Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Зверніться за консультацією до експерта - швидко та зручно

Запит на консультацію

Працюєте над будівельним проектом і потребуєте проекту для нової системи опалення? Можливо, ваша стара система опалення несправна або настільки неефективна, що ваші витрати на опалення зростають? А може, вам потрібна технологічна підтримка в галузі опалення для вашого наступного великого проекту? Незалежно від того, чи це нове будівництво, чи модернізація, ми разом знайдемо для вас нову систему опалення.

Як отримати консультацію від партнера Viessmann?

Напередодні заміни, модернізації або будівництва нового будинку перед вами неодмінно постане кілька питань, таких як: Якою має бути система опалення? Сучасна конденсаційна технологія, наприклад, працює з класичними видами палива - рідким паливом або газом. Якщо, з іншого боку, ви хочете перейти на відновлювані джерела енергії, тепловий насос є хорошим вибором, оскільки він використовує безкоштовну енергію навколишнього середовища. На нашій сторінці "Розумний тепловий насос" ви знайдете детальну інформацію про теплові насоси.

Крім того, є й інші питання, на які слід відповісти: Яка ваша схема опалення та потреби будівлі? Чи достатньо місця для зберігання палива? І якими фінансовими ресурсами ви взагалі володієте? Але вам не доведеться відповідати на ці та інші питання самостійно. Ми зв'яжемо вас із сертифікованим партнером Viessmann, який запропонує вам фахову консультацію.

6 простих кроків до експертної консультації

  • Заповніть коротку форму.
  • Представник Viessmann зв'яжеться з вами електронною поштою або телефоном, щоб обговорити ваш запит і, за необхідності, додати інформацію.
  • Компанія Viessmann направить ваш запит сертифікованому партнеру Viessmann. Будь ласка, зверніть увагу, що це може зайняти трохи більше часу в залежності від сезону та ситуації із замовленням.
  • Контактні дані партнера Viessmann ви отримаєте електронною поштою. Будь ласка, зв'яжіться з ним заздалегідь і домовтеся про зустріч для консультації.
  • Спеціаліст партнера перевірить умови на місці та індивідуально проконсультує вас щодо продукції Viessmann, яка підходить саме вам.

Купівля нової системи опалення - ось як це робиться