Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Гарантійне обслуговування промислового обладнання Viessmann

Під терміном «промислове» слід розуміти таке обладнання:

  • котли Vitoplex;
  • котли Vitocrossal;
  • котли Vitomax LW M60A;
  • пальникові пристрої, регулятори/контролери; установки ХОВ, насоси та інше допоміжне обладнання до вказаних котлів, поставлене ТОВ "ВІССМАНН".

Наведений перелік може змінюватись залежно від змін у програмі поставок.

  

Строки  

Гарантійний строк експлуатації промислового обладнання Viessmann становить 24 місяці з дати введення його в експлуатацію, але не більше 36 місяців з дати відвантаження зі складу. Передумовою для цього є введення обладнання в експлуатацію за участю представника ТОВ "ВІССМАНН". Роботи з введення в експлуатацію здійснюються або безпосередньо нашими фахівцями, або під їх технічним наглядом. Вартість робіт залежатиме від їх об'єму, який зможе обирати власник. Також обов'язковою умовою є проведення технічного сервісу обладнання по завершенню першого року його експлуатації (не пізніше за 15 місяців з дати введення в експлуатацію). Що стосується обладнання інших постачальників (наприклад, пальники, системи хімічної водопідготовки чи насоси), то гарантія на нього обмежується строками та умовами гарантійних зобов'язань від цих постачальників.  

  

Подовжена гарантія  

Можливе надання подовженої гарантії на обладнання, строком до 36 місяців з дати введення в експлуатацію, але не довше за 48 місяців з дати його відвантаження. Для цього слід провести технічний сервіс по завершенню першого та другого року експлуатації.

Повністю умови гарантійного обслуговування промислового обладнання викладені в нашій сервісній книжці, яка видається власнику при купівлі котла. Зразок сервісної книжки дивіться тут.  

Обкладинка сервісної книжки "Промислове обладнання Viessmann"