З технікою Viessmann усе регулюється якнайкраще!
Просто і комфортно, через інтернет 

Програми для смартфонів і планшетів значно полегшують наше щоденне життя. Vitotrol Plus App надає можливість керувати системою опалення зі свого мобільного пристрою. Керуйте своєю системою з дому чи з-поза його меж – наприклад, перебуваючи в машині, в поїзді чи на роботі.

Комфортне, інтуїтивне обслуговування

З обслуговуванням системою може впоратись навіть дитина. На стартовій сторінці відображається температура: зовнішня і задана для приміщення, а також поточна програма роботи, дата й час. Зміни вносяться просто на екрані. Наприклад, для подовження опалення на вечір, на який запланована довга вечірка, або для переходу в економний режим, якщо господарі надовго їдуть з дому.

Energie-Cockpit.png

Центр керування енергією робить ваше споживання прозорим

Регулятор Vitotronic 200 відзначається не лише надзвичайним комфортом у роботі. Він у будь-який час надає користувачу повну картину як споживання енергії, так і кількості енергії, отриманої від сонячних колекторів, з можливістю переглядати дані по довільних проміжках часу.

Центр керування енергією регулятора Vitotronic 200 відображає на сенсорному кольоровому екрані діагоналлю 5" поточну продуктивність геліосистеми та рівень споживання тепла опалювальною установкою. Крім того, відображаються дані споживання газу для опалення й гарячого водопостачання та споживання електроенергії опалювальними приладами.

Миттєва реакція – навіть на великій відстані

Завдяки інтегрованому підключенню до Інтернету, за допомогою програми Vitotrol Plus App доступ до регулятора можна отримати з будь-якого місця.

Інтернет-начинка котлів Vitodens 300-W/333-F/343-F у серійному виконанні

У газові конденсаційні котли Vitodens 300-W/333-F/343-F вмонтована плата для прямого підключення до домашнього DSL-роутера. Роз'єми для інтерфейсу Ethernet доступні на поверхні пристрою, розкривати його не потрібно.

Vitocom 100 створює з'єднання

Для обслуговування через програму для мобільного пристрою всі додаткові котли мають оснащуватись регулятором Vitotronic 200. Крім того, потрібен комунікаційний модуль Vitocom 100 (тип LAN1), який забезпечує підключення опалювальної системи до Інтернету.

Vitotrol-App.jpg

Apps_Vitotrol_Plus-App.png

Vitotrol Plus App

Додаток для мобільних пристроїв Vitotrol Plus App дозволить вам керувати установками на базі котлів Viessmann типу Vitodens 300-W/333-F/343-F, з кольоровим сенсорним дисплеєм та інтегрованим модулем LAN. Обслуговування котлів просте й інтуїтивне, воно може здійснюватись із будь-якого місця у зручний для вас час. Vitotrol Plus App має функцію контекстної допомоги.

Для використання програми Vitotrol Plus App підключення до Ethernet на модулі LAN, вмонтованому в котел Vitodens 300, має бути під'єднане до DSL-роутера, встановленого в приміщенні.

Vitorol Plus App має функцію демонстрації, що дозволяє користувачу побачити режими його роботи без підключення до реальної котельні.