Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Модернізуйте систему опалення та отримайте вигоду в довгостроковій перспективі

Майже дві третини теплогенераторів, встановлених у Німеччині, недостатньо ефективні. Маючи середній вік понад 17 років, більшість з них застаріли і не відповідають сучасному рівню техніки. Ці теплогенератори часто не найкращим чином використовують своє джерело енергії, що працює на викопному паливі. В результаті втрачається тепло, що значно збільшує експлуатаційні витрати в часи зростання цін на паливо, не кажучи вже про вплив на навколишнє середовище. Порівняно з іншими заходами з реконструкції, модернізація системи опалення має найбільший потенціал енергозбереження. Ми підсумували для вас найважливіші моменти.

Чому варто модернізувати систему опалення

Існує багато вагомих причин для модернізації або заміни системи опалення. Важливу роль відіграють не лише вік системи опалення та її ефективність, але й аспекти захисту довкілля, витрат на опалення та комфорту. Крім того, нова система опалення може мати сенс, якщо в існуючій будівлі після багатьох років проводяться структурні роботи. Залежно від обсягу робіт, може виявитися недостатньо змінити налаштування регуляторів опалення - наприклад, криву нагріву.

Зменшити викиди

Викиди можуть бути зменшені, особливо при зміні систем на користь опалення на основі відновлюваних джерел енергії.

Заощаджуйте ресурси

Сучасні системи опалення є високоефективними і споживають значно менше ресурсів, ніж застарілі технології опалення.

Знижуйте свої рахунки за опалення

Підвищення ефективності та використання відновлюваних джерел енергії дозволяє знизити витрати на паливо.

Підвищення зручності

Нова технологія опалення забезпечує тепло та гарячу воду відповідно до потреби. Опціонально доступне зручне керування через додаток.

Скористайтеся перевагами субсидій

Можливості субсидування відновлюваних джерел енергії зменшують витрати на закупівлю при модернізації системи опалення.

Підвищення вартості нерухомості

Інвестиції в оновлення системи опалення заощаджують енергію в довгостроковій перспективі і водночас підвищують вартість нерухомості.

Зберегти природні ресурси та зменшити викиди

Захист клімату та надійне постачання доступної енергії в майбутньому - два найбільші виклики сучасності. Використовуючи сучасне опалювальне обладнання, кожен домогосподар може зробити свій активний внесок. Адже заміна застарілих систем на сучасні теплогенератори дозволяє зберегти природні енергетичні ресурси та зменшити викиди в атмосферу - особливо при використанні теплогенераторів, що працюють на відновлюваних джерелах енергії. Модернізація системи опалення може заощадити в середньому одну тонну CO₂ на рік. Загалом, це важливий внесок в енергетичний перехід.

Зменшити рахунки за опалення

Існує багато способів заощадити енергію у вашому домі. Однак найбільший потенціал має модернізація системи опалення. Як показано на наступному графіку, нова система опалення або встановлення сонячної системи на даху може заощадити майже третину споживаної енергії, а отже, зменшити рахунки за опалення. Для цього не обов'язково проводити масштабну реконструкцію. Потенційна економія, яку можна отримати від простого утеплення зовнішніх стін, значно нижча. Це також стосується заміни вікон чи дверей.

Підвищення комфорту в будинку

Окрім потенціалу економії, який пропонує нова система опалення, ще однією перевагою модернізації є підвищення комфорту. Це стало можливим завдяки діджиталізації системи опалення, яка, серед іншого, дозволяє керувати нею через додаток. Мешканці можуть встановлювати бажану температуру за допомогою смартфона або планшета з будь-якого місця - вдома, на дивані або по дорозі додому з роботи. Додаток Viessmann ViCare показує, наскільки це може бути просто і зручно.

Інвестуйте розумно та збільшуйте вартість нерухомості

З точки зору витрат і споживання, немає жодного заходу з модернізації будинку, який би окупився швидше, ніж модернізація опалення. Крім того, модернізувавши стару систему опалення, ви можете збільшити ринкову вартість своєї нерухомості. З огляду на зростання цін на енергоносії, багато покупців уважніше придивляються до плати за обслуговування.Готовність платити за енергоефективну нерухомість відповідно вища. Крім того, ці дані фіксуються в сертифікаті енергоефективності при здачі нерухомості в оренду, лізинг або продажу, що є обов'язковим у вищезгаданих випадках.

Відповідні кліматичні рішення для модернізації

Те, яка система опалення підходить для модернізації, залежить від різних факторів. Окрім року побудови та стану ізоляції будівлі, сюди також входить індивідуальна поведінка мешканців щодо опалення. Обраний вами підрядник допоможе вам прийняти рішення. Після того, як ви разом з експертами визначите ключові дані для вашої нової системи опалення, вони нададуть вам компетентну та індивідуальну консультацію. В основному, тут можна прийняти рішення відповідно до джерел енергії. Нижче ми представляємо відповідні системи для модернізації системи опалення.

Тепло від землі, ґрунтових вод або повітря є економічно вигідною альтернативою викопним видам палива. Тепловий насос Viessmann використовує природну енергію особливо ефективно та екологічно відповідально. Моделі Vitocal 250-A та Vitocal 252-A особливо підходять для модернізації систем опалення. Вони досягають температури подачі до 70 градусів за Цельсієм і тому також ефективно постачають екологічно чисту енергію в старі будівлі.

Твердопаливний котел є хорошою альтернативою опаленню викопними видами палива. Адже якщо ви обираєте твердопаливний котел на деревних гранулах, трісці або полінах, ви використовуєте одне з найбільш природних видів палива у світі - і особливо підходяще, коли воно постачається з регіону. Завдяки передовим технологіям Viessmann, опалення на дровах тепер також є високоефективним та зручним. Оскільки котли забезпечують високу температуру теплоносія, вони також підходять для опалення немодернізованих будівель.

Високоефективні сонячні теплові системи в приватних будинках і багатоквартирних будинках сьогодні покривають до 60 відсотків річної потреби в енергії для підігріву ГВП. Крім ГВП, сонячні колектори можуть нагрівати воду для центрального опалення, а також використовуватися як резервне джерело енергії для центрального опалення. Таким чином, сонячна теплова енергія є ідеальним доповненням, якщо ви хочете модернізувати систему опалення.

За допомогою системи опалення на паливних елементах ви виробляєте не лише тепло, але й електроенергію, яку можете використовувати у себе вдома. Це означає більшу незалежність від місцевого постачальника енергії. Viessmann Vitovalor PT2 є компактним і пропонує значно вищу електричну ефективність, ніж сучасні рішення для комбінованого виробництва теплової та електричної енергії (ТЕЦ). В результаті відбір тепла є нижчим, що робить його придатним для використання в новобудовах, а також в реконструйованих та модернізованих існуючих будівлях.

Відновлювані джерела енергії не обов'язково повинні покривати весь попит на тепло. Доповнення існуючих систем також є хорошим способом підвищити ефективність всієї системи. Енергетичний мікс пропонує максимально можливу свободу у виборі джерела енергії. Це тому, що гібридні прилади гнучко використовують різні джерела енергії. Таким чином, вони завжди забезпечують економічну та ефективну роботу.

У фотоелектричній системі світлочутливі кристали всередині модулів перетворюють сонячне світло в електрику. Найкраще споживати цю електроенергію самостійно - наприклад, для запуску теплового насоса з електричним приводом. Щоб забезпечити можливість використання електроенергії в різний час, ідеальним доповненням є акумуляторна система зберігання, наприклад, Vitocharge VX3. Це збільшує власне споживання, а також економічну ефективність самогенерації.

Енергетичний аудит як основа для заміни системи опалення

Енергетичний аудит створює ідеальну основу для прийняття рішень перед модернізацією системи опалення. Сама перевірка займає лише кілька хвилин. Щоб отримати необхідну інформацію про ваш потенціал заощаджень, все, що вам потрібно, - це наступні дані:

  • Тип будівлі (приватний будинок або багатоквартирний будинок)
  • Житлова площа в квадратних метрах
  • Система опалення (мазут або газ)
  • Річне споживання
  • Кількість осіб у домогосподарстві

Модернізуйте систему опалення та скористайтеся послугами

Щоб забезпечити безперебійну роботу в довгостроковій перспективі, навіть нову систему опалення слід регулярно обслуговувати. Якщо ви обрали рішення Viessmann для модернізації вашої системи опалення, рекомендується укласти договір на технічне обслуговування. Він може бути індивідуально розроблений таким чином, щоб відповідати вашим потребам. Переваги технічного обслуговування системи опалення:

  • Мінімальні зусилля - постійні умови без необхідності щорічного порівняння цін

  • Високий рівень безпеки - регулярне технічне обслуговування забезпечує високу експлуатаційну надійність

Як згадувалося на початку, ви також можете зручно керувати вашою новою опалювальною системою Viessmann через додаток. Однак для цього опалювальна система повинна бути підключена до Інтернету та зареєстрована в мережі. Це не тільки підвищує зручність використання. Після реєстрації ви отримуєте розширену гарантію на додаток до встановленої законом гарантії.

Що слід врахувати перед модернізацією системи опалення?

Якщо система опалення повністю вийшла з ладу, потрібні швидкі дії. У таких випадках навряд чи є час на детальне планування нової системи опалення. Тому бажано подумати про модернізацію системи опалення на ранній стадії.

Визначте цілі та вивчіть можливості

Асортимент опалювальних систем Viessmann дуже різноманітний. Необхідно враховувати види палива, технічні деталі та можливості зберігання. Тому ще важливіше заздалегідь з'ясувати, які цілі ви переслідуєте, модернізуючи свою систему опалення:

  • Зменшити споживання та витрати?

  • Захистити навколишнє середовище та зменшити викиди CO2?

  • Стати незалежним від газу та електроенергії?

Крім того, нова система опалення повинна також відповідати будинку та індивідуальним потребам. Якщо це має бути повністю комплексне рішення, можливо, доведеться також замінити радіатори та трубопроводи. Необхідно визначити потребу будівлі в теплі. Крім того, слід врахувати і прийняти рішення щодо особливостей опалення мешканців. Зрозуміло, що проект модернізації системи опалення вимагає ретельного планування та підготовки. Ваш партнер Viessmann готовий допомогти вам з усіма цими питаннями. Якщо ви бажаєте модернізувати свою систему опалення, він покаже вам варіанти та допоможе з процесом прийняття рішення та остаточною реалізацією.

Поради: Купівля нової системи опалення

У цьому відео ви знайдете короткий опис усіх етапів модернізації системи опалення - від прийняття рішення, планування і аж до введення в експлуатацію нової системи опалення.

Місія виконана: задоволені клієнти - найкраща рекомендація