Vitobloc 200, тип EM-20/39 – з інтегрованою конденсаційною технологією


Скористайтесь нашими перевагами

  • Економне виробництво тепла та електроенергії для власних потреб
  • Цілком готова до підключення, випробувана на заводі
  • Плавний у роботі газовий двигун внутрішнього згоряння з чотирма циліндрами (можлива робота на біологічному природному газі)
  • Інтервал між обслуговуваннями: 6000 робочих годин без дозаправки мастилом
  • Надійна система віддаленого контролю через інтернет-браузер
  • Клас енергоефективності: A++


Випробувана технологія

Когенераційні установки Vitobloc 200 виробництва Viessmann – це системи, готові до підключення. У стандартному блоці розміщені двигун, генератор, корпус із шумоглушником та регулятор.

Когенераційні установки ідеально підходять для випадків, коли є тривала потреба в теплі, і на генерування електроенергії виділено достатньо довгий час. Це можуть бути готелі, житлові будинки з 30-50 квартирами, санаторії, басейни, торговельні центри, а також підприємства великої й малої промисловості або торгівлі.

Компактні когенераційні модулі Vitobloc 200 EM-20/39 мають електричну потужність 20 кВт(ел) і теплову 39 кВт. Завдяки інтегрованій конденсаційній технології використовується до 95 відсотків енергії палива. У світі працює вже понад 2500 модулів Vitobloc 200, отже Ви маєте справу з випробуваною технологією.


Економний в роботі завдяки довгим інтервалам між сервісними обслуговуваннями

Довгі інтервали між обслуговуваннями, що досягаються за допомогою інтегрованого пристрою забезпечення мастилом, знижують витрати на обслуговування та час простою. Блоки, готові до підключення й перевірені на заводі, забезпечують мінімальні витрати при їхньому встановленні та високу продуктивність у роботі.

Для порівняння, якби Ваш автомобіль підлягав сервісу через кожні 6000 робочих годин, це означало б, що обслуговування треба проходити після пробігу в 360 000 кілометрів!


Продукт у розрізі

Vitobloc-200_EM-20-Schnitt.png