Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Електричні парові та водогрійні котли для промислового застосування

Захист ресурсів, скорочення викидів CO2 і більша опора на кліматично відповідальні технології - це також цілі, які визначають процеси в промисловості та забезпечують подальше існування проектів. Оптимально, коли екологічно необхідні та відповідні кроки окупаються також і економічно. Для цього Viessmann пропонує орієнтовані на майбутнє системні рішення на основі електроенергії - також і для промислових/комерційних котелень.

Зростаюче значення екологічної свідомості в промислових процесах

У 2015 році на Паризькій конференції з питань клімату, в якій взяли участь 195 країн, було досягнуто домовленості. Основна мета - обмежити глобальне потепління максимум до 1,5 градусів за Цельсієм. Для досягнення цієї мети світова економіка повинна змінитися в екологічно відповідальний спосіб. Для цього, в свою чергу, необхідно, щоб кожен сектор брав участь у цьому процесі. Всі приватні та державні інвестиції повинні підтримувати реалізацію кліматичних цілей.

Федеральне міністерство економіки та енергетики Німеччини підкреслює, що в Німеччині мають відбутися фундаментальні зміни в енергопостачанні. Для цього необхідно перейти від ядерного та викопного палива до відновлюваних джерел енергії.

Таким чином, для промислових застосувань також важливо перейти на відновлювані джерела енергії, зменшити використання викопного палива і, перш за все, скоротити викиди CO2. Однією з можливостей є використання енергії для виробництва тепла з власною вигодою.

Використання надлишкової електроенергії для виробництва пари та тепла

Вітрова та сонячна енергія все більше інтегруються в електромережу. Але це означає, що існують піки виробництва, тобто в певний час є надлишок електроенергії. Ці піки повинні використовуватися як екологічно, так і економічно обґрунтовано. За допомогою технології "енергія в тепло" ця енергія може бути використана, зокрема, для виробництва тепла та пари в промислових цілях. Процес перетворення енергії в тепло стає все більш важливим як гібридна система зберігання енергії в умовах енергетичного переходу. При цьому не тільки використовується надлишкова електроенергія, але й заощаджується викопне паливо та зменшуються викиди CO2.

З компанією Viessmann ви отримаєте надійного партнера і в цій сфері. Для промислового застосування ми пропонуємо електричні та гібридні котли стандартних потужностей, а також котли, які можуть бути виготовлені за індивідуальними проектами.

Використання енергії - як здійснюється технічна реалізація?

Електричні та гібридні котли використовують надлишок електроенергії для виробництва насиченої пари або тепла. Це відбувається за допомогою фланцевих радіаторів, розташованих у котлі, які виконані у вигляді картриджних нагрівачів і прикріплені до котла за допомогою з'єднувачів. Картриджні нагрівачі відрізняються високою стійкістю до корозії та механічних впливів. Крім того, в залежності від потреб можлива різна довжина занурення в котел до 4,5 метрів. Це забезпечує оптимальне використання електроенергії для виробництва пари та тепла.

Переваги електричної генерації

Окрім скорочення викидів CO2 та кількості використовуваного викопного палива, електричні парові та водогрійні котли мають й інші переваги. Серед іншого, це також означає економію коштів, оскільки потрібно сплачувати менше зборів за викиди. Крім того, менше палива потрібно купувати та зберігати. Насправді, повністю електричні котли повністю усувають цю проблему. Крім того, завдяки картриджним нагрівачам котли легше підтримувати в теплі в режимі очікування. Це скорочує загальний цикл роботи пальника і допомагає мінімізувати знос.

Як гібридні, так і повністю електричні котли також використовують дешеву електроенергію. Це може бути електроенергія за нічним тарифом або надлишкова електроенергія, що генерується самостійно. В обох випадках можна зменшити експлуатаційні витрати. Обидві версії мають високу ефективність та широкий нормальний діапазон. Більш детальну інформацію можна знайти на сторінках гібридного котла та повністю електричного котла.

Асортимент продукції

Широкий асортимент електричних парових та водогрійних котлів Viessmann для промислового застосування включає гібридні котли, а також повністю електричні котли. Асортимент також включає в себе все необхідне для енергетичної системи, наприклад, ідеально підібрані системні технології для вимірювання та управління, системи підтримки тиску, насоси, клапани, системи рекуперації тепла та димоходи.