Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Зверніть увагу на наші рекомендації

На малюнку зображена газова система опалення Vitodens 300-W

Шановний Клієнте!

Купуючи якісний товар, Ви маєте бути впевнені в тому, що даний товар буде довго та надійно працювати. Фірма VIESSMANN робить все для того, щоб котли, які ми виробляємо та реалізуємо, довго радували Вас своєю надійною роботою.

На надійність котла впливають декілька факторів, серед яких: 

 • Правильний підбір котла у відповідності до системи опалення та приготування гарячої води;
 • Не довготривале та правильне зберігання;
 • Кваліфікований монтаж;
 • Якісне введення в експлуатацію;
 • Правильна експлуатація;
 • Своєчасне сервісне обслуговування. 

Виходячи з цього, пропонуємо Вашій увазі декілька рекомендацій, дотримання яких допоможе Вам бути впевненими в довготривалій та надійній роботі придбаного обладнання.

 1. Купуйте котел тільки у офіційного дилера. Список дилерів можна дізнатись на нашій сторінці Де купити котли Viessmann, або зателефонувавши на нашу інфолінію 0800 50 99 88.
 2. Купуючи котел, звертайте увагу на дату виготовлення. Гарантія на обладнання відраховується, в тому числі, від дати виготовлення (не більше 42 місяців з дати виготовлення), тому, купуючи котел, Ви маєте бути впевнені, що отримуєте повний термін гарантії. Дізнатись рік виготовлення можливо з заводського номера (восьма цифра). Наприклад, 7538041600123108 означає, що даний котел виготовлений в 2016 році. Якщо восьма цифра менша за 5, то гарантія на котел вже буде не повною.
 3. Купівля котла має супроводжуватись заповненням та видачею Вам сервісної книжки та документа, що підтверджує купівлю.
 4. Для монтажу котла звертайтесь до інсталяторів, які пройшли навчання в нашій Академії та мають актуальні посвідчення Інсталятора, або Паспорт фахівця. Це надасть Вам можливість отримати якісний монтаж та розширену гарантію.
 5. Введення в експлуатацію має бути виконане ВИКЛЮЧНО фахівцями з дійсними Паспортами фахівців. Таких фахівців мають наші VIP Авторизовані сервісні партнери та Авторизовані сервісні партнери (див. Сервісні партнери).
 6. Експлуатація обладнання має здійснюватись відповідно до рекомендацій заводу- виробника.
 7. Сервіс обладнання має проводитись щорічно, ВИКЛЮЧНО фахівцями з дійсними Паспортами фахівців. 

Бажаємо Вам тепла і комфорту на довгі роки з обладнанням Viessmann.