Vitoflex 300-UF – для найскладніших випадків


Скористайтесь нашими перевагами

  • Котел на біомасі для сухого і вологого палива
  • Високий ККД: до 92 %
  • Регулювання потужності від 30 до 100 %
  • Автоматичне золовидалення
  • Індивідуальне проектування установок
     

Чисте й ефективне спалювання

Vitoflex 300-UF розрахований на найскладніші умови роботи (висока гнучкість у виборі палива вологістю від w10 до w50). Камера згоряння обмурована пресованою та обпаленою шамотною цеглою з високим вмістом глинозему, це дає високу стійкість.

Усі елементи решітки складаються з високоякісної хромованої сталевої відливки з товстими стінками, вони витримують високі температури.
 

Комбінована конструкція камери згоряння

В конструкції камери згоряння сполучені елементи штовхальної колосникової решітки та нижньої подачі палива. Висувний шнек подає деревне паливо в топковий лоток, де відбувається його осушення.

Повна дегазація палива відбувається на зовнішньому колоснику і на рухомій штовхальній колосниковій решітці. Після цього горючі гази спалюються при регульованому надходженні вторинного повітря.

Vitoflex 300-UF – Котел на деревині з колосниковою решіткою

Найвища якість у дизайні та конструкції

Vitoflex 300-UF розрахований на найскладніші умови роботи (висока гнучкість у виборі палива, вологість якого може складати від 10 до 50%).

Камера згоряння обмурована пресованою та обпаленою шамотною цеглою з високим вмістом глинозему, що дає високу стійкість. Усі елементи решітки складаються з високоякісної хромованої сталевої відливки з товстими стінками, вони витримують високі температури.

Твердопаливний котел Vitoflex 300-UF містить триходовий теплообмінник для максимальної теплопередачі та високої ефективності.

Сучасний твердопаливний котел з колосниковою решіткою, потужністю від 390 до 1250 кВт. Для деревного палива з вологовмістом до 50 %.

Сполучення рухомої колосникової решітки з високоякісним топковим лотком і з похилим зовнішнім колосником дозволяє поєднати в котлі Vitoflex 300-UF переваги різних конструкцій твердопаливних котлів. Висувний шнек подає деревне паливо в топковий лоток, де відбувається його осушення. Повна дегазація палива відбувається на зовнішньому колоснику і на рухомій колосниковій решітці. Після цього горючі гази спалюються при регульованому надходженні вторинного повітря.

Чисте та ефективне згоряння

Технологія згоряння Vitoflex 300-UF забезпечує низький рівень викидів (особливо CO та NOx). Робота з модульованим регулюванням потужності та оптимізованим принципом горіння забезпечує ККД до 92%.


Продукт у розрізі

Огляд

Потужність (кВт)
390 – 1250 кВт
Система спалювання
з рухомою колосниковою решіткою
Допустимі температури лінії подачі
до 100 °C
Макс. робочий тиск
6 бар
ККД
до 92%
Паливо
icon-biomasse.png
Деревні пелети, тріски (макс. W50/G50), залишки деревообробки
Застосування
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Житлові масиви, промисловість, комунальне господарство, новобудова і модернізація
Інші особливості
Цілком автоматичне золовидалення. Модульоване регулювання потужності 30-100 %. Автоматичний пристрій розпалу для економії палива.
Pyrotec-Schnitt.png