Опалення теплом повітря та ґрунту – використання відновлюваної енергії через теплові насоси

Теплові насоси використовують відновлювану енергію з ґрунту, від сонця, ґрунтових вод чи повітря. В кожному випадку вони зменшують споживання викопних видів палива, економлячи цінні ресурси планети і зменшуючи викиди СО2, шкідливі для земного клімату.

Водночас ви корситаєтесь додатковою перевагою: більшість теплових насосів від Viessmann оснащені функціями „active cooling“ та „natural cooling“. Окрім класичного застосування, як генератор тепла, вони можуть у спекотну погоду приносити в будинок приємну прохолоду.

Широка програма поставок забезпечує відповідний тип теплового насоса для кожного випадку. Вже на етапі проектування можна врахувати конструкційні та геологічні особливості будинку, або особисті побажання замовника.

Теплові насоси Viessmann придатні для нових будинків і для реконструкції старих. Можуть поєднуватись у мультивалентну систему з сонячними колекторами, або ж системами опалення на рідкому чи на газоподібному паливі. Це дозволить вам найбільш повно втілити свої індивідуальні побажання.

Льодоакумулятор: як це працює

Льодоакумулятор – інноваційне джерело енергії для теплових насосів розсіл/вода

Сьогоднішні теплові насоси використовують як джерело енергії навколишнє повітря, ґрунт чи ґрунтові води. Нова концепція льодоакумуляторної системи сполучає тепло повітря та ґрунту, а також може додатково викорстовувати енергію сонячного випромінювання.

Теплові насоси icon-wp.png

Теплові насоси обирають замовники, для яких важливим є поєднання економії коштів на опалення та екологічного виробництва тепла. Бо вони беруть енергію довкілля, безкоштовну і необмежену в кількості. Повноцінна опалювальна система потребує лише невеликої кількості електроенергії для функціонування привода і насоса, щоб зробити цю енергію доступною до використання. Тепловий насос працює незалежно від викопних джерел енергії та дозволяє зробити активний внесок у зменшення концентрації CO2 в атмосферу, отже, й у захист клімату Землі від небажаних змін.
Що Вам слід знати про теплові насоси...

P-Gruppe-wp-sole-wasser-wasser.png

Теплові насоси розсіл-вода

Розсільно-водяні теплові насоси в якості основного джерела енергії використовують ґрунт, за посередництвом ґрунтових колекторів або ґрунтових зондів.

P-Gruppe-wp-Luft-Wasser.png

Теплові насоси повітря-вода

Теплові насоси повітря-вода використовують зовнішнє чи витяжне повітря як первинне джерело енергії.

P-Gruppe-wp-Split.png

Теплові насоси повітря-вода (спліт-системи)

Спліт-системи характеризуються розділенням внутрішньої частини, тихої в роботі, та зовнішньої, в якій здійснюється забір повітря.

P-Gruppe-wp-Gross.png

Великі теплові насоси

Ці теплові насоси великої потужності розроблені для великих житлових комплексів та промислових підприємств.

P-Gruppe-wp-Cooling.png

Natural cooling і Active cooling

Крім високого комфорту в постачанні тепла і надійного водопостачання, теплові насоси слугують для забезпечення приємного мікроклімату в помешканнях при високих температурах надворі.