Гібридне опалення – суміш енергії з різних джерел, що забезпечує впевненість у майбутньому

Гібридні пристрої оснащені тепловим насосом і конденсаційним котлом на газі чи рідкому паливі, а також водонагрівачем. «Розумний» менеджер енергії Hybrid Pro Control дозволяє автоматично обирати найвигідніший і найефективніший режим роботи.


Відеоролик про гібридні пристрої (нім. мовою)

Для активації відео натисніть кнопку відтворення. Зауважте, що, відкривши відео, ваші дані передаються на YouTube. Для детальної інформації дивіться нашу політику конфіденційності.

Film_Hybridheizung.jpg
Ваші сусіди вже прийняли рішення на користь газового гібридного пристрою від Viessmann і стали незалежними від стрибків цін енергоносіїв та політичних обставин. Дізнайтеся, як це працює.
Коливання цін на енергію

Ціни на енергію

Що нам принесе майбутнє?

Невпинні коливання цін на енергоносії не дозволяють споживачеві зробити вибір на користь певної системи опалення раз і назавжди, отримавши оптимальне рішення з погляду економії та екології. Компактні гібридні пристрої дають упевненість у майбутньому, дозволяючи не прив’язуватись до одного енергоносія.


Гібридна система – суміш енергії з різних джерел в одному пристрої

Коли ми говоримо про види енергії та системи опалення, існує дуже багато можливостей, і зробити вибір на користь тієї чи іншої системи опалення зовсім нелегко. Напевно відомо лише те, що ціни викопних видів палива та електроенергії в далекій перспективі піддаватимуться сильним коливанням. Тож перевагу отримує той, хто не мусить робити ставку на єдине джерело енергії, а має свободу маневру завдяки гібридній системі.

В таких пристроях один корпус поєднує в собі два незалежні теплогенератори: газовий або рідкопаливний конденсаційний котел та тепловий насос, що отримує енергію з повітря та води. Завжди є свобода вибору між «відновлюваним» та «високоефективним» теплоносієм. Залежно від поточної ситуації на енергетичному ринку, регулятор пристрою завжди обиратиме найвигідніший та найефективніший режим роботи.

Гібридне опалення – вимога нашого часу

Високоефективний і екологічний водночас

Високий ККД теплового насоса Viessmann – це не лише фактор економії. Екологічне тепло, отримане з довкілля, зберігає природні ресурси і зменшує викиди СО2 в атмосферу. Комбінуючи його енергію з енергією від високоефективного конденсаційного котла Viessmann, ви завжди можете розраховувати на екологічне й економне опалення.

Так ви отримаєте оптимальну комбінацію відновлюваної енергії та енергії з традиційних джерел. «Розумний» регулятор Hybrid Pro Control можна запрограмувати на вибір найефективнішого теплогенератора в кожний конкретний момент. Тобто того, який дасть вам більш дешеву енергію. При цьому коливання цін енергоносіїв не являтимуть собої великої проблеми.

Скористайтесь цими перевагами

● Ваш будинок буде завжди опалюватись найдешевшим джерелом енергії.
● Ви вже сьогодні готові до ринку електроенергії майбутнього (Smart Grid – «розумні електромережі», концепція, що впроваджується в Європі).
● (Для Німеччини) Ви отримаєте субсидію до 2000 євро від Федеральної служби з економіки та контролю над експортом (BAFA).
● Залежно від індивідуальних умов, є гібридні пристрої для роботи на газі та рідкому паливі, а також для переоснащення
● Система, готова до підключення і розрахована на невеликі приміщення
● Найвища оцінка енергоефективності: A++

Менеджер енергії Hybrid Pro Control

"Розумний" менеджер енергії Hybrid Pro Control

Зазвичай керування опалювальними системами здійснюється на базі або температури в приміщенні, або зовнішньої температури. "Розумний" регулятор Hybrid Pro Control враховує також інші параметри. Їх ви можете задавати індивідуально і міняти за потреби в будь-який час:

● ціни на енергоносії
● викиди CO2
● використання електроенергії на власні потреби
● енергоефективність
● потреба в тепловій енергії

Суміш енергії від різних носіїв для забезпечення ефективної роботи

Завдяки системі Hybrid Pro Control регулятор, наприклад, визначає, до якого моменту тепловий насос може самостійно покривати сумарну потребу в тепловій енергії. Після цього підключиться конденсаційний котел. Hybrid Pro Control автоматично визначає цей момент і реагує відповідним чином. Згідно з актуальними цінами електроенергії та рідкого палива або газу визначається, який енергоносій можна найбільш ефективно застосувати в даний момент. Але крім того, Hybrid Pro Control враховує і загальну ефективність цілої системи. Якщо один з теплогенераторів стає менш вигідним у використанні за інший, його відключають.

Hybrid Pro Control – завжди з комфортом

Ефективність чи турбота про довкілля? У кожному разі завжди комфортна робота

У вас є вибір: гібридна система може працювати особливо екологічно, або ж з оптимізацією витрат. Просто зробіть вибір, і Hybrid Pro Control подумає про все інше.

1. Економний режим
Зекономити більше вже неможливо: залежно від цін на енергоносії та комплектації системи, можна зменшити витрати на опалення навіть на 40 відсотків.

2. Екологічний режим
Турбота про довкілля: в цьому режимі система орієнтується на якомога нижчі викиди СО2 на кожний кіловат виробленої теплової енергії. Незалежно від вибору на користь економного чи екологічного режиму, функція "Комфортний режим" активує пріоритет для гарячого водопостачання.

Hybrid Pro Control подумає про все

Hybrid Pro Control подумає про все. Також і про електроенергію власного виробництва.

При визначенні найвигіднішого режиму роботи менеджер енергії Hybrid Pro Control враховує й електроенергію власного виробництва, отриману від фотоелектричної системи.

Вдома чи в дорозі: завжди тримати все під контролем

Навіть перебуваючи в дорозі, ви в кожний момент маєте доступ до своєї опалювальної системи й можете давати команди регулятору – цілком зручно, через Інтернет. З безкоштовним застосунком Vitotrol Plus App ви маєте надійний і простий доступ до системи зі свого смартфона чи планшета.

Vitotrol App дозволяє тримати все під контролем
Найвища відзнака для гібридних пристроїв

Газ чи рідке паливо: модернізуємо з гарантією

Ефективність системи завжди відповідає найвищим вимогам. Усі три гібридні пристрої нашого виробництва отримали марку енергоефективності A++.


Опалення з гібридними пристроями – це ваша впевненість у майбутньому (відео нім. мовою)

Для активації відео натисніть кнопку відтворення. Зауважте, що, відкривши відео, ваші дані передаються на YouTube. Для детальної інформації дивіться нашу політику конфіденційності.

Wie funktioniert die Hybridheizung

Гібридне обладнання Hybridheizung

Гібридні пристрої являють собою нову категорію пристроїв, які завдяки одночасному використанню різних енергоносіїв дозволяють найкраще використати переваги кожного. Споживач стає незалежним від одного енергоносія й може гнучно пристосовуватись до умов, що змінюються.