Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Системи постачання пари та гарячої води - рішення для промисловості

Ефективне та екологічно чисте енергопостачання, а також висока експлуатаційна надійність мають важливе значення для комерційного та промислового застосування. Системи виробництва пари та гарячої води Viessmann - це правильне рішення. Оскільки ми є постачальником комплексних систем, взаємодія всіх компонентів є нашим головним пріоритетом. Це забезпечує безперебійну роботу, полегшує оптимальне планування та адаптацію до вимог замовника. З відповідними аксесуарами парові та водогрійні котли утворюють ефективну установку, яка надійно забезпечує тепло та розрахована на майбутнє. Продукція Viessmann відповідає стандарту H2 і може бути розширена за допомогою таких систем, як спеціальні теплообмінники для підвищення енергоефективності.

Якщо ви зупините свій вибір на парових та водогрійних установках Viessmann, ви отримаєте не лише підтримку наших партнерів на місці. Починаючи з етапу планування, ми працюємо разом з фахівцями з промислових/комерційних котлів, які використовують свій багаторічний досвід у цьому процесі. Нижче наведено огляд рішень, доступних для систем постачання пари та гарячої води. Окрім готових систем з різними діапазонами потужності, Viessmann пропонує також індивідуальні конфігурації для кожного проекту. Таким чином, портфоліо Viessmann включає в себе професійні консультації, комплексні послуги та продукти, що забезпечують економічно ефективне та перспективне виробництво пари та гарячої води.

Парові котли

Асортимент продукції Viessmann для парових котлів включає в себе

 • парові котли низького та високого тиску до 31,5 т/год
 • котли-утилізатори для виробництва пари високого тиску та високопродуктивні парові котельні установки до 70 т/год.

Крім самих парових котлів, комплексний асортимент включає в себе ідеально підібрані системні технології для контрольно-вимірювальних приладів і управління (інтелектуальне управління), а також системи спалювання, системи водопідготовки, баки живильної води, димові системи, системи рекуперації тепла і аналізу води.

Багаторічний досвід будівництва великих і промислових/комерційних котлів у поєднанні з найсучаснішими технологіями на наших виробничих потужностях забезпечують чудову якість парових котлів Viessmann. Технологія виробництва Viessmann відповідає вимогам усіх чинних національних норм і правил. Ми також висуваємо високі вимоги до матеріалів, що використовуються, та якості їх виготовлення. До додаткових переваг відносяться:

 • Стабільно висока експлуатаційна надійність і тривалий термін служби
 • Найсуворіший контроль якості протягом усього виробничого процесу
 • Високий коефіцієнт корисної дії - підвищується за допомогою вбудованих або зовнішніх теплообмінників
 • Чисте згоряння (викиди NOx при роботі на газі: нижче 70 мг/нм3; при роботі на мазуті: нижче 150 мг/нм3)
 • Зменшення викидів CO2 завдяки спалюванню до 100 % водню

Крім того, котли-утилізатори для пари високого тиску також відзначені:

 • Використання технологічного тепла та тепла витяжного повітря як "відходів" промислових процесів або гарячих димових газів
 • Економія викопного палива, що призводить до зниження експлуатаційних витрат
 • Гнучке використання завдяки індивідуальним або стандартизованим конструкціям у поєднанні з когенераційними установками

Водогрійні котли

Асортимент продукції включає наступні водогрійні котли:

 • водогрійні котли низького та високого тиску потужністю до 22 МВт
 • водогрійні котли-утилізатори для гарячої води високого тиску, а також високопродуктивні водогрійні котли потужністю до 44 МВт

Окрім водогрійних котлів, ми також пропонуємо все необхідне для комплектації системи, включаючи ідеально підібрану системну техніку для контролю та управління, а також системи спалювання, системи підтримання тиску, насоси, фітинги, системи рекуперації тепла та димові системи.

Водогрійні котли Viessmann для комерційного та промислового застосування характеризуються енергоефективним та екологічно чистим теплопостачанням, а також високою експлуатаційною надійністю. Viessmann пропонує кваліфіковані консультації, широкий спектр послуг та продуктів, які забезпечують економічно ефективне та перспективне виробництво тепла. Це дозволяє розробляти концепції котелень, що залежать від попиту, які включають індивідуальні специфікації для індивідуальних системних рішень. Варто також мати на увазі наступне:

 • Багаторічний досвід і знання в будівництві великих і промислових/комерційних котелень забезпечують високу якість наших водогрійних котлів.
 • Висока експлуатаційна надійність і тривалий термін служби/довговічність всіх компонентів говорять самі за себе.
 • Експерти та партнери працюють разом із замовником над розробкою системи, яка працюватиме з максимальною ефективністю, а також буде спеціально адаптована до потреб замовника.

H2 готовий: Водогрійні котли можуть працювати на 100 % водню. Це значно зменшує викиди CO2.

Водогрійні котли-утилізатори для гарячої води високого тиску також мають наступні переваги:

 • Використання технологічного та відпрацьованого тепла
 • Зниження експлуатаційних витрат
 • Менше використання викопного палива
 • Гнучкість завдяки таким факторам, як індивідуальний дизайн

Електричні парові та водогрійні котли для промисловості

Viessmann пропонує орієнтовані на майбутнє системні рішення на основі електроенергії - не тільки для приватних будинків і багатоквартирних будинків, але й для промислових/комерційних котелень. При цьому основна увага приділяється таким цілям, як збереження ресурсів, скорочення викидів CO2 та збільшення використання технологій, що сприяють збереженню клімату. Для досягнення цих цілей за допомогою промислових/комерційних котелень існує опція "енергія в тепло": надлишок електроенергії від піків виробництва може бути використаний для роботи теплогенераторів і парових котлів в промислових і комерційних цілях в економічно і екологічно життєздатний спосіб.

Переваги електричного виробництва пари та гарячої води з першого погляду:

 • Скорочення викидів CO2
 • Менше використання викопного палива
 • Економія коштів завдяки меншим зборам за викиди
 • Менше палива потрібно купувати та зберігати
 • Повністю електричні котли усувають необхідність купувати, зберігати та використовувати викопне паливо
 • Зменшення циклічності роботи пальника, а отже, менший знос, завдяки використанню нагрівальних картриджів
 • Використання дешевшої електроенергії (електроенергія за нічним тарифом або надлишкова електроенергія від самогенерації)
 • Високий рівень ефективності та широкі діапазони регулювання

Корисні поради

Найкраще користуватися каталогом продукції. Там у вас є різні варіанти фільтрації, включаючи можливість фільтрувати за сферою застосування або джерелом енергії. Ви також можете знайти відповідну тему або продукт, представлений тут, за допомогою системи пошуку продуктів. Після того, як ви завершили власне початкове дослідження і, можливо, навіть прийшли до кількох конкретних ідей, у вас є можливість запросити безкоштовну консультацію.