Чому Вам слід оновити свою опалювальну систему і застосувати високоефективну конденсаційну техніку для роботи на газі

Лише в Німеччині експлуатується близько двох мільйонів опалювальних установок віком понад 25 років. Їх власники часто просто не усвідомлюють, скільки грошей втрачається з енергією, яка спалюється з низьким ККД і зникає у вигляді непотрібного тепла в димарі. Крім того, такі старі котельні навантажують земний клімат додатковим СО2, нагріваючи атмосферу.

Замінивши ці установки на нові високоефективні конденсаційні котли в комбінації з сонячними колекторами, кінцеві споживачі можуть заощадити до 35 відсотків енергії. Це означало б десять відсотків сумарного споживання тепла в Німеччині, при одночасному зменшенні викидів СО2 на 54 мільйони тонн на рік.

Підтримка опалення сонячною енергією

Безкоштовна енергія Сонця ще недостатньо використовується для підтримки в опаленні та гарячого водопостачання. При модернізації чи заміні опалювального котла завжди варто подумати про застосування комбінації з геліосистемою.
 

Brennwerttechnik.png

В чому полягає економія при використанні конденсаційної технології

Конденсаційна технологія використовує не лише тепло, що виникає при спалюванні газу, а й додаткове тепло, яке при використанні традиційної техніки залишається невикористаним і вилітає в димову трубу.

Конденсаційні котли майже повністю відбирають тепло, що міститься в димових газах, і передають його на опалення. Для цього конденсаційні котли компанії Viessmann оснащені теплообмінниками Inox Radial з нержавіючої сталі, які настільки охолоджують димові гази перед виходом у димар, щоб водяна пара, яка в них міститься, конденсувалася, і вивільнене тепло було передане в опалювальну систему.

З цією технологією конденсаційні котли досягають нормативного коефіцієнту корисної дії до 98 відсотків, що означає дуже енергоефективну роботу. Цей принцип дії економить не лише дорогоцінну енергію, але й турбується про довкілля, значно знижуючи викиди СО2 в атмосферу.
 

Brennwerttechnik.jpg

Конденсаційна техніка – як це працює

Принцип дії конденсаційної техніки пояснює наш експерт Карстен Кульманн (німецькою мовою).

YouTube