Опалення теплом повітря та ґрунту – використання відновлюваної енергії через теплові насоси

Теплові насоси використовують відновлювану енергію з ґрунту, від сонця, ґрунтових вод чи повітря. В кожному випадку вони зменшують споживання викопних видів палива, економлячи цінні ресурси планети і зменшуючи викиди СО2, шкідливі для земного клімату.

Водночас ви корситаєтесь додатковою перевагою: більшість теплових насосів від Viessmann оснащені функціями „active cooling“ та „natural cooling“. Окрім класичного застосування, як генератор тепла, вони можуть у спекотну погоду приносити в будинок приємну прохолоду.

Наша широка програма поставок пропонує відповідний тип теплового насоса для кожного випадку. Вже на етапі проектування можна врахувати конструкційні та геологічні особливості будинку, або особисті побажання замовника.

Теплові насоси Viessmann придатні для нових будинків і для реконструкції старих. Можуть поєднуватись у мультивалентну систему з сонячними колекторами, або ж системами опалення на рідкому чи газоподібному паливі. Це дозволить вам найбільш повно втілити свої індивідуальні побажання.


Збереження цінних ресурсів 

Тепловий насос використовує відновлювані джерела енергії: тепло з ґрунту, з ґрунтових вод, повітря чи сонячне тепло. Вибір джерела залежить від багатьох факторів, таких як енергетичні потреби, місце розташування та індивідуальні побажання. У будь-якому випадку, теплові насоси зменшують споживання викопного палива та заощаджують цінні ресурси.

Власники теплового насоса отримують додаткові переваги: більшість теплових насосів Viessmann мають функції „Active Cooling“ та „Natural Cooling“. На додаток до їх класичного застосування як теплогенератор в опалювальний період, влітку вони забезпечать комфортний клімат і принесуть приємну прохолоду. Робота цих функцій докладно описується в розділі Active Cooling і Natural Cooling.

Бівалентний режим роботи з існуючими системами опалення

Широкий асортимент дає можливість кожному обрати тепловий насос. Структурно-геологічні умови, а також індивідуальні вимоги до теплоти можна враховувати ще на етапі проектування.

Теплові насоси Viessmann використовуються для нового будівництва та модернізації опалення в існуючих будівлях. Крім моновалентного режиму, теплові насоси можуть працювати разом з сонячними установками та з існуючими системами опалення на газі.

Таким чином, індивідуальні запити споживачів виконуються без жодних проблем.  

Льодоакумулятор: як це працює

Льодоакумулятор – інноваційне джерело енергії для теплових насосів розсіл/вода

Сьогоднішні теплові насоси використовують як джерело енергії навколишнє повітря, ґрунт чи ґрунтові води. Нова концепція льодоакумуляторної системи сполучає тепло повітря та ґрунту, а також може додатково викорстовувати енергію сонячного випромінювання.

Різноманітні системи для різних потреб

Теплові насоси Viessmann доступні на ринку з 1970-их років. З тих часів ця технологія постійно вдосконалюється та поширюється на різні області.

Власники нових та існуючих будинків мають великий вибір теплових насосів, які підходять для різних джерел енергії. З технологією від Viessmann ви можете зберегти власні кошти на опалення з першого дня та зменшити негативний вплив на довкілля.

 


Теплові насоси Опалення теплом із повітря й ґрунту

Теплові насоси обирають замовники, для яких важливим є поєднання економії коштів на опалення та екологічного виробництва тепла. Бо вони беруть енергію довкілля, безкоштовну і необмежену в кількості. Повноцінна опалювальна система потребує лише невеликої кількості електроенергії для функціонування привода і насоса, щоб зробити цю енергію доступною до використання. Тепловий насос працює незалежно від викопних джерел енергії та дозволяє зробити активний внесок у зменшення концентрації CO2 в атмосферу, отже, й у захист клімату Землі від небажаних змін.
Що Вам слід знати про теплові насоси...

P-Gruppe-wp-sole-wasser-wasser.png

Теплові насоси розсіл-вода

Розсільно-водяні теплові насоси в якості основного джерела енергії використовують ґрунт, за посередництвом ґрунтових колекторів або ґрунтових зондів.

P-Gruppe-wp-Luft-Wasser.png

Теплові насоси повітря-вода

Теплові насоси повітря-вода використовують зовнішнє чи витяжне повітря як первинне джерело енергії.

P-Gruppe-wp-Split.png

Теплові насоси повітря-вода (спліт-системи)

Спліт-системи характеризуються розділенням внутрішньої частини, тихої в роботі, та зовнішньої, в якій здійснюється забір повітря.

P-Gruppe-Warmwasser-Waermepumpen.png

Теплові насоси для гарячого водопостачання

Тепловий насос такого типу надає енергію для гарячого водопостачання без застосування додаткових пристроїв. Прочитайте докладніше про його переваги.

P-Gruppe-wp-Gross.png

Великі теплові насоси

Ці теплові насоси великої потужності розроблені для великих житлових комплексів та промислових підприємств.

P-Gruppe-wp-Eisspeicher.png

Льодоакумулятори

Сучасна розробка – льодоакумуляторна система дозволяє комбінувати тепло з повітря та ґрунту, а також додатково отримувати енергію від сонячного проміння.

P-Gruppe-wp-Cooling.png

Natural cooling і Active cooling

Крім високого комфорту в постачанні тепла і надійного водопостачання, теплові насоси слугують для забезпечення приємного мікроклімату в помешканнях при високих температурах надворі.