Чому варто доповнити Вашу опалювальну систему сонячними колекторами:
 

Дедалі ширше застосування в системах приготування гарячої води, нагріву води басейнів та підтримки систем опалення в приватних будинках знаходять альтернативні джерела енергії. Сонячні системи, які раніше сприймалися як екзотика, стають сьогодні обов’язковим елементом інженерної системи сучасного будинку. 

У середньому в Україні на 1м² площі за рік потрапляє приблизно 1.000 кВт∙год сонячної енергії. Таку ж енергію можна отримати при спалюванні приблизно 110 м³ природного газу. Цю безкоштовну енергію можна ефективно використати для власних потреб за допомогою сонячних колекторів Vitosol від компанії Viessmann.

Незалежність

Встановлюючи сонячні колектори, Ви отримаєте, насамперед, певну незалежінсть від традиційних джерел енергії, що постійно зростають у ціні – природного газу або рідкого палива. Сонячна енергія – абсолютно безкоштовна!

Економія витрат

Встановлюючи сонячні колектори, Ви зекономите використання дорогого природного газу чи рідкого палива і гарантуєте собі зменшення витрат на експлуатацію системи опалення. Сонце не виставляє рахунки за спожиту енергію!

Екологія і захист довкілля

Встановлюючи сонячні колектори, Ви засвідчуєте свою відповідальність перед майбутніми поколіннями. Ви не тільки зекономите традиційні джерела енергії, а і значно зменшите шкідливі викиди в атмосферу при їх спалюванні та викиди парникових газів. Сонячна енергія – абсолютно еклогічно чистий вид енергії!

Неважливо, чи Ви почнете з газової конденсаційної техніки, опалювальної системи на деревині або з теплового насоса – вся техніка Viessmann розрахована на комбінацію з сонячними колекторами. Досвід розробки та виробництва сонячних колекторів компанією Viessmann перевищує 30 років. Тож Ви можете покластися на високоякісну надійну техніку майбутнього. 

Гаряче водопостачання за допомогою сонячних колекторів несе значний потенціал економії

Значний потенціал економії

Купуючи нову опалювальну техніку сьогодні, варто одночасно планувати установку сонячних колекторів для гарячого водопостачання, нагріву води басейну або підтримки системи опалення. Таким чином споживання енергії Вашим будинком істотно знизиться, що знайде своє відображення у рахунках, які Ви оплачуєте щомісяця.

Застосовуючи високоякісні сонячні колектори Vitosol в наших широтах, можна покрити до 60% річної потреби в енергії для приготування гарячої води. Влітку можна повністю вимкнути котел і використовувати лише безкоштовну енергію від сонячних колекторів. В інші місяці року, коли сонячне випромінювання менше, сонячні колектори забезпечать попередній нагрів гарячої води, а котел догріє воду до бажаної температури.


Гаряче водопостачання і підтримка в опаленні за допомогою енергії Сонця

Сонячні колектори можна використовувати для нагріву гарячої води і підтримки системи
опалення. При використанні сонячних колекторів на нагрів гарячої води Ви зекономите в середньому 60% річних витрат. А при використанні колекторів додатково і для підтримки системи опалення можна зекономити до 35% всіх експлуатаційних витрат опалювальної системи.

Сонячні колектори дозволяють не тільки зменшити витрату традиційних джерел енергії, а і захищають нашу планету від шкідливих викидів при їх спалюванні. Використання системи сонячних колекторів в звичайному приватному будинку дозволяє зменшити викиди парникових газів СО2 приблизно на 700 кг/рік.
 

Система сонячних колекторів з бівалентним ємнісним водонагрівачем

Сонячні колектори з бівалентним ємнісним водонагрівачем

Оптимальним рішенням для схеми з нагрівом гарячої води від сонячних колекторів є використання бівалентного ємнісного водонагрівача. Він має два гріючих спіральних теплообмінники. На нижній теплообмінник підключаються сонячні колектори і нагрівають весь об’єм бака. На верхній змійовик підключається котел, який догріває воду до необхідної температури тільки у верхній частині бака, при пікових навантаженнях в системі водорозбору гарячої води.
Використовуючи сонячну енергію, Ви значно зменшуєте час роботи котла і заощаджуюєте при цьому витрати на нагрів гарячої води.


Сонячні колектори для нагріву гарячої води і підтримки системи опалення

Сонячні колектори для нагріву гарячої води і
підтримки системи опалення

Сонячні колектори нагрівають теплоносій, який можна використовувати не тільки для нагріву гарячої води, а і для нагріву буферної ємності в системі опалення. При достатній температурі в буферній ємності теплоносій подається відразу в систему опалення. При недостатній температурі контролер підключає котел, який догріває теплоносій до заданої температури.

Сонячні колектори Vitosol – надійність і довговічність

Сонячні колектори Vitosol від Viessmann – надійність і довговічність

Viessmann пропонує надійні високоефективні плоскі і вакуумні колектори, які мають тривалий термін експлуатації. Всі колектори виготовляються тільки з високоякісних матеріалів, стійких до корозії та ультрафіолетового випромінювання. Всі колектори мають сертифікат якості відповідно до європейських вимог EN12975, що гарантує постійну потужність колекторів.

Компанія Viessmann є провідним європейським виробником. Найстаріша сонячна установка Viessmann працює вже понад 30 років і далі забезпечує високий комфорт приготування гарячої води. Це підтверджує високу якість сонячних колекторів Vitosol від Viessmann.

Принцип роботи сонячного колектора

Як працює сонячний колектор?
Наш експерт Карстен Кульманн пояснює принцип роботи сонячного колектора (нім. мовою)