Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Керування опалювальною системою Viessmann за допомогою додатків

За допомогою додатків Viessmann ви можете зручно керувати системою опалення через Інтернет

Системою опалення можна керувати традиційним способом, повертаючи термостат, або зручно через Інтернет. Додаток також дає змогу віддаленого технічного обслуговування авторизованим підрядником з опалення. Це можливо завдяки інтелектуальним додаткам Viessmann, інтернет-інтерфейсу та пристрою з підтримкою Інтернету, наприклад, смартфону або планшету.

Термостатичні радіаторні клапани ViCare для керування через додаток ViCare та Vitodens 333-F

Додатки Viessmann для власників систем

Для власників систем, як правило, головним пріоритетом є простота використання. Також слід враховувати фактори безпеки та потенціал економії. Компанія Viessmann розробила два додатки для керування опаленням ViCare, щоб задовольнити найважливіші потреби операторів систем. Тим часом, додаток ViBooks забезпечує постійний доступ до важливих документів, таких як інструкції з експлуатації, у будь-який час. А Viessmann Building Energy Economy Check дає власникам систем та зацікавленим особам чіткі відповіді на питання щодо модернізації систем опалення.

Додаток ViCare - керуйте опаленням через додаток

Для власників систем

Керуйте системою опалення через додаток: додаток ViCare пропонує нові можливості для керування опалювальними системами через Інтернет. Дизайн графічного інтерфейсу додатку ViCare навмисно залишився простим. Результат: повністю інтуїтивно зрозуміле управління системою опалення.

Система призначена для керування одним опалювальним контуром. Ви можете вибрати необхідну температуру в приміщенні за допомогою свайпу, а також перемикатися між стандартним режимом і режимом для вечірки ("Розширений обігрів") одним дотиком до екрану. Коли ви йдете з дому ("Away"), достатньо однієї команди, щоб знизити температуру системи опалення та заощадити енергію.

Функція "Асистент" сподобається тим, хто хоче запрограмувати різний час увімкнення на кожен день. Окрема кнопка на стартовому екрані також відображає численні поради щодо економії енергії.

Завантажте додаток ViCare

Доступно для iOS та Android.

Tech Talk: розмовляємо з опалювальною системою?

Tech Talk з ведучими Карстеном і Стефаном Рудлофами розглядає нову форму управління системою опалення через додаток.

Додаток ViBooks - Брошури та документи

Для власників систем

Ви хочете завантажити брошуру про продукцію у форматі PDF або загубили інструкцію з експлуатації опалювальної системи Viessmann? З нашою онлайн-базою даних ViBooks ви завжди матимете під рукою необхідні документи.

Завантажте програму ViBooks

Доступно для iOS та Android.

Додаток для перевірки енергоефективності будівель

Доступно для iOS та Android.

Додатки для   партнерів Viessmann

Для своїх партнерів компанія Viessmann пропонує низку корисних опалювальних додатків, які полегшують повсякденну роботу та дозволяють задовольнити потреби клієнтів. Наприклад, додаток ViGuide дозволяє дистанційно контролювати та обслуговувати опалювальні системи. Власники систем отримують вигоду від підвищення експлуатаційної надійності, а   партнери завжди мають онлайн-огляд опалювальних систем, за якими вони доглядають.

Додаток "Запасні частини" був розроблений для швидкого пошуку та замовлення запасних частин. Він також дозволяє отримати прямий доступ до найважливішої інформації, такої як ціна та використання відповідної деталі та запасних частин. Ще однією послугою для торгових партнерів є додаток Академія. Він надає інформацію про спектр послуг Академії Viessmann і включає в себе різні пропозиції електронного навчання для тих, хто перебуває в дорозі.

Нижче наведено інформацію про всі доступні додатки. Для використання повного спектру функцій цього додатку потрібні дані для доступу/входу. Якщо ви не маєте їх під рукою або ще не отримали, зверніться до контактної особи компанії Viessmann або до найближчого представництва Viessmann. Наші консультанти будуть раді вам допомогти.

Додаток ViGuide - просте цифрове обслуговування клієнтів

Для торгових партнерів

Додайте до свого обслуговування клієнтів безцінну перевагу: невидиму експлуатаційну надійність. За допомогою додатку ViGuide від Viessmann ви будете миттєво інформовані про важливі зміни в приладах ваших клієнтів. У разі виникнення несправності ви зможете швидко відреагувати та усунути проблему дистанційно, так, щоб клієнт навіть не помітив цього. Додаток також інформує вас, коли інший клієнт просить вас доглянути за його приладом.

Додаток чітко структурований і містить важливі параметри, такі як крива нагріву та менеджери температури. З їхньою допомогою ви можете здійснювати ключові налаштування дистанційно та позбавити себе зайвих поїздок.

Ця технічна доповідь присвячена новій пропозиції для наших партнерів: ViGuide Pro (раніше Vitoguide Pro).

Завантажте додаток ViGuide

Доступно для iOS та Android.

Додаток для запасних частин - Підтримка сервісу та замовлень

Для торгових партнерів

Цей додаток для запасних частин пропонує підрядникам швидку та просту підтримку при обслуговуванні систем опалення їхніх клієнтів. Крім того, додаток дозволяє сервісним компаніям вести географічно прив'язані записи про введення в експлуатацію та гарантійні/сервісні візити. Наступні функції також корисні:

  • Сканування штрих-коду (також в режимі офлайн) відповідних продуктів і запчастин
  • Перевірка наявності запасних частин з функцією картки
  • Замовлення запасних частин
  • Підтримка при введенні в експлуатацію та технічному обслуговуванні

Завантажте додаток для пошуку запчастин

Доступно для iOS, Android та Windows Phone*.

Додаток ViBooks - пошук документів та база даних

Для торгових партнерів

ViBooks слугує централізованою системою пошуку документів і наразі пропонує доступ до понад 30 000 документів. Рівні користувачів (логіни) контролюють доступ до різних типів документів. З нашого контрольного списку нижче ви дізнаєтесь, які типи документів доступні у додатку ViBooks.

Технічні посібники/паспорти
Прейскуранти/прайс-листи
Інструкції з монтажу/обслуговування
Документи Vitoset
Маркетингові документи
Посібники

Завантажте програму ViBooks

Доступно для iOS та Android.