Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Перші кроки з новою системою опалення Viessmann

Зверніться за консультацією

Купуючи опалювальну систему Viessmann, ви обираєте високоякісний продукт, який розроблений на заводі для економної експлуатації. Ви також допомагаєте захистити навколишнє середовище. Адже теплогенератори Viessmann працюють надзвичайно ефективно, заощаджуючи викопне паливо.

А якщо це система опалення на дровах, то весь процес опалення є повністю CO₂-нейтральним. Перші кроки особливо важливі для забезпечення безпечної, надійної та максимально економної експлуатації системи опалення Viessmann. Про те, на що слід звернути увагу, ви можете прочитати в наступних розділах.

Ознайомтеся з функціями вашої нової опалювальної системи Viessmann

Кожна опалювальна система Viessmann містить інноваційну та складну опалювальну техніку. Від подачі палива, генерації тепла до його відведення - кожен процес добре продуманий і скоординований з наступним. Водночас, опалювальні системи Viessmann прості в експлуатації і зрозумілі завдяки інтуїтивно зрозумілій системі керування. Однак, роблячи перші кроки, важливо, щоб ваш підрядник, який виконує опалювальні роботи, проінструктував вас.

Адаптація теплової потужності до будівлі

Кожна будівля відрізняється від інших. Це стосується і практики опалення мешканців. Тому нова система опалення повинна відповідати обом цим аспектам, а також мати необхідну номінальну теплову потужність. Теплогенератори Viessmann доступні в широкому діапазоні потужностей, тому вони можуть задовольнити будь-які потреби в опаленні. Для досягнення максимальної ефективності нового опалювального приладу заводські налаштування все ж таки слід відрегулювати відповідно до ваших потреб. Наприклад, у системах з погодною компенсацією теплову потужність теплогенератора можна адаптувати, змінюючи криву нагріву. Мета полягає в тому, щоб споживати лише стільки енергії, скільки необхідно, не жертвуючи при цьому комфортом. Оптимальну криву ви встановлюєте разом з вашим підрядником з опалення. Попросіть його пояснити різницю між нахилом і рівнем. В ідеалі, в майбутньому ви зможете виконувати цю роботу самостійно. Ви можете детально ознайомитися з цим процесом у нашому посібнику з налаштування кривої нагріву.

Налаштуйте програми відповідно до ваших потреб

Теплогенератори Viessmann на заводі оснащені численними режимами, які значно підвищують зручність експлуатації. Залежно від моделі теплогенератора, ви можете активувати режим вихідного дня, режим вечірки та/або знижений режим всього за кілька простих кроків. Як випливає з назви, ці налаштування за замовчуванням призначені для відповідних випадків. Окремі режими також можна налаштовувати і, таким чином, створювати оптимальну основу для індивідуального підбору. Попросіть вашого підрядника з опалення показати вам, як це зробити крок за кроком, або зверніться до інструкції з експлуатації, що додається до вашої системи.

Керування новою опалювальною системою Viessmann за допомогою смартфона

Якщо Ви оснастили свою нову опалювальну систему Viessmann одним з двох інтерфейсів, то все, що Вам потрібно зробити, це завантажити відповідний додаток. Після встановлення на обраний вами пристрій (смартфон або планшет) ви можете підключити додаток до вашої нової опалювальної системи Viessmann всього за кілька кроків. Ви бачите всю важливу інформацію про вашу систему з одного погляду і можете активувати потрібний режим (звичайний режим, режим вечірки тощо) одним дотиком до екрану - з будь-якого місця. Ще однією перевагою є те, що ви можете надати підряднику доступ до вашого теплогенератора. Таким чином, підрядник зможе якомога швидше відреагувати на будь-які проблеми, що можуть виникнути.

Подумайте про технічне обслуговування зараз

Бажано почати думати про технічне обслуговування одразу після введення в експлуатацію нової системи опалення. Це забезпечить надійну та економічну роботу нової системи опалення впродовж наступних років. Ми рекомендуємо запитати у вашого підрядника, чи пропонує він послуги з технічного обслуговування. Якщо так, ви можете укласти з ним індивідуальний договір на технічне обслуговування, який включатиме лише ті послуги, які ви попередньо визначили. Про те, що потрібно врахувати при укладанні такого договору, а також про технічне обслуговування в цілому, ви можете прочитати в нашому посібнику з технічного обслуговування системи опалення.

Геліосистема, подача палива та інші поради

Окрім традиційних теплогенераторів, у широкому асортименті Viessmann також є системи, за допомогою яких ви можете використовувати безкоштовну енергію сонця та корисно доповнити вашу систему опалення. Геліосистема ідеально підходить для нагріву гарячої води. Це зменшує навантаження на вашу нову систему опалення і водночас не шкодить навколишньому середовищу. Поцікавтеся у свого підрядника, чи є сенс у встановленні такої системи.

Після встановлення сучасної системи опалення слід також негайно подбати про забезпечення достатнього запасу палива, якщо ваша нова система опалення використовує технологію спалювання. Перед початком кожного опалювального сезону слід подбати про достатній запас палива. Рекомендований час для повторного замовлення палива - весна. Це пов'язано з тим, що до цього часу попит на нього зазвичай падає, а в ідеальному сценарії - і ціна.

Ключові кроки в двох словах

  • Дозвольте нам показати вам функції вашої нової системи опалення
  • Разом з підрядником налаштуйте теплову потужність відповідно до ваших потреб
  • Підключіть вашу нову систему опалення Viessmann до Інтернету та підвищіть зручність і безпеку експлуатації
  • Почніть думати про технічне обслуговування і, за необхідності, подумайте про встановлення геліосистеми

Поради: більше корисних статей на тему опалення, зменшення витрат на опалення та зручності експлуатації ви знайдете в нашому посібнику з опалення Viessmann.