Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Відновлювані джерела енергії

Відновлювана енергія - відповідні рішення для житлової галузі

Коли йдеться про забезпечення нових житлових комплексів, існуючих житлових комплексів або цілих модернізованих міських центрів тепловою енергією та гарячим водопостачанням, акцент зміщується від індивідуальних систем опалення до місцевих теплових мереж з теплопунктами. Крім того, викопне паливо в майбутньому відіграватиме дедалі меншу роль. Причини цього різноманітні. Наприклад, традиційні види палива, такі як мазут і природний газ, піддаються більшим коливанням цін, ніж тверда біомаса або біогаз.

Технічні рішення для використання відновлюваних джерел енергії пропонують багато варіантів модернізації житлового фонду з мінімальними витратами відповідно до критеріїв субсидування та вимог щодо захисту клімату. Технології, що використовують енергію довкілля та відновлювану біомасу, можна легко комбінувати з додатковими теплогенераторами на основі викопного палива, утворюючи гібридні системи.

Біомаса: Деревина - хороша альтернатива

Опалення деревиною є CO₂-нейтральним. Це означає, що в атмосферу викидається лише стільки вуглекислого газу, скільки деревина поглинула під час росту. Графік кругообігу CO2: Розпад мертвої деревини (ліворуч), фотосинтез (в центрі), спалювання деревного палива (праворуч)

Виходячи з сьогоднішніх цін на енергоносії та беручи до уваги загальні інвестиційні витрати, система опалення на дровах є економічно вигідною альтернативою. Котли на дровах Viessmann відрізняються високою ефективністю та економним споживанням палива. Вони підходять як в якості єдиного теплогенератора, так і в якості доповнення до масляних або газових котлів. Встановлюючи дров'яний котел, витрати на нафту і газ значно скорочуються, тому котел починає окупатися майже відразу. І в кінцевому підсумку, ви робите свій внесок у захист нашого клімату, оскільки опалення на дровах є CO2-нейтральним. Це означає, що в атмосферу викидається лише стільки вуглекислого газу, скільки деревина поглинула під час росту.

Сонячна теплова енергія

Кожен, хто сьогодні інвестує в нову систему опалення, повинен з самого початку спроектувати її так, щоб вона включала в себе сонячну систему. Це дозволить вам отримати вигоду від меншого споживання енергії, а також розраховувати на менші щомісячні рахунки за електроенергію. Встановлюючи сонячні колектори, ви демонструєте свою прихильність до захисту навколишнього середовища, стабільно знижуючи викиди CO2. Обираючи технологію Viessmann, ви обираєте перспективну систему, в якій всі компоненти оптимально взаємодіють між собою. Інвестиції в сонячні технології також підвищують вартість вашої нерухомості.

Завдяки інноваційній функції автоматичного вимкнення ThermProtect Viessmann пропонує довготривалий захист своїх плоских та трубчастих колекторів, як ніхто інший.

Завдяки інноваційній функції автоматичного вимкнення ThermProtect компанія Viessmann, як ніхто інший, забезпечує довготривалий захист своїх плоских та трубчастих колекторів. Завдяки ThermProtect можна також реалізувати великі площі колекторів без необхідності враховувати застійні явища під час проектування системи. Технологія Viessmann призводить до відключення колекторів при досягненні встановленої температурної межі. Температурозалежне відключення працює абсолютно незалежно від конфігурації колекторної системи, налаштувань блоку керування та місця встановлення. Теплові навантаження на компоненти системи та теплоносій завжди залишаються в межах норми. Це збільшує термін служби і експлуатаційну надійність у порівнянні зі звичайними сонячними тепловими системами.

Навіть коли мова йде про екологічність, з геліосистемами Viessmann ви будете на сонячній стороні вулиці: В середньому в одному лише приватному будинку щорічно утворюється на три чверті тонни менше вуглекислого газу (CO₂). Плоскі та трубчасті колектори Viessmann вирізняються високою експлуатаційною надійністю та тривалим терміном служби. Сонячні колектори Vitosol виготовляються зі стійких до корозії та ультрафіолетового випромінювання матеріалів. Це найбільш переконливо підтверджено випробуваннями якості відповідно до стандарту EN 12975 або ISO 9801. Це одночасно підтверджує стабільно високу теплову потужність.

Тепло з навколишнього середовища

Теплові насоси використовують відновлювану енергію землі, сонця, ґрунтових вод, стічних вод або повітря. Вони знижують споживання викопного палива, зберігають цінні ресурси та зменшують викиди CO2, які завдають шкоди навколишньому середовищу. Теплові насоси Viessmann пропонують користувачам додаткову перевагу - багато з них мають функції активного та природного охолодження. Окрім класичного застосування в якості теплогенераторів у холодні дні, вони також можуть створювати приємний клімат у приміщенні влітку, подаючи в будинок освіжаюче прохолодне повітря.

Детальна інформація про продукт

Тепло з повітря
Тепло з повітря (з зовнішнім блоком)
Тепло від землі, повітря та сонця (система зберігання льоду)
Тепло підземних вод
Тепло від землі (зонд)
Енергія з землі (колектор)

Широкий асортимент продукції Viessmann пропонує правильний тепловий насос для задоволення будь-яких потреб. Ще на етапі проектування можна врахувати структурні та геологічні умови, а також особисті та індивідуальні уподобання щодо потреби в теплі. Використання теплового насоса з енергією, що виробляється на місці за допомогою фотоелектричної системи, є особливо екологічно відповідальним і дуже доступним за ціною. Теплові насоси Viessmann можуть використовуватися в проектах нового будівництва та модернізації, експлуатуватися разом з сонячними тепловими системами і навіть комбінуватися з існуючою масляною або газовою системою опалення, утворюючи багаторежимну систему. Це дає змогу кожному власнику будівлі та нерухомості втілити свої плани в життя у найефективніший спосіб.