Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Компактні гібридні прилади Viessmann поєднують в собі два джерела енергії: високоефективний сучасний конденсаційний котел на газі або нафті та тепловий насос на відновлюваних джерелах, що використовує безкоштовну енергію навколишнього середовища. Інтелектуальний енергоменеджер Hybrid Pro Control автоматично обирає найбільш сприятливий та ефективний режим роботи.

Гібридна система пропонує максимально можливу гнучкість

Коли мова йде про енергію та опалення, існує безліч рішень. Рішення про вибір тієї чи іншої системи опалення є непростим. Одне можна сказати точно: ціни на викопне паливо та електроенергію схильні до сильних коливань у довгостроковій перспективі. Тому тим краще, якщо вам не доведеться покладатися на єдине джерело енергії для опалення, а замість цього ви зможете інвестувати в гібридну систему, яка буде працювати в майбутньому.

У гібридних приладах два незалежні генератори тепла інтегровані в один пристрій: газовий або масляний конденсаційний котел поєднується з тепловим насосом, що працює від електрики і бере більшу частину енергії з повітря або води. Таке поєднання енергії поєднує "відновлювану" та "високоефективну" енергію і забезпечує максимально можливу свободу використання джерела енергії, яке є найбільш доступним на даний момент. Налаштування блоку управління можуть бути пристосовані до будь-якої ситуації на енергетичному ринку, так що при коливаннях цін на енергоносії завжди обирається найбільш доступний і ефективний режим роботи.

Високоефективні та відновлювані

Теплові насоси Viessmann мають високий рівень ефективності, що не тільки корисно, коли мова йде про економію. Використання поновлюваних джерел енергії з навколишнього середовища також економить цінні ресурси та зменшує викиди CO₂. З високоефективними конденсаційними котлами Viessmann ви завжди можете розраховувати на економічну роботу, яка споживає менше енергії.

Таким чином, під час роботи вони завжди досягають оптимального поєднання відновлюваної та традиційної енергії. Інтелектуальна система керування Hybrid Pro Control може бути індивідуально налаштована таким чином, що в будь-який момент часу обирається найефективніший - а отже, найдоступніший - теплогенератор. Постійні коливання цін на енергоносії більше ніколи не будуть проблемою.

Hybrid Pro Control - інтелектуальний енергоменеджер

Зазвичай системи опалення регулюються залежно від температури в приміщенні або на вулиці. Інтелектуальний енергоменеджер Hybrid Pro Control думає наперед і регулює систему за допомогою змінних налаштувань. Ви можете налаштувати ці параметри та змінити їх у будь-який час:

 • Ціни на енергоносії
 • Викиди CO₂
 • Власне споживання
 • Енергоефективність
 • Потреба в теплі
Гібридний менеджер Hybrid Pro Control

Оптимальний баланс енергії для ефективної роботи

Завдяки Hybrid Pro Control блок керування розпізнає, наприклад, як довго тепловий насос зможе самостійно покривати всю потребу в теплі. Якщо цей час буде перевищено, він запросить резервне живлення від конденсаційного модуля. Система Hybrid Pro Control автоматично визначає час і реагує відповідно: вона використовує встановлені на даний момент ціни на електроенергію, газ або нафту, щоб розрахувати, який вид палива може бути найбільш ефективно використаний в даний момент часу. Однак Hybrid Pro Control ніколи не випускає з уваги ефективність системи в цілому. Якщо один з теплогенераторів є менш економічним, ніж інший, відповідно до обраного еталонного значення, він вимикається.

Гібридний Pro Control

Ефективно чи екологічно відповідально? Зручно, незважаючи ні на що

Вибір за вами Гібридна система може працювати як з акцентом на екологічну відповідальність, так і на економічну ефективність. Просто налаштуйте її: Hybrid Pro Control зробить все інше.

 1. Економічна експлуатація
  Максимально економічна: залежно від цін на енергоносії та версії системи, ви можете заощадити до 40 відсотків витрат на опалення в економічному режимі.

 2. Екологічний режим
  Додатковий бонус для навколишнього середовища: це налаштування забезпечує роботу системи з найнижчим рівнем викидів CO₂ на кВт-год теплової енергії. Незалежно від того, обрано економічний чи екологічний режим, функція "комфортний режим" завжди надаватиме пріоритет нагріву ГВП.

Скористайтеся цими перевагами

У майбутньому ви завжди опалюватимете свій будинок гібридним способом, використовуючи найдоступніше джерело енергії.
Вони вже зараз готові до ринку електроенергії майбутнього (готові до SmartGrid).
Гібридні прилади доступні для використання на газі або нафті, а також для модернізації відповідно до будь-яких вимог.
Повністю збірна система, яка займає мінімально можливу кількість місця
Найвищий рейтинг ErP: A++

При розрахунку найдоступнішого режиму роботи енергоменеджер Hybrid Pro Control також враховує електроенергію, що виробляється на місці за допомогою фотоелектричної системи.

Інформація про фотоелектричні системи

Навіть перебуваючи далеко від дому, ви завжди маєте доступ до системи опалення та засобів керування нею. Зручно контролюйте все онлайн. Безкоштовний додаток Vitotrol Plus дає вам безпечний і простий доступ до вашої системи через смартфон або планшет.

Ефективність гарантується в будь-який час. Саме тому всі три гібридні прилади мають клас енергоефективності А++.

Інформативніше за 1000 слів

Натисніть на кнопку відтворення, щоб переглянути відео. Зверніть увагу, що під час перегляду відео дані будуть передані на YouTube. Ви можете знайти детальну інформацію про це в нашій Політиці конфіденційності.

Є сусіди, які вже обрали газовий гібридний прилад від Viessmann і задоволені незалежністю від цін на енергоносії та політичної кон'юнктури. Дізнайтеся, як працює гібридне опалення.

Опалення за допомогою гібридних приладів - у стандартній комплектації

Натисніть на кнопку відтворення, щоб переглянути відео. Зверніть увагу, що під час перегляду відео дані будуть передані на YouTube. Ви можете знайти детальну інформацію про це в нашій Політиці конфіденційності.

Гібридне опалення - оптимальне поєднання відновлюваних і традиційних джерел енергії

Viessmann поєднує високоефективну конденсаційну технологію з використанням безкоштовної енергії навколишнього середовища. Компактний гібридний прилад Vitocaldens 222-F дозволяє знайти оптимальну комбінацію відновлюваних і традиційних джерел енергії. Якщо мова йде про дооснащення існуючих конденсаційних котлів безкоштовною енергією навколишнього середовища, Viessmann пропонує відповідну систему: гібридний тепловий насос Vitocal 250-SH можна комбінувати з настінним або підлоговим конденсаційним котлом.