Купівля нового котла Viessmann - Поради

Причини для придбання нового котла можуть бути різні. Старий котел може просто зламатися. Чи уже пора міняти старий котел на сучасний, виготовлений за новітніми технологіями та енергоефективний. Чи може витрати на опалення останнім часом постійно зростають, або тому, що домовласники вирішили перейти на більш екологічний варіант, особливо з точки зору зростання витрат на паливо. Ми пояснимо, що слід враховувати, купуючи новий котел Viessmann. 


Перший крок: Дослідження

Перш ніж визначитися з котлом Viessmann і купите його, є кілька моментів, які потрібно уточнити. Щоб уникнути неприємних сюрпризів, покупку слід ретельно спланувати.Спочатку, треба визначитись з бюджетом. У будь-якому випадку слід враховувати, що система опалення коштує більше, ніж сам котел. Залежно від нової системи опалення додатково будуть необхідні бак запасу, підключення до газу чи буріння. Та, наприклад, при купівлі повітряного теплового насоса від Viessmann, нічого з вище перерахованого не потрібно.

Для початку необхідно обговорити з спеціалістом з опалення такі питання:

● Оновлюватися буде тільки котел чи вся система опалення?
● Чи потрібно проектувати систему опалення для новобудови?
● Чи будете переходити на інше джерело енергії?
● Який стан будівлі? (стара чи нова, утеплена чи ні)
● Скільки мешканців у будинку? Наскільки високий попит на тепло?
● Чи є місце для котельної кімнати чи баку запасу?
● Які особливості вашого використання опалення і гарячої води?

Коли потрібно купувати новий котел?

В основному, можна виділити три сценарії: система опалення не працює і його потрібно замінити, планується модернізація або системи опалення потрібна для новобудови. Новий котел від Viessmann не тільки працює набагато ефективніше, ніж 20-річний котел у підвалі. Купівля нового обігрівача Viessmann також економить витрати на опалення.

Окрім опалення і гаряого водопостачання все більшу роль відіграють інновації, діджиталізація та екологічний аспект. Наприклад, за допомогою нового теплового насоса від Viessmann ви можете опалювати свій дім за допомогою енергії з навколишнього середовища: теплом повітря чи землі.  


Купівля нового котла - який вибрати?

Якщо ви плануєте придбати опалювальну систему Viessmann, на ваш вибір великий асортимент товарів. Спочатку у вас є вибір між різними енергоносіями:

●  Газ
●  Рідке паливо
●  Електроенергія
●  Енергія наколишнього середовища

Залежно від цього вибору, системи варіюються від компактного газового настінного котла через електричну систему підлогового опалення або теплового насоса повітря-вода до різних варіантів комбінації. Часто варто поєднувати дві системи, наприклад, газовий котел та сонячну геліосистему. Допоможуть вибрати систему, яка підйде саме Вам,  партнери Viessmann - фахівці з систем опалення у Вашому місті.

Нова система опалення від Viessmann 

Однак нова система опалення Viessmann не повинна відповідати лише бюджету та вашій споживацькій поведінці. Адже сама будівля і, зокрема, її теплоізоляційний стан є важливими факторами, що стосуються вибору системи опалення для вашого будинку.


Купівля котла Viessmann - крок за кроком

Ми пропонуємо Вам можливість безкоштовної консультації фахівця - сертифікованого монтажника опалення. Ви знайдете потрібну контактну особу за допомогою пошуку партнера у Вашому місті.

Партнери-спеціалісти Viessmann допомагають не лише у виборі системи опалення, але й порадять як зекономити кошти за допомогою програм фінансування енергоефективних будинків.

Отже, слід здійснити наступні кроки при покупці нового котла Viessmann:

1.  Планування та дослідження

2. Отримання консультацій та порівняння пропозицій

3. Подача заявки на фінансування

4. Встановлення котла

5. Насолодження комфортом від нового котла Viessmann