Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Кар'єра

Скористайтесь можливістю, яку пропонує Вам компанія Viessmann. Приєднуйтесь до нашої команди.

Ласкаво просимо до компанії Viessmann

Компанія Viessmann вже багато десятиліть є одним із провідних гравців у царині опалювальної техніки в масштабах усього світу.

Як провідний виробник опалювальної техніки, який усвідомлює свою відповідальність, ми пропонуємо нашим клієнтам інноваційні продукти, які переконують найвищою якістю, енергоефективністю і екологічною безпекою, а також довговічністю. Вже кілька десятиліть ми виробляємо теплові насоси і геліосистеми, опалювальну техніку з низьким рівнем шкідливих викидів, що працює на рідкому і газоподібному паливі, а також на відновлюваних джерелах енергії. Проте ми не зупиняємось на досягнутому. Ми шукаємо нових ідей і прагнемо залишатись лідерами в майбутньому. Це є метою наших досліджень і розробок.

Як сімейна компанія ми втілюємо довгострокову і чітко визначену стратегію. Ми усвідомлюємо нашу соціальну і суспільну відповідальність. Наші співробітники думають і працюють відкрито, підходячи до кожного клієнта індивідуально. Довіра, надійність і гнучкість - характеризуються співпрацю. Тому ми підтримуємо Ваші унікальні сильні сторони, цілі і таланти.

Скористайтесь можливістю, яку пропонує Вам компанія Viessmann.