Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Низькотемпературний газовий котел до 2000 кВт - Характеристики та моделі

Зверніться за консультацією до експерта

Виробництво тепла для житлових і комерційних приміщень становить близько 40 відсотків від загального споживання енергії в західних індустріальних країнах. Водночас, це величезний потенціал економії, який слід використовувати за допомогою сучасних опалювальних технологій. Високоефективні опалювальні системи, в тому числі низькотемпературні газові котли Viessmann, вже використовуються по всьому світу - не тільки в численних домогосподарствах, але і в багатьох масштабних проектах.

Від історичних пам'яток до високопродуктивних промислових комплексів та великих житлових і комерційних об'єктів - у Viessmann завжди є відповідні інноваційні рішення для опалення, готові до найрізноманітніших викликів. Економно та ощадливо використовуючи енергетичні ресурси, системи опалення роблять активний внесок у захист клімату.

Низькотемпературний газовий котел Vitoplex 300 з багатошаровою конвекційною поверхнею нагріву

Компанія Viessmann розробила кілька низькотемпературних газових котлів для використання у великих будинках, комерційних приміщеннях та промислових об'єктах. До них належить, зокрема, Vitoplex 300. Цей триходовий котел з перевіреною багатошаровою конвекційною поверхнею нагріву з триплексних труб забезпечує особливо економічну, екологічно чисту та надійну роботу. Багатошарові поверхні нагріву котла Vitoplex 300 складаються з телескопічно розташованих сталевих труб, притиснутих одна до одної для ідеальної теплопередачі. Внутрішня труба з лінійними ребрами створює поверхню нагріву в 2,5 рази більшу, ніж у гладких труб.

Традиційні котли для різних потреб

Універсальність лінійки Vitoplex, яка технічно і за ціною поділяється на ступені 300 і 200, гарантує, що для будь-якого попиту і будь-якого бюджету знайдеться ідеальне рішення. Єдине, що об'єднує всі продукти, - це найвища якість, якою славиться компанія Viessmann. Vitorond 200 вступає у свої права там, де незручні просторові умови змушують доставляти газовий котел до місця встановлення частинами.

Vitorond 200: гнучка конструкція

У старих будівлях часто буває тісно, що значно ускладнює монтаж. Низькотемпературний газовий котел Vitorond 200 є рішенням даного питання. Адже в цьому чавунному секційному котлі сегменти можна транспортувати до котельні окремо. Після того, як всі компоненти на місці, низькотемпературний газовий котел можна легко зібрати на місці за допомогою компресійного інструменту.

Нагрівальна поверхня Eutectoplex для високої експлуатаційної надійності та тривалого терміну служби

Литі секції котлів Vitorond 200 виготовлені зі спеціального евтектичного чавуну з однорідною структурою. Тонкий дизайн графітових ребер і високий рівень чистоти матеріалу спеціального чавуну з низьким вмістом фосфору підвищують його еластичність. Матеріал, форма і геометрія литих секцій забезпечують рівномірне охолодження всередині форми під час виробництва. Це запобігає виникненню структурних напружень з самого початку, що призводить до високої експлуатаційної надійності та тривалого терміну служби.

Триходовий котел з низьким рівнем викидів

В кінці камери згоряння продукти згоряння проходять вперед через чотири газоходи гарячих газів, розташовані симетрично навколо камери згоряння, і через передню секцію потрапляють в чотири колектори третього проходу гарячих газів. У задній частині котла чотири охолоджені потоки гарячих газів направляються в димохід через патрубок для відведення димових газів. Триходовий дизайн зменшує час перебування гарячих газів в зоні високої температури реакції. Це призводить до зменшення викидів оксидів азоту.

Огляд продукції:
Низькотемпературні газові котли

Широкий асортимент включає в себе ефективні енергетичні системи для економного опалення природним газом. Тут ви знайдете точне рішення, яке задовольнить ваші потреби - з точки зору обслуговування будівлі, зручності та бюджету.