Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Інтегрований асортимент рішень від Viessmann

Цифровізація та енергетичний перехід також є викликом для компанії Viessmann. Водночас, це найбільші можливості в історії нашої компанії, яка налічує понад 100 років. Одне можна сказати напевно - разом з нашими партнерами ми використаємо їх з максимальною користю. З цією метою ми піддали нашу компанію комплексній стратегічній перебудові. Найрішучіша зміна: Viessmann перетворився з виробника чистої опалювальної техніки на постачальника рішень для всього житлового простору - всередині та зовні будівлі.

"Ми створюємо житловий простір для майбутніх поколінь" - цей девіз означає, що ми беремо на себе відповідальність за житловий простір майбутніх поколінь - комфортні будинки, спільне життя в громадах і містах та збереження нашої планети. З одного боку, це відповідає тому, як ми, як сімейний бізнес, бачимо наші цінності. З іншого боку, це нагальна потреба, щоб розібратися з цифровізацією та енергетичним переходом.

Інтегрований асортимент рішень Viessmann з його бездоганним поєднанням продуктів, цифрових сервісів та всіх доповнень має важливе значення для цієї нової перспективи. Але найголовніше те, що наші рішення об'єднують минуле та майбутнє компанії Viessmann в рамках однієї чіткої структури.

Інтегрований асортимент рішень від Viessmann

* Оператором та договірним партнером Енергетичного співтовариства ViShare є Energy Market Solutions GmbH (EMS), дочірня компанія Viessmann Group.

Продукти та системи

Ця нова пропозиція ґрунтується на найширшому виборі продуктів і систем у нашій галузі. Тепло, енергія, вентиляція - сьогодні Viessmann використовує всі джерела енергії та технології для створення зручних та енергоефективних будинків. Від класичної технології спалювання до комбінованого виробництва тепла та електроенергії, а також використання сонячної енергії. Це те, до чого ми звикли. Це те, в чому ми були успішними протягом десятиліть. І саме тут ми продовжимо розширювати наш портфель рішень у найближчі роки.

Якщо ми подивимося на рівень зміни клімату і забруднення повітря, який вже є в світі, стає зрозуміло: охолодження і очищення повітря стають все більш важливими - в деяких випадках навіть життєво необхідними - в місцях проживання по всьому світу. Ми вже розробили рішення і для цього, у вигляді ефективних систем охолодження та механічної вентиляції, і успішно вивели їх на ринок.

Продукти та системи - це наше походження. Але саме мережева співпраця суттєво змінить спосіб їх використання та подальшого розвитку в найближчі роки. Кожен прилад Viessmann можна буде модернізувати, а отже, він буде все краще і краще адаптуватися до потреб мешканців протягом усього терміну служби, а також встановлювати нові стандарти комфорту та захисту клімату.

Відео: Новий підхід до енергоменеджменту

Підключення та платформи

Передумовою для цього є підключення до Інтернету. У нашому інтегрованому асортименті рішень це можливо завдяки відповідним платформам і засобам підключення. На додаток до обладнання для управління системами Vitoconnect і Vitocontrol, сюди також входить сервіс платформи wibutler. Вона сумісна з усіма поширеними стандартами бездротового зв'язку в побуті і, таким чином, не тільки з'єднує прилади Viessmann між собою, але і всі додаткові продукти розумного будинку. Завдяки wibutler перевірена технологія Viessmann - наша спадщина, що налічує понад 100 років - стає частиною цифрової екосистеми. Це світ, повний можливостей, в якому ми будемо постійно підтримувати наших партнерів і клієнтів новими рішеннями для їхніх житлових приміщень.

Цифрові послуги

Цифрові послуги доповнюють асортимент продуктів і платформ. Вони допомагають користувачам керувати своїми системами, а торговим партнерам - вводити їх в експлуатацію та обслуговувати. Наприклад, додаток ViCare дозволяє кожному власнику системи зручно налаштувати ідеальний мікроклімат у приміщенні за допомогою смартфона. ViGuide призначений для надання онлайн підтримки торговим партнерам і забезпечення простого, швидкого та безпечного введення в експлуатацію.