Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Швидко та легко знайдіть відповідну продукцію Viessmann

Запустіть пошук продуктів
Фото: © Syda Productions / Shutterstock.com

Понад 105 років компанія Viessmann виступає за інноваційні опалювальні технології. Технічний прогрес завжди був невід'ємною частиною нашої ДНК. Це також ілюструється тим, як змінився наш асортимент продукції. Якщо раніше основна увага приділялася традиційним теплогенераторам, таким як газові та масляні системи опалення, то сьогодні - ефективним системним рішенням для опалення, охолодження, вентиляції та виробництва енергії. Зростаюче значення відновлюваних джерел енергії для вирішення кліматичних проблем також відіграє важливу роль у цьому розвитку. Як виробник ми усвідомлюємо свою відповідальність. Тому при розробці нових продуктів Viessmann ми приділяємо більше уваги відновлюваним джерелам енергії, ніж будь-коли раніше. За допомогою системи пошуку продуктів ми надаємо вам інструмент, який допоможе вам зорієнтуватися в асортименті продукції, що постійно розширюється, та швидше знайти систему, яка відповідає вашим потребам.

Кілька кроків до вибору нової системи

Комплексне рішення для нової будівлі або доповнення до існуючої системи опалення - вибір системи залежить від багатьох факторів. Окрім конструктивних умов та енергоефективності будівлі, до уваги беруться також такі аспекти, як енергоефективність, інвестиційні витрати та експлуатаційні витрати. Наша система пошуку продуктів враховує всі ці фактори. Цей інструмент всього за кілька кроків покаже вам продукти Viessmann, які, на нашу думку, підходять саме вам. Для цього не потрібні глибокі попередні технічні знання. Якщо ви хочете дізнатися більше про наші рекомендації щодо продуктів, ви можете надіслати прямий запит на безкоштовну консультацію.

Це не може бути простіше

  1. Дайте відповідь на кілька запитань
  2. Отримати рекомендації щодо продуктів
  3. Замовити безкоштовну консультацію

Продукція Viessmann - індивідуальні системні рішення

Обладнання Viessmann - індивідуальні системні рішення

Компанія Viessmann встановлює високі стандарти якості для всієї своєї продукції. Це включає в себе забезпечення їх оптимального поєднання та можливість комбінування один з одним для створення системних рішень. При цьому не має значення, про яку сферу застосування йдеться. Асортимент продукції Viessmann пропонує рішення як для житлових будинків, так і для комерційних та промислових об'єктів. Окрім систем для енергоефективних новобудов, є також варіанти для немодернізованих існуючих будівель. Наші цифрові сервіси забезпечують високий рівень зручності експлуатації, а також просте та ефективне управління енергоспоживанням. Продукти Viessmann з першого погляду:

Опалення за допомогою енергії навколишнього середовища

Теплові насоси використовують вільно доступну енергію повітря, ґрунту або води для обігріву та охолодження приміщень. Це енергоефективно та екологічно безпечно для клімату, особливо якщо електроенергія, необхідна для роботи, надходить від фотоелектричної системи на об'єкті.

Опалення газом

Завдяки вдосконаленій конденсаційній технології особливо ефективно використовуються викопні види палива - природний газ та зріджений нафтовий газ. Газові опалювальні системи Viessmann також автоматично адаптуються до різних видів газу. Можливе використання як біогазу, так і водню.

Опалення на рідкому паливі

Для ефективного використання енергії, що зберігається у викопному паливі, компанія Viessmann також використовує продукти з конденсаційною технологією. Такі опції, як робота на екологічно чистому паливі та комбінації з теплогенератором, що працює на відновлюваному паливі, роблять системи опалення на рідкому паливі придатними для майбутнього.

Опалення за допомогою декількох теплогенераторів

У гібридній системі опалення поєднуються різні теплогенератори, наприклад, газовий котел і тепловий насос. Залежно від обраного напрямку, інноваційний блок керування Viessmann забезпечує особливу економію коштів або роботу з низьким рівнем викидів.

Опалення на дровах

Оскільки при згорянні виділяється лише стільки CO2, скільки дерева поглинули в період свого росту, опалення полінами та пелетами є кліматично нейтральним. Твердопаливні котли також мають перевагу в постійних цінах на паливо - особливо, якщо паливо постачається з регіону.

Опалення електрикою

Електричні системи опалення забезпечують децентралізоване опалення. Вони можуть доповнювати існуючу систему і швидко забезпечувати тепло, коли воно потрібне. Якщо електроенергія для роботи надходить від фотоелектричних установок, це робить такі системи дешевими і нешкідливими для клімату.

Виробляємо енергію під час обігріву

Паливні елементи використовують принцип когенерації. Це означає комбіноване виробництво тепла та електроенергії, що підвищує ступінь самодостатності користувача.  

Виробництво електроенергії з сонячної енергії

Якщо орієнтація даху правильна, а власне споживання відносно високе, наприклад, через те, що будівля має електричну систему опалення, тоді фотоелектрична система є особливо доцільною. Накопичувачі забезпечують оптимальну доступність сонячної енергії в будь-який час.

Виробництво тепла з сонячної енергії

Теплову енергію, що виробляється сонячними батареями, можна використовувати для підігріву ГВП або для резервного опалення. Сонячні теплові системи доповнюють існуючі системи опалення та зменшують витрати на енергію і викиди CO2.

Зберігання теплової енергії та гарячої води

Водонагрівачі Viessmann забезпечують централізоване та децентралізоване гаряче водопостачання. Бойлери ГВП та електричні водонагрівачі забезпечують постачання гарячої води відповідно до попиту, а буферні ємнісні водонагрівачі підвищують ефективність систем опалення.

Вентиляція та економія енергії

Централізовані та децентралізовані системи вентиляції знижують вологість повітря і, таким чином, запобігають розвитку цвілі. Фільтри забезпечують високу якість повітря. Утилізуючи тепло витяжного повітря, продукція Viessmann також зменшує навантаження на систему опалення.

Цільовий пошук продукції Viessmann та консультації

Фото: © LightField Studios / Shutterstock.com

Якщо ви вже провели дослідження і знаєте, яка система опалення підходить для ваших потреб, рекомендуємо скористатися нашим каталогом продукції. Там ви можете відфільтрувати за певними критеріями, наприклад, за джерелом енергії. Після цього на сторінках різних продуктів Viessmann Ви отримаєте вичерпну інформацію про технічні характеристики, можливі сфери застосування та експлуатацію.  

Поради щодо опалення та енергозбереження

Окрім вичерпної інформації про продукцію Viessmann, ми також пропонуємо вам численні посібники на тему опалення та енергозбереження. Ви знайдете корисні поради тут та в інших місцях:

Розумні енергетичні рішення для вашого будинку

Продукція Viessmann розроблена для роботи в системі. Для оптимального використання енергії та забезпечення високого рівня комфорту ми пропонуємо різні інтелектуальні технології для управління енергоспоживанням. За допомогою додатків Viessmann ви можете стежити, наприклад, за споживанням енергії та кліматом у приміщенні, а також керувати системою опалення за допомогою смартфона або голосового асистента. GridBox дозволяє підключати до теплогенератора електричні компоненти, наприклад, фотоелектричну систему, що створює ідеальні умови для ефективного використання енергії. Це відбувається тому, що на додаток до функції візуалізації споживання доступні різні варіанти оптимізації.