Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Інтелектуальні технології та послуги

Viessmann Vitodens 050-W - керування за допомогою програми ViCare

Ефективно використовуйте енергію та одночасно підвищуйте комфорт. Інтелектуальні технології від Viessmann дозволяють саме це. Вони безперешкодно пов'язують продукти, цифрові сервіси та системи енергоменеджменту, які вони містять, навіть за межами власного асортименту компанії. Це робить компанію Viessmann постачальником розумних рішень як для кінцевих споживачів, так і для партнерів, які полегшують повсякденне життя і водночас допомагають виявити та використати потенційну економію. Це ключові моменти для досягнення нашої мети: формування житлового простору для майбутніх поколінь.

Інтеграція системи опалення в Розумний дім

Інтелектуальне об'єднання в мережу інженерних систем будівлі має багато переваг. Автоматизовані процеси та управління за допомогою смартфона або планшета означають значне підвищення зручності. Розумний дім також пропонує потенціал для економії енергії. Цей потенціал особливо високий, коли мова йде про технології опалення. Це пов'язано з тим, що значна частка енергоспоживання домогосподарства припадає на виробництво тепла. Сучасні опалювальні системи від Viessmann призначені для використання в системі "Розумний дім". Ними можна керувати через додаток, налаштовувати енергозберігаючі режими та інформувати мешканців і спеціалістів про технічний стан.

Додатки Viessmann для користувачів та партнерів

Минули ті часи, коли температуру в приміщенні потрібно було встановлювати на термостатичному радіаторному вентилі. За допомогою додатків Viessmann можна керувати всією системою опалення незалежно від поточного місцезнаходження, будь то домашня система в будинку або щось більш складне. І не тільки власники систем можуть отримати вигоду від таких додатків, як ViCare. Компанія Viessmann також розробила інтелектуальні додатки для партнерів, які полегшують повсякденну роботу. Наприклад, додаток ViGuide дозволяє підтримувати та налаштовувати певні параметри дистанційно, усуваючи необхідність у тривалих візитах на об'єкт.

Підвищення ефективності за допомогою системи енергоменеджменту

Viessmann Energy Management дозволяє відстежувати енергетичні потоки в будинку в режимі реального часу. Це означає, що власники електричних і теплоелектричних систем можуть відстежувати власне виробництво та споживання електроенергії. Це дозволяє легше виявляти та використовувати потенціал для оптимізації роботи. Енергоменеджмент доступний через додаток Viessmann ViCare. Додаток показує користувачеві таку інформацію, як поточний рівень самозабезпеченості та самоспоживання, а також кількість CO2, яку виробляє та заощаджує енергетична система.

Viessmann One Base

One Base дозволяє легко об'єднати всі системи Viessmann та рішення для "розумного дому" в єдине кліматичне та енергетичне рішення. Подальше розширення також можливе без проблем, наприклад, шляхом інтеграції додаткових продуктів, цифрових сервісів Viessmann або модернізації. Це робить One Base особливо надійною та зручною у використанні. Керування здійснюється за допомогою додатку ViCare. Також можна використовувати голосові помічники, такі як Amazon Alexa.

Рішення для розробників розумних будинків

API Viessmann (інтерфейс прикладного програмування) дозволяє кінцевим користувачам і компаніям з різних галузей отримати доступ до широкого спектру даних опалювальних систем Viessmann для розробки власних рішень для розумного будинку або їх інтеграції в додатки сторонніх розробників.

За допомогою нашого API розробники можуть створювати рішення, які підвищують їхній комфорт і добробут, допомагаючи створювати житлові приміщення майбутнього. Надання цих даних нашим клієнтам і партнерам посилює девіз компанії Viessmann "співтворчість".