Vitocal 300-G – тепло землі і ґрунтових вод

 

Скористайтесь нашими перевагами

  • Використовує безкоштовне тепло землі та ґрунтових вод
  • Подвійна звукоізоляція забезпечує тиху роботу
  • Потужний компресор надає високу температуру лінії подачі
  • Розрахунок енергетичного балансу для заявки на фінансову підтримку (в Європі)
  • Технологія Master/Slave для випадків високої потреби в теплі
  • Клас енергоефективності A++ *
*Клас енергоефективності згідно з європейською директивою № 811/2013
 

 

Надійне теплопостачання в холодні дні

Vitocal 300-G отримує регенеративне тепло з ґрунту чи ґрунтових вод. Вона підходить для спорудження нових і для реконструкції будинків на одну чи дві родини.

Залежно від доступних видів енергії довкілля, Vitocal 300-G налаштовується на режим розсіл/вода для використання тепла ґрунту, або на режим вода/вода для використання тепла ґрунтових вод.


Регулятор із функцією енергетичного балансу

Обслуговування регулятора Vitotronic 200 просте й інтуїтивне завдяки керуванню через меню та графічному дисплею.


Тепловий насос Vitocal 300-G

Тепловий насос Vitocal 300-G типу  розсіл/вода отримує теплоту з високоефективного джерела теплоти. Такий тепловий насос працює з геотермальними зондами, земляними колекторами та акумулятором холоду. У всіх варіантах тепловий насос покриє теплове навантаження, навіть у найхолодніший період.

В залежності від місця розташування будинку, є можливість використання в якості джерела теплоти ґрунтові води. В такому випадку Vitocal 300-G налаштовуєтся як тепловий насос типу вода/вода. Застосовувати Vitocal 300-G  можна при будівництві нових будівель та при модернізації існуючих в одно- та багатожитлових будівлях.

Тепловий насос Vitocal 300-G

Тепловий насос Vitocal 300-G

Тепловий насос Vitocal 300-G типу розсіл/вода отримує тепло з високоефективних джерел. Для цього на земельній ділянці прокладається ґрунтовий зонд, монтується льодоакумуляторна система, або проводиться колектор. При всіх варіантах, навіть у холодні дні, тепловий насос без проблем покриває повну потребу в енергії.

Альтернативою також є використання тепла, що міститься в ґрунтових водах. Бо Vitocal 300-G легко сконфігурувати й на режим роботи вода/вода. Його застосування має сенс як у нових будівлях, так і при реконструкції старих – для одно- й багатоквартирних будинків.

Дуже потужний і тихий у роботі

Потужний компресор Compliant Scroll теплового насоса Vitocal 300-G переконує своєю надійністю в роботі та дуже низьким рівнем шуму. За останній відповідає подвійна шумозахисна система: віброгасник зменшує корпусний шум, а шумоглушний кожух – шум повітря. При цьому компресор забезпечує найвищі робочі показники (коефіцієнт COP до 5,0) та температури подавальної магістралі до 65 °C.

Діагностична система Refrigerant Cycle Diagnostic System (RCD) постійно здійснює контроль холодильного контуру в тепловому насосі, і разом з електронним розширювальним вентилем, забезпечує найвищу ефективність у кожній робочій точці, а тим самим – високі параметри в річному розрізі.

Модульне рішення для більших потреб

Для будинку з високою потребою в теплі правильним рішенням буде двоступінчастий Vitocal 300-G, що працює за принципом Master/Slave (ведучий/ведений). Він може налаштовуватись на отримання тепла від ґрунту чи ґрунтових вод. Два теплових насоси з'єднуються між собою, щоб досягти потрібної потужності. Модульна конструкція з окремими контурами компресорів забезпечує, крім того, особливо високий ККД при роботі з неповним навантаженням, а також уможливлює одночасну роботу насосів на опалення та гаряче водопостачання. Керування веденим модулем (Slave) здійснює ведучий модуль (Master).

IQ energy

Програма IQ energy це Фінансовий Інструмент для сприяння удосконаленням у сфері енергоефективності в житловому секторі України у відповідності до європейських стандартів. Програму було розроблено Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки донорів.

Проекти енергоефективності, яким надаватиметься підтримка, складатимуться з інвестицій у високопродуктивні енергоефективні технології, стосовно яких можна очікувати досягнення енергоефективності на рівні, щонайменше на 20% вище ніж у порівнянні з середньо ринковими показниками.

Каталог теплових насосів Viessmann, які відповідають критеріям такого фінансування – Каталог   

Технології та матеріали, які включені до Каталогу Технологій, відповідають високим стандартам, встановленим ЄБРР на основі доведеної методології, яка використовується в багатьох країнах.В рамках цієї програми ЄБРР співпрацює з фінансовими установами в Україні які надають кредити на фінансування зазначених заходів у сфері енергоефективності.

Більш детальну інформацію про умови кредитування можна прочитати на сайтах банків-партнерів ОТП Банк, Укрсиббанк, Райффайзен Банк Аваль та Креді Агріколь Банк. Крім фінансування, проект надає своїм учасникам консультаційні послуги з питань, що стосуються енергозберігаючого обладнання та технологій.Інвестиції в прийнятні технології та матеріали можуть відповідати вимогам на заохочувальні платежі-компенсації (гранти) у розмірі 35% суми інвестицій для фізичних осіб.

Програма підтримується механізмом заохочення за рахунок грантових коштів на загальну суму 15 мільйонів євро, наданих Східноєвропейським Партнерством в сфері енергоефективності та екології (“E5P”), та грантом технічної допомоги для реалізації програми, що надається у рівній частці від E5P та Швеції. Індивідуальний позичальник може отримати компенсацію (грант) до 3 000 євро. Компенсація (грант) складає 35% від суми кредиту або інвестицій у енергоефективні технології (включаючи монтажні роботи та доставку). Грантовий відсоток — 35% незалежно від кількості категорій продуктів з Каталогу Технологій.

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA слугує підтвердженням достатньо високого коефіцієнта COP (Coefficient of Performance) для отримання субсидії за програмою стимулювання ринку (в Німеччині).

Німецька комісія з видачі знаків якості EHPA підтверджує, що тепловий насос Vitocal 300-G від Viessmann виконує вимоги її регламенту.

Регулятор Vitotronic 200

Регулятор Vitotronic 200 з можливістю керування через програму для мобільного

Регулятор Vitotronic 200 з текстовим і графічним дисплеєм простий та інтуїтивний в обслуговуванні. Налаштування швидко змінюються через меню. Як опція, можливе дистанційне керування через Інтернет за допомогою програми ViCare на мобільному пристрої.

Vitoconnect 100 створює з'єднання

Для обслуговування через мобільну програму потрібен інтерфейс Vitoconnect 100. Можна дооснастити ним старіші теплові насоси серії Vitocal (починаючи з 2010 року випуску).

Vitoconnect 100
fernbedienungen.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

Продукт у розрізі

Огляд

Потужність (кВт)
5,9 – 117,8 кВт
Коефіцієнт COP при роботі на нагрів
залежно від типорозміру, до 6,58
Клас енергоефективності – ГВП
Застосування
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Одно-, дво-, багатоквартирні будинки, промислові підприємства, комунальне господарство, новобудова чи модернізація
Обслуговування
Einfaches RGB
Регулятор Vitotronic 200 з текстовим і графічним дисплеєм, можливе керування через Vitotrol App
Гаряче водопостачання
Для забезпечення високого комфорту приготування теплої води потрібен додатковий ємнісний водонагрівач
Інші ознаки
Функція "natural cooling" з модулем NC-Box (опція), функція "active cooling" з модулем AC-Box (опція)

Марка ErP

Клас енергоефективності
energieeffizienklasse.png
A++ * за Директивою ЄС № 811/2013, усереднені кліматичні умови – низькотемпературне застосування (W35)
Vitocal_300-G-46-kW_Schnitt.png

erklaervideo-waermepumpe.jpg

Тепловий насос – пояснення простими словами

Принцип дії теплового насоса, а також фізичні основи процесу пояснює наш експерт Карстен Кульманн (нім.мовою)

Youtube
erklaervideo-wp-umgebungswaerme.jpg

Звідки береться тепло довкілля?

Карстен Кульманн пояснює, звідки береться тепло довкілля і як різні типи теплових насосів його використовують (нім.мовою).

Youtube

Схожі продукти