Vitocal 200-G – тепловий насос для новобудов, привабливий ціною

Скористайтесь нашими перевагами

  • Використовує безкоштовне тепло ґрунту
  • Використання на власні потреби електроенергії, виробленої електрогенераторними модулями Vitovolt
  • Малий шум, малі коливання завдяки оптимізованій конструкції
  • "natural cooling"- функція при роботі з пристроєм NC-Box (як опція)
  • Комфортне теплопостачання і високий комфорт ГВП
  • Клас енергоефективності A++ *
*Клас енергоефективності згідно з європейською директивою № 811/2013

Тепловий насос Vitocal 200-G є привабливою альтернативою серії 300. Своїми контурами охолодження з фіксованою тепловою потужністю (у п'яти вихідних типорозмірах) він охоплює широкий спектр застосувань з хорошою ефективністю.


Тепло з ґрунту

Тепловий насос розсіл-вода Vitocal 200-G отримує тепло з ґрунту. З потужністю до 17,2 кВт він придатний для нових  будинків. Ефективний компресор допомагає досягти температури подачі до 60 °C. Додатково забезпечується високий комфорт приготування гарячого водопостачання.


Додаткове опалення прискорює функцію сушки стяжки

Власники будинків оцінять додаткове опалення, яке отримають від теплового насоса Vitocal 200-G. Воно прискорює сушку стяжки.

Вже інтегрована в тепловий насос функція керування пристроєм "natural cooling". В комбінації з NC-Box (опція) тепловий насос охолоджує будинок у спекотні літні дні до прийнятної температури.

Інтегрована лінійка рішень Viessmann для Vitocal 200-G

Послуги  ●  Цифрові послуги  ●  Можливості підключення і платформи
Показати деталі

Приховати деталі

 

● З додатком ViCare App можна віддалено керувати системою опалення. У додатку користувач може з першого погляду побачити, чи все в порядку з ситемою опалення.

●  Vitoguide — це програмне забезпечення для спеціалістів-партнерів з численними функціями для моніторингу та управління системами в одиночних або багатосімейних будинках та швидким доступом до технічної служби.

●  Vitoconnect — це комунікаційний модуль між котлом та додатком — необхідний для роботи системи опалення через смартфон та планшет та віддаленого обслуговування системи фахівцем за допомогою програми Vitoguide.

 


Особливості Vitocal 200-G

Тепловий насос Vitocal 200-G

Компактний тепловий насос Vitocal 200-G типу розсіл/вода з хорошим співвідношенням ціна/якість ідеально підходить для одно- та двоповерхових будинків. У моновалентному режимі  роботи з діапазоном потужності від 5,6 до 17,2 кВт забезпечується комфортне теплопостачання протягом усього року.

Завдяки використанню спірального компресора Vitocal 200-G забезпечує максимальну температуру подачі 60 °C, завдяки привабливій ціні тепловий насос підходить для використання в новій будівлі. 


An heißen Sommertagen kann die Wärmepumpe die Räume auch kühlen. Dafür wird die optionale „natural cooling“-Box benötigt.
Vitocal 300-G ist KEYMARK zertifiziert.


Переваги Vitocal 200-G

Тепловий насос Vitocal 300-G

Тепловий насос Vitocal 200-G типу розсіл/вода за привабливою ціною підходить для використання в новій будівлі. 

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA 

Знак якості EHPA слугує підтвердженням коефіцієнта COP (Coefficient of Performance) для отримання державної субсидії (в Німеччині).

Німецька комісія європейської асоціації виробників теплових насосів (EHPA) підтверджує, що тепловий насос Vitocal 343-G виробництва Viessmann задовольняє вимоги регламенту EHPA.


Простота у використанні

Регулятор Vitotronic 200

Регулятор Vitotronic 200 з додатковим контролем APP

Регулятор Vitotronic 200 має простий у використанні текстово- графічний дисплей. Налаштування менню можна швидко змінити. За бажанням керування можна здійснювати через Інтернет за допомогою програми ViCare на мобільному пристрої.


Передача даних за допомогою Vitoconnect 100

Для обслуговування через додаток на смартфоні потрібен інтерфейс Vitoconnect 100. Можна дооснастити і теплові насоси Vitocal попередніх моделей (починаючи з 2010 року виробництва).

Vitoconnect 100

Додаток ViCare

Додаток ViCare

Програма ViCare дозволяє власнику керувати своєю системою опалення через смартфон. Робочий статус можна переглянути в будь-який час, а у випадку несправності ви можете швидко та легко зв'язатися з спеціалізованою компанією, контакти якої збережені в програмі.


Системні компоненти

fernbedienungen.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

Продукт у розрізі

Огляд

Номінальна теплова потужність (кВт)*
розсіл/вода: 5,8 / 7,5 / 10,4 / 13,0 / 17,4 кВт | *згідно EN 14511, B0/W35, поширення 5 K
Показник продуктивності ε (значення COP)*
розсіл/вода: 4,60 | 4,64 | 4,81 | 4,93 | 4,51 | *згідно EN 14511, B0/W35, поширення 5 K
Клас енергоефективності*
energieeffizienklasse.png
A+++/A++ | * згідно Директиви ЄС № 813/2013 Опалення, середні кліматичні умови - низькотемпературне (W35) / середньотемпературне застосування (W55)
Клас енергоефетивності приготування питної води
Застосування
icon-wohngebaeude.png
Односімейні будинки, Новобудови
Управління
Einfaches RGB
Регулятор Vitotronic з простим текстовим та графічним дисплеєм. Підключений до Інтернету завдяки Vitoconnect (аксесуар) для роботи та обслуговування через безкоштовний додаток ViCare.
Приготування гарячої води
Необхідний додаткова буферна ємність для високого комфорту гарячої води
Інші особливості
Тепловий насос також може охолоджувати приміщення в спекотні літні дні. Для цього потрібне додаткове обладнання — „natural cooling“-Box (для природного охолодження).
Vitocal_200-G_Produktschnitt.png

erklaervideo-waermepumpe.jpg

Тепловий насос – пояснення простими словами

Принцип дії теплового насоса, а також фізичні основи процесу пояснює наш експерт Карстен Кульманн (нім.мовою).

Youtube
erklaervideo-wp-umgebungswaerme.jpg

Звідки береться тепло довкілля?

Карстен Кульманн пояснює, звідки береться тепло довкілля і як різні типи теплових насосів його використовують (нім.мовою).

Youtube

Схожі продукти