Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Viessmann One Base - зробіть свій будинок готовим до майбутнього

Ваші переваги з першого погляду
звичайна картина / Kniel Synnatzschke

Viessmann One Base - це простий, надійний і швидкий спосіб керувати всією енергетичною системою через додаток. Нова платформа об'єднує ваші пристрої та електронні додатки в єдине кліматичне та енергетичне рішення для вашого будинку. Ви споживаєте менше енергії, зменшуєте свій вуглецевий слід і завжди контролюєте свої витрати. Підготуйте свій будинок до зеленого майбутнього разом з Viessmann One Base!

Вам потрібна лише одна система

Платформа безперешкодно і бездротово інтегрує будь-які рішення для розумного дому, які вже використовуються. За потреби ви можете легко додати додаткові послуги та пристрої, наприклад, новий зарядний пристрій Wallbox для зарядки вашого електромобіля. Бажаєте використовувати енергію та тепло ще більш раціонально та стати частиною Енергетичного співтовариства ViShare*? Viessmann One Base сумісний з усіма додатковими цифровими сервісами. Ви можете просто використовувати голосові помічники, такі як Amazon Alexa та Google Assistant, для керування інтегрованими в платформу сервісами та пристроями. З Viessmann One Base ви оснащуєте свій будинок розширюваною, перспективною енергетичною системою, яка пропонує вам довгострокові перспективи.

* Оператором та договірним партнером в Енергетичному співтоваристві ViShare є компанія Energy Market Solutions GmbH (EMS), дочірня компанія Viessmann Group.

Завжди в найкращих руках

Viessmann One Base швидко та легко керується за допомогою програми ViCare

Все, що вам потрібно, - це додаток ViCare, а все інше зробить інтегрована система управління енергоспоживанням Viessmann Energy Management. Додаток дозволяє швидко та легко керувати системою Viessmann One Base. Ваш сервісний інженер також може дистанційно спостерігати за вашою системою та негайно усувати можливі несправності за допомогою електронних засобів. Вам більше не потрібно домовлятися про час для дзвінка вашого сервісанта, а непотрібні поїздки також усуваються.  

Аналіз у додатку ViCare

Додаток ViCare

У додатку ViCare ви можете відстежувати всі енергетичні потоки у вашому домі. Аналіз показує поточний і минулий рівні   споживання.

Viessmann One Base - ваші переваги з першого погляду

  • Зручність: ви керуєте системою опалення через додаток і можете підключати пристрої та сервіси, які бажаєте використовувати, наприклад, Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant та багато інших.
  • Ефективність: платформа об'єднує та оптимізує енергетичні потоки для особливо ефективної, а отже, економічно вигідної роботи.
  • Надійність: ваш сервісний інженер з опалення автоматично отримує повідомлення про будь-які несправності і може вжити заходів до того, як ситуація вийде з-під контролю.
  • Сталість: довгострокова інтеграція всіх необхідних цифрових послуг, модернізація та розширення продуктів, таких як фотоелектричні системи з накопичувачем енергії та зарядний пристрій Wallbox для електронної мобільності.

У наступному відео показано, як One Base виводить ваше кліматичне рішення на новий рівень ефективності на прикладі нового Vitocal:

Керування за допомогою радіаторних термостатів ViCare

Термостатичні радіаторні клапани ViCare

Термостатичні радіаторні клапани ViCare дозволяють легко керувати окремими кімнатами за допомогою програми або голосової команди, наприклад, через Amazon Alexa.