Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Промислові котли для виробництва гарячої води та пари

Ефективне та екологічно чисте енергопостачання, а також висока експлуатаційна безпека та надійність є основними вимогами до енергогенеруючих систем, що використовуються в промисловості та місцевій владі.

Компанія Viessmann є технологічним першопрохідцем у сфері ефективних енергетичних систем. Відповідні компоненти та системи розробляються з одних рук для кожного окремого клієнта та доповнюються широким спектром послуг.

Завдяки своїй конструкції та конфігурації промислові/комерційні котли Viessmann ідеально підходять для задоволення індивідуальних вимог клієнтів у широкому діапазоні застосувань. Безліч конструктивних деталей котлів і багаторічний досвід у виробництві комерційних і промислових котлів гарантують високу якість і забезпечують високу експлуатаційну надійність і тривалий термін служби. Енергозбереження та екологічно чисте постачання енергії, а також висока експлуатаційна надійність і доступність є основними вимогами до систем виробництва енергії для промисловості, комерції та місцевих органів влади.

Компанія Viessmann є технологічним першопрохідцем у сфері ефективних енергетичних систем. Відповідні компоненти та системи розробляються з одного джерела для кожного окремого клієнта та доповнюються широким спектром послуг.

Завдяки своїй конструкції та конфігурації промислові/комерційні котли Viessmann ідеально підходять для задоволення індивідуальних вимог клієнтів у широкому діапазоні застосувань. Завдяки певним конструктивним особливостям, характерним для цих котлів, а також нашому великому досвіду в будівництві великих промислових/комерційних котлів, ми можемо гарантувати відмінну якість, високий рівень експлуатаційної надійності та тривалий термін служби.

Спільно з вами фахівці нашої команди з промислових/комерційних котлів та їхні місцеві партнери розробляють економічне та перспективне рішення, що базується на ваших індивідуальних планах. Проектування відповідно до Директиви щодо обладнання, що працює під тиском, та національних норм враховує всі вимоги та правила безпеки для кожної одиниці обладнання. Від початкової концепції до введення в експлуатацію і далі з нашим сервісом для вас.

До 100 відсотків водню

У хімічних операціях, таких як виробництво хлору та інших промислових процесах, більша частина газоподібного водню не використовується і викидається в атмосферу. Котли Vitomax, які можуть працювати на 100-відсотковому водні за допомогою відповідного пальника, є економічно вигідним і ефективним рішенням.

Використання водню значно зменшує викиди CO₂. Зазвичай більш високі викиди NOx, що виникають при спалюванні водню в порівнянні зі звичайним природним газом, знижуються до рівня, порівнянного з природним газом, завдяки технічному досвіду і конфігурації котла Vitomax. Це означає, що навіть низькі значення NOx, нижчі за законодавчі вимоги, є можливими і захищають вашу систему від майбутніх обмежень викидів.

Технологія промислових/комерційних котлів Viessmann означає ідеально скоординовану конструкцію системи

Це включає в себе

  • Системи керування та моніторингу
  • Контрольно-вимірювальну техніку
  • Насоси та клапани
  • Системи спалювання з подачею палива
  • Системи підтримки тиску
  • Водопідготовка
  • Бак живильної води з термічною деаерацією
  • Трубопроводи та димові системи
  • Системи рекуперації тепла
  • Аналіз води

Асортимент промислових котлів

Промислові/комерційні котли до 44 МВт тепла, 70 т/год пари

Широкий асортимент Viessmann включає парові котли низького та високого тиску продуктивністю до 31,5 т/год, водогрійні котли потужністю до 22 МВт, котли-утилізатори та електричні котли для виробництва пари та гарячої води.