Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

Vitodens300-W_1397-9_A4.indd

Стандартні регулятори для потужностей від 1,5 до 2000 кВт

Вимоги споживачів до ефективних, багатофункціональних, зручних в обслуговуванні опалювальних систем зростають, тож зростає і роль регуляторів. З серіями Vitotronic 200/300 компанія Viessmann пропонує універсальну програму поставок для всіх малих і настінних котлів, котлів середньої потужності та теплових насосів.

Керування через меню

Керування регулятором через меню здійснюється просто й інтуїтивно. Цьому сприяють стандартні елементи інтерфейсу, великий підсвічений графічний дисплей з полем виводу тексту на декілька рядків, контрастний чорно-білий дизайн та функція контекстної допомоги, що запускається через кнопку "?". Спеціальні функції, такі як крива опалення, продуктивність геліосистеми та часовий графік, представлені графічно.

Симулятор Vitotronic 200

Спробуйте самі, як легко обслуговувати й налаштовувати новий регулятор Vitotronic 200. Тут Ви можете завантажити програму-симулятор. Вона запускається на персональних комп'ютерах і ноутбуках, на яких установлена операційна система Windows XP / Windows 7.

Збережіть ZIP-архів на своєму комп'ютері і розпакуйте у вибраному місці на диску. Запустіть програму через подвійний клік на розпакованому файлі.

Щоб вийти з симулятора, натисніть правою кнопкою миші у вікні програми й оберіть "Вихід", або через комбінацію клавіш "Alt + F4".

vitotronic-regelung.jpg
Touch-Display.png

Кольоровий сенсорний дисплей з діагоналлю 5" регулятора Vitotronic 200 (HO2B) для котлів Vitodens 300-W, Vitodens 333-F і Vitodens  343-F
 

Випробуваний цифровий регулятор моделі Vitotronic 200 оснащений додатковими функціями для котлів Vitodens 300-ої серії. Котли цієї серії оснащені доступом до інтернету в серійному виконанні. Особливо ефектним компонентом є кольоровий сенсорний екран з діагоналлю 5 дюймів.

Якщо Вам цікаво, завантажте симуляцію (EXE-файл) на свій комп'ютер і відчуйте роботу сенсорного екрана "наживо".
 

5-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей

Регулятори для економічного енергетичного менеджменту котлів середньої та великої потужності 

Від однокотлової до багатокотлової установки з центральною шафою управління (регулятором): Viessmann постачає ідеально підібрані рішення. Комунікаційна система керування Vitotronic - це електронна система управління, що забезпечує економічну та безпечну експлуатацію системи опалення - зразкова в монтажі, експлуатації та технічному обслуговуванні. 

Для котлів середньої та великої потужності доступна широкий асортимент регуляторів. Окрім інтегрованого управління, наприклад, в газовий конденсаційний котел Vitocrossal 300 (CM3C), є також варіанти, які можна встановити у верхній частині котла перевіреним способом.

Дистанційне керування

Пристрої дистанційного керування новим регулятором Vitotronic мають елегантний дизайн і глянцевий корпус – вони добре підходять до житлових приміщень.

Крім того, вони прості й інтуїтивні в обслуговуванні, відповідають загальному стандарту нових регуляторів Vitotronic і забезпечують легкий доступ до різних функцій опалювальної установки.

fernbedienungen.jpg

Обмін даними

Щоб пристрої працювали як одна система, Viessmann пропонує різні варіанти їх поєднання між собою.

Viessmann Apps

Viessmann Apps – програми для мобільних пристроїв для обслуговування опалювальної техніки, для кінцевих споживачів та партнерських фірм

дізнатись більше
Smart Home System

Розумний будинок

Система Smart Home – ефективно та комфортно, усе з одних рук

Віддалений контроль

Система керування енергією для великих житлових масивів та промислових будинків

Віддалене керування, нім. мовою (PDF 458 KB)

Сонячні колектори

Геліосистеми для гарячого водопостачання та підтримки в опаленні

продукти

Фотоелектричні системи

Для отримання електроенергії з безкоштовної енергії Сонця

продукти

Водонагрівачі

Найдіть ємнісний водонагрівач серії Vitocell, який найповніше підходить для Ваших вимог та умов

продукти
Frischwasser-Module

Модулі підготовки питної води

Комфортне й гігієнічне приготування питної води за принципом проточного водонагрівача


Vitoset – повний комплект приладдя

Програма Vitoset дозволить Вам знайти найрізноманітніше теплотехнічне оснащення будинку виробництва Viessmann і отримати все від одного постачальника. Всі компоненти добре стикуються один з одним і поєднуються в єдину систему відповідно до Ваших індивідуальних побажань.

Heizkörper

Нагрівальні елементи

Нагрівальні елементи від Viessmann – для різноманітних запитів і потреб.

Fußbodenheizung

Опалення теплої підлоги

Системи опалення теплої підлоги від Viessmann – економні, надійні, зручні. Все з одних рук.

Trinkwasser-Enthärtungsanlagen

Установки зм'якшення питної води

Захищають трубопроводи та компоненти, підключені до них, від вапнякових відкладів.

Heizöltanks

Баки для рідкого палива

Дозволяють зберігати рідке паливо – економно, компактно, без проблем.


Теплообмінники

 • для підігріву води в басейнах
  > Vitotrans 200, тип WTT (PDF)
 • для передавальних станцій мереж теплопостачання,
  для розділення систем в опалювальних системах з "теплою підлогою",
  для гарячого водопостачання і для геліосистем
  > Vitotrans 100, тип PWT (PDF)
 • для отримання тепла на опалення від парових котелень
  > Vitotrans 200, тип WTD (PDF)
waermetauscher.jpg