Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Юридичні дані

Інформація

Видавець
Viessmann Climate Solutions SE
Viessmannstrasse 1
35108 Аллендорф (Едер)
Телефон: 06452 70-0
Факс: 06452 70-2780
Електронна адреса: info@viessmann.com

Виконавчі директори («Geschäftsführende Direktoren»): Томас Хайм, Ванесса Хеллвінг, доктор Маркус Клауснер

Рада директорів («Verwaltungsrat»): Девід Гітлін, Томас Хайм, Ванесса Геллвінг, Ренді Мішель, Кевін О'Коннор, Надя Вільньов

Реєстраційний суд: AG Marburg (Lahn) - HRB 7562 - USt-IdNr.: DE 294 946 574

Веб-сайти Viessmann були складені з максимальною ретельністю. Тим не менш, Viessmann не може гарантувати правильність і точність інформації, що міститься в ньому. Будь-яка відповідальність за збитки виключається, якщо вони не викликані умислом або грубою недбалістю з боку Viessmann. Viessmann залишає за собою право змінювати вміст своїх веб-сайтів у будь-який час на власний розсуд і без попереднього повідомлення.

Веб-сайти Viessmann містять посилання на інші веб-сайти. Viessmann не несе відповідальності за стратегію захисту даних або зміст цих веб-сайтів.

Інформація щодо вирішення спорів у споживчих арбітражах.

Viessmann не бере участь у розгляді спорів у арбітражній раді споживачів і не зобов’язаний це робити.

Кодекс етики:

Посилання на Кодекс етики

Система інформування/ програма Carrier Speak Up

Для того, щоб ми відповідали нашим цінностям, важливо знати про можливі неправомірні дії та зупиняти їх. У вас є можливість у будь-який час повідомити про неналежну поведінку за допомогою програми Carrier Speak Up Program та інших наших каналів повідомлень (телефоном, електронною поштою, листом тощо).

Посилання на програму Carrier Speak Up

Особлива подяка Rawpixel, Unsplash і Getty Images, plainpicture.com, Pixabay, Shutterstock, istock і Adobe Stock за надання зображень і графіки для ілюстрації веб-сайту.

Ви бажаєте запропонувати нам на продаж домен із предметних галузей опалення, кліматичних рішень або промислових енергетичних систем? Сконтактуйте з нами.