Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Що робити у випадку несправності? - Коли система опалення Viessmann відображає несправність

Зверніться за консультацією
Bild: © stoatphoto / Shutterstock.com

Опалювальна система Viessmann виконує свою роботу майже непомітно. Її помічають лише тоді, коли виникають несправності, а приміщення залишаються холодними. Якщо в опалювальній системі Viessmann виникає несправність, на дисплеї з'являється повідомлення про несправність. Далі ми пояснимо, як найкраще діяти у випадку появи такого повідомлення та на що слід звернути увагу.

Що робити у випадку повідомлення про несправність

Якщо з опаленням Viessmann щось не так, це означає, що в опалювальній системі виникла несправність. Це може бути дефект або несправність. У будь-якому випадку, це не можна ігнорувати. У найгіршому випадку це може мати серйозні та дорогі наслідки. Це робить ще більш важливим звернути увагу на певні моменти, коли ваша опалювальна система Viessmann вказує на несправність.

Як відображається повідомлення про несправність?

На це питання немає універсальної відповіді. Це пов'язано з тим, що продукти Viessmann по-різному відображають несправності. Інформацію про конкретний виріб завжди можна знайти в інструкції з експлуатації для користувача системи. Ви можете легко та безпечно завантажити їх у форматі PDF з нашої бази даних ViBooks.

Належне реагування на повідомлення про несправність

Основне правило: зберігайте спокій. Якщо з'явилося повідомлення про несправність, спочатку зверніться до інструкції з експлуатації вашої опалювальної системи. Там ви знайдете детальні інструкції щодо подальших дій. У більшості випадків ви можете викликати спеціальний код несправності. Запишіть його. Це важливо для інсталятора, до якого слід звернутися у разі виникнення несправності в опалювальній системі Viessmann. Бажано також мати під рукою серійний номер. Його можна знайти, наприклад, на заводській табличці опалювальної установки. У нашому посібнику детально пояснюється, як знайти відповідного спеціаліста з монтажу.

Чим більше інформації ви матимете під рукою, тим легше одному з наших торгових партнерів буде вам допомогти.


Альтернатива: спільнота Viessmann

Іншим варіантом доступу до необхідної інформації в разі виникнення несправності є спільнота Viessmann. Там ви можете знайти свою проблему за кодом несправності та серійним номером або поставити запитання з описом проблеми.

Покрокова інструкція

Якщо ваша опалювальна система Viessmann виявляє несправність, просто виконайте наведені нижче дії:

  1. Знайдіть тип несправності.
  2. Запишіть код не справності та серійний номер.
  3. Повідомте про це сервісного партнера

Ремонт опалювальної системи Viessmann

Після того, як ви записали всю важливу інформацію, передайте її монтажнику. Якщо ви ще не знайшли нашого авторизованого сервісного партнера з ремонту та обслуговування систем опалення у вашому регіоні, просто знайдіть його, скориставшись нашим інструментом пошуку партнера у Вашому місті.

Неправильний ремонт, виконаний власником, іноді може призвести до серйозних матеріальних збитків. Тому усунення несправностей в опалювальній системі Viessmann повинен виконувати тільки кваліфікований та авторизований спеціалізований персонал. Це також гарантує використання оригінальних компонентів і безперебійну роботу системи в майбутньому.

Зверніться за допомогою додатку ViCare

Додаток Viessmann ViCare забезпечує більшу безпеку та зручність - навіть у випадку повідомлення про несправність. Система світлофорів показує, чи працює ваша система опалення Viessmann належним чином чи ні. Зелений колір означає, що все гаразд. Жовтий колір означає, що необхідно провести технічне обслуговування. Червоний колір вказує на помилку або несправність в системі опалення. У цьому випадку також відображається повідомлення про несправність. Великий плюс цього додатка: якщо виникає несправність, інсталятор автоматично отримує сповіщення. Умова: ви надали дозвіл на обслуговування. Це легко зробити лише двома клацаннями миші. Після цього інсталятор може переглянути дані системи та негайно відреагувати, якщо в системі опалення Viessmann виникла несправність.

Більшість газових і рідкопаливних   систем Viessmann, встановлених з 2004 року, а також теплові насоси з 2010 року і твердопаливні опалювальні системи з 2016 року можна контролювати доступно, легко і швидко за допомогою ViCare.