Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Зверніться за консультацією до експерта - швидко та зручно

Питання про існуючу систему

Працюєте над будівельним проектом і потребуєте проекту для нової системи опалення? Можливо, ваша стара система опалення несправна або настільки неефективна, що ваші витрати на опалення зростають? А може, вам потрібна технологічна підтримка в галузі опалення для вашого наступного великого проекту? Незалежно від того, чи це нове будівництво, чи модернізація, ми разом знайдемо для вас нову систему опалення.

Як отримати консультацію від партнера Viessmann?

Напередодні заміни, модернізації або будівництва нового будинку перед вами неодмінно постане кілька питань, таких як: Якою має бути система опалення? Сучасна конденсаційна технологія, наприклад, працює з класичними видами палива - рідким паливом або газом. Якщо, з іншого боку, ви хочете перейти на відновлювані джерела енергії, тепловий насос є хорошим вибором, оскільки він використовує безкоштовну енергію навколишнього середовища. На нашій сторінці "Розумний тепловий насос" ви знайдете детальну інформацію про теплові насоси.

Крім того, є й інші питання, на які слід відповісти: Яка ваша схема опалення та потреби будівлі? Чи достатньо місця для зберігання палива? І якими фінансовими ресурсами ви взагалі володієте? Але вам не доведеться відповідати на ці та інші питання самостійно. Ми зв'яжемо вас із сертифікованим партнером Viessmann, який запропонує вам фахову консультацію.

6 простих кроків до експертної консультації

  • Заповніть коротку форму.
  • Представник Viessmann зв'яжеться з вами електронною поштою або телефоном, щоб обговорити ваш запит і, за необхідності, додати інформацію.
  • Компанія Viessmann направить ваш запит сертифікованому партнеру Viessmann. Будь ласка, зверніть увагу, що це може зайняти трохи більше часу в залежності від сезону та ситуації із замовленням.
  • Контактні дані партнера Viessmann ви отримаєте електронною поштою. Будь ласка, зв'яжіться з ним заздалегідь і домовтеся про зустріч для консультації.
  • Спеціаліст партнера перевірить умови на місці та індивідуально проконсультує вас щодо продукції Viessmann, яка підходить саме вам.

Як Viessmann підтримує вас експертними порадами

На цьому етапі ми, компанія Viessmann, виступаємо посередником між вами та нашими сертифікованими партнерами. Вони є незалежними компаніями і тому самі відповідають за зв'язок з вами.

Звичайно, ми будемо супроводжувати вас і, за необхідності, підтримаємо експертними порадами наших партнерів. Ми зв'яжемося з вами електронною поштою, щоб дізнатися, чи ви вже контактуєте зі спеціалізованою компанією, чи отримали ви пропозицію і чи потрібна вам подальша підтримка з нашого боку. Ваш короткий відгук дозволить нам тримати вас в курсі подій і надавати вам найкращу можливу підтримку.

Зверніть увагу, що наші спеціалізовані партнери наразі дуже зайняті і можуть затриматись з відповіддю. Тому, будь ласка, зв'яжіться з вашим спеціалізованим партнером заздалегідь. Ми надішлемо вам контактну інформацію електронною поштою.

Затримка в даний час також стосується термінів доставки нашої продукції. У зв'язку з вузькими місцями в постачанні, терміни доставки деяких продуктів можуть бути довшими, ніж зазвичай. Ми просимо поставитися до цього з розумінням, і якщо у вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, зв'яжіться з нами електронною поштою.

Купівля нової системи опалення - ось як це робиться