Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Водонагрівачі

Попит на гарячу воду для побутових потреб у кожному домогосподарстві абсолютно різний. Найважливішими факторами, що впливають на нього, є кількість мешканців та звички приймати душ або ванну. Наприклад, якщо троє членів сім'ї мають одночасно йти на роботу та навчання, то для прийняття душу потрібно постійно мати велику кількість гарячої води, не змушуючи нікого чекати. Якщо ж гаряча вода потрібна лише одній людині в той самий проміжок часу, попит, як правило, інший.

Ті, хто віддає перевагу ванні, також захочуть мати достатньо гарячої води, щоб наповнити ванну. Водонагрівач також повинен забезпечувати достатню кількість води, якщо, наприклад, у багатоквартирному будинку гаряча вода подається з декількох точок одночасно.

Водонагрівачі Viessmann Vitocell DHW відповідають цим вимогам у всіх відношеннях, а також можуть задовольнити будь-які побажання щодо рівня оснащення. Прилади можна комбінувати з різними теплогенераторами. Водонагрівачі Vitocell однаково добре підходять як для дворежимної роботи з конденсаційним котлом, так і для роботи з екологічно чистим тепловим насосом або твердопаливним котлом. У всіх випадках рекомендується встановлення геліосистеми, яка дозволить вам економити енергію і нагрівати воду безкоштовно.

Нагрівання ГВП для будь-яких потреб

Гаряча вода для побутових потреб може вироблятися різними способами. Якщо гаряча вода виробляється централізовано, підключення до існуючої системи опалення є обов'язковим. У цьому випадку теплогенератор не тільки забезпечує опалення приміщення, але й гарантує, що гаряча вода буде доступна в будь-який час доби.

Крім того, існує також можливість децентралізованого нагріву ГВП. Для цього часто використовують електричні системи ГВП, такі як Viessmann Vitotherm. Вони не підключаються до системи опалення і можуть бути легко модернізовані. При цьому не має значення, чи це накопичувальні водонагрівачі, чи проточні водонагрівачі.

Водонагрівачі на основі принципу миттєвого нагріву води

Модуль прісної води Viessmann Vitotrans 353 також можна використовувати разом з центральною або децентралізованою системою опалення ГВП. Ці модулі доповнюють буферні водонагрівачі серії Vitocell. Гаряча вода для побутових потреб нагрівається зручно та гігієнічно за принципом миттєвого нагріву води. ГВП не зберігається. Замість цього свіжа вода нагрівається до необхідного рівня температури за допомогою енергії з буферного водонагрівача. Ці баки можна комбінувати з різними системами.

Бойлер для ГВП у поєднанні з настінним газовим конденсаційним котлом: Viessmann Vitodens 200-W з Vitocell 300-W

Бойлер ГВП для підвищення ефективності

Підключення бойлера до існуючої системи опалення має сенс з економічних та екологічних міркувань. Адже якщо тепло генерується з безкоштовної сонячної енергії за допомогою геліосистеми, не потрібно спалювати викопне паливо, що приносить користь природі та навколишньому середовищу. Для роботи з традиційним бойлером або в поєднанні з геліосистемою: як універсальний постачальник Viessmann пропонує водонагрівач для будь-яких потреб.

Різні версії водонагрівальних баків Viessmann для ГВП

Водонагрівачі Viessmann характеризуються високою ефективністю, різноманітністю та простотою монтажу. Апарати доступні в різних варіантах виконання:

Залежно від моделі, ємність баку становить від 120 до 1000 літрів. Це робить водонагрівачі Viessmann придатними для використання не тільки в приватних будинках, але й у будівлях з високим попитом на ГВП.

Дворежимні водонагрівачі для геліосистем

Дворежимний водонагрівач є незамінним компонентом геліосистеми. Він поглинає тепло, вироблене системою, і передає його воді. Дворежимні водонагрівачі Viessmann мають два окремі внутрішні змійовики непрямого нагріву і нагрівають воду як від геліосистеми, так і від бойлера. Це гарантує постійне підтримання необхідного рівня температури. Баки виготовлені зі сталі з емалевим покриттям Ceraprotect (Vitocell 100-V, Vitocell 100-W, Vitocell 100-B, Vitocell 100-U) або з нержавіючої сталі (Vitocell 300-V, Vitocell 300-H, Vitocell 300-B).

Якість внутрішньої поверхні водонагрівача має вирішальне значення для забезпечення гігієнічності ГВП. Тому Viessmann робить ставку на два високоякісні матеріали: Емалеве покриття Ceraprotect для надійного та довготривалого захисту від корозії - застосовується для серії Vitocell 100. Нержавіюча сталь - використовується для серії Vitocell 300, що відповідає найвищим гігієнічним вимогам.

Буферні ємності для нагрівання води для ефективного використання теплової енергії

Буферна ємність для нагрівання води має завдання тимчасово зберігати надлишкову енергію, вироблену теплогенератором, і віддавати її назад в систему опалення лише тоді, коли це необхідно. Накопичену енергію можна використовувати для нагріву опалювальних контурів або гарячої води для побутових потреб. Буферні ємності для опалювальної води, такі як Vitocell 120-E або Vitocell 140-E, також можуть працювати в двох режимах: з тепловим насосом або геліосистемою. Прилади можуть вміщати до 2000 літрів.

Баки для ГВП двох класів енергоефективності

За замовчуванням більшість баків для ГВП з ємністю, що потребує ідентифікації (до 500 літрів), відповідають класу енергоефективності В. Для окремих типів баків також можна вибрати клас енергоефективності А або В. Баки класу А теплоізольовані додатковою вакуумною панеллю, що зменшує втрати тепла, а отже, і витрати на електроенергію.

Система опалення з буферним водонагрівачем Viessmann Vitocal 350-G та Vitocal 300-G

Асортимент баків Vitocell від Viessmann для державних установ та комерційних підприємств

Асортимент Vitocell пропонує саме той водонагрівач, який відповідає вимогам місцевих органів влади та комерційних підприємств. Виберіть водонагрівач з нашого широкого асортименту відповідно до сфери застосування та можливостей монтажу.