Vitosol 200-TM: Високоефективний вакуумний трубчастий колектор з функцією автоматичного захисту системи від перегріву ThermProtect

Скористайтесь нашими перевагами

 • Вакуумні трубчасті колектори, що працюють за принципом "теплової труби" та мають функцію захисту від перегріву ThermProtect для підвищення експлуатаційної надійності
 • Тривалий строк експлуатації установки завдяки системі захисту від перегріву влітку
 • Захист колектора від перегріву при тривалій дії сонячного проміння
 • Сухе з'єднання: відсутній безпосередній контакт між теплоносієм геліосистеми та теплоносієм в абсорбері, що робить можливою заміну окремих труб при заповненій системі
 • Менша потреба у поверхні порівняно з пласкими колекторами завдяки більшому ККД
 • Постійно висока потужність без ризику забруднення абсорбера
 • Підвищена продуктивність колектора, завдяки чому він використовується для підтримки опалення
 • Можливість монтажу на пласких дахах
 • Збільшена відстань між трубками, що сприяє зменшенню затінювання при горизонтальному розташуванні на пласкому даху.
 • Абсорбер повертається на кут до +/- 45°
 • Низькі витрати на сервісне обслуговування: підвищена зносостійкість колекторів та насосів завдяки системі ThermProtect
 • Порівняно невелике статичне навантаження на будівлю завдяки зменшеній вазі змонтованої конструкції
Вакуумний трубчастий колектор Vitosol 200-TM

Вакуумний трубчастий колектор Vitosol 200-TM

Вакуумний трубчастий колектор Vitosol 200-TM особливо підходить для монтажу в великих установках на пласкому даху та для багатоквартирних будинків.

Завдяки можливості повороту абсорбера на 45 градусів досягається оптимальне розташування відносно сонячних променів без ефекту утворення тіні.

Експлуатаційна надійність завдяки ThermProtect

Нова автоматична система ThermProtect захищає від перегріву при зменшенні забору тепла при інтенсивному сонячному опромінюванні. Завдяки цьому сонячний колектор Vitosol 200-TM може бути використаний також в будівлях, що експлуатуються не повний рік (наприклад, у школах).

Максимальна теплопередача

Колектор працює за принципом теплової труби, тобто відсутній прямий контакт теплоносія геліосистеми з теплоносієм в абсорбері. Замість цього теплоносій випаровується в тепловій трубі та віддає тепло через теплообмінник теплоносію геліосистеми. Такий функціональний принцип гарантує оптимальну передачу тепла та оптимальні експлуатаційні й сервісні властивості.

Швидкий, простий та надійний монтаж

Немає потреби у відкритті корпусу колектора при заміні трубок. Спеціальні блокатори в опорній шині запобігають можливому сповзанню трубок. Під час сервісних робіт завдяки "сухому з'єднанню" трубки можуть бути швидко, незатратно та просто замінені, навіть при заповненій установці.

Програма ESOP-Онлайн

ESOP-Онлайн

ESOP-Online – це розрахункова програма для геліосистем, за допомогою якої здійснюються розрахунки та порівняння численних варіантів комплектації обладнання та визначається їх економічна доцільність.

Після внесення всіх необхідних параметрів програма ESOP здійснює розрахунок основних показників та процентної частки покриття загальної потреби в енергії для різних комбінацій обладнання.

Продукт у розрізі: Vitosol 200-TM

Огляд

Площа брутто
2,36 / 5,25 м²
Площа абсорбера
1,63 / 3,26 м²
Тип колектора
icon-solar.png
Вакуумний трубчастий колектор
Дизайн
Корпус колектора та абсорбційні поверхні темно-синього кольору виглядають як єдине ціле
Застосування
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Житлові, промислові будинки, комунальні господарства | Новобудова та модернізація
Тип монтажу
Оптимально пристосований для горизонтального монтажу на пласкому даху – трубки обертаються до 45°, не затіняючи одна одну
Інші особливості
Для гарячого водопостачання, опалення або наповнення басейна через теплообмінник, а також для отримання промислового тепла. Комбінуючи колектор з опалювальним пристроєм, можна зазвичай досягти класу енергоефективності А+ для цілої системи.
Типоряд вакуумний трубчастий коллектор Vitosol 200-TM