Vitobloc 200, тип EM-9/20


Скористайтесь нашими перевагами

  • Економне виробництво тепла та електроенергії для власних потреб
  • Цілком готова до підключення, випробувана на заводі
  • Плавний у роботі газовий двигун з трьома циліндрами
  • Інтервал між обслуговуваннями: 6000 робочих годин без дозаправки мастилом
  • Приваблива програма підтримки (в Німеччині)
  • Клас енергоефективності: A++


Ваш крок до незалежності

Міні-когенераційні установки Vitobloc 200 EM-9/20 роблять своїх користувачів більш незалежними від компаній з енергопостачання. При роботі КГУ одночасно виробляє тепло і електроенергію. Електроенергія може бути використана для власного споживання, а може бути введена в публічну мережу – при цьому Ви отримаєте відшкодування. Теплова енергія піде на опалення.

Міні-КГУ ідеальні для малих промислових підприємств, готелів, кав'ярень, автосалонів, теплиць, басейнів, багатоквартирних будинків. Компактні когенераційні модулі мають електричну потужність 6 кВт(ел) і теплову 14,8 кВт. Завдяки інтегрованій конденсаційній технології використовується до 94 відсотків енергії палива.


Висока ефективність

Модулі Vitobloc 200 поставляються з багатим технічним оснащенням. До нього належать лічильник електроенергії та еластичні під'єднання для газу, димових газів, вихідного повітря та води на опалення. Це економить час і гроші при проектуванні, монтажі, введенні в експлуатацію.

Інтервал між технічними обслуговуваннями становить близько 6000 годин без дозаправки мастилом. Тобто за рік Ви проходите лише одне технічне обслуговування.
 


Продукт у розрізі

Vitobloc-200_EM-6-9-Schnitt.png