Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Системні технології для вашої системи опалення Viessmann

Створення комплексних рішень за допомогою системної техніки Viessmann

Компанія Viessmann не просто постачає окремі компоненти опалювального обладнання, які відповідають високим стандартам якості, надійності та ефективності Viessmann.

Вся продукція вже на заводі узгоджена між собою і призначена для роботи як цілісна система. Адже тільки ідеальна взаємодія між усіма частинами системи може розкрити максимальний потенціал нашої інноваційної провідної технології. Це стосується не тільки нових будівель, але й існуючих. Адже багато компонентів можна легко модернізувати та розширити.

Ваш індивідуальний шлях до ефективної комплексної системи

Системна технологія Viessmann підвищує загальну ефективність завдяки оптимальній взаємодії окремих компонентів. Це має екологічні та економічні переваги. Адже завдяки економному використанню ресурсів можна зменшити викиди CO2 та знизити експлуатаційні витрати.  

Компоненти системи

Коли йдеться про інноваційні енергетичні рішення, поєднання електричної та теплової енергії набуває все більшого значення. Наприклад, фотоелектрична система Viessmann Vitovolt не тільки забезпечує   енергією побутову   електроніку й електромобілі, а й теплогенератори, що працюють на електриці, наприклад, теплові насоси. Акумулятори Vitocharge у поєднанні з фотоелектричними системами забезпечують ще більшу енергонезалежність.  

Крім того, сонячну енергію можна використовувати для опалення. Якщо технологія системи включає сонячну теплову енергію, отриману енергію можна використовувати для підігріву ГВП та для центрального опалення. Поєднання систем акумулювання з геліосистемами Vitosol також дає змогу оптимально використовувати тепло відповідно до індивідуальних потреб.

Системна технологія Viessmann також дозволяє комбінувати відновлювані та викопні види палива. Це полегшує перехід до екологічних комплексних рішень. У гібридних системах інноваційний енергоменеджер Hybrid Pro Control гарантує, що система керування автоматично обирає найефективніший режим роботи - традиційний або поновлюваний теплогенератор. Потім система працює відповідно до економічних або екологічних критеріїв, залежно від потреби.

Вентиляційна система Vitovent 300-W, тепловий насос Vitocal 300-G, бак для ГВП та акумуляторна батарея Vitocharge VX3

Підключення для зручного керування енергоспоживанням

Традиційний спосіб контролювати температуру в приміщенні - регулювати термостат на радіаторі. Однак системна технологія Viessmann пропонує можливість підключення. Це дозволяє з'єднувати всі компоненти цілісної системи один з одним через Інтернет та керувати ними за допомогою програми. Але підключення не лише підвищує зручність експлуатації. Нові можливості управління енергоспоживанням допоможуть вам виявити та використати потенційну економію.   У наступному відео показано, як добре працює взаємодія окремих компонентів завдяки цифровій мережі, на прикладі нового Vitocal з фотоелектричними модулями та накопичувачами електроенергії:

Зручне керування системою через додаток

Після підключення до Інтернету Viessmann ViCare пропонує інноваційні можливості керування - незалежно від того, де ви перебуваєте в цей час. Додаток можна використовувати, наприклад, для створення індивідуальних графіків опалення та моніторингу споживання і клімату в приміщенні. Додаток також дозволяє використовувати Viessmann One Base, платформу, яка об'єднує всі прилади Viessmann та рішення для розумного дому. За допомогою вбудованої в додаток функції Energy Management можна візуалізувати потоки енергії в будинку - від сонячної енергії, що генерується власними силами, та стану заряду акумулятора до власного споживання. Це робить економію енергії ще простішою.

Переваги Viessmann ViCare з першого погляду

Зелений колір - відразу видно, чи все в порядку
Просте і зручне управління системою опалення
Інформація про майбутнє технічне обслуговування
Прямий доступ до адреси сервісного інженера/інсталятора
Відслідковуйте споживання та автоматично заощаджуйте витрати на електроенергію
Налаштування стандартних функцій одним натисканням кнопки на смартфоні
Сервісний інженер має доступ до всієї важливої інформації
Комплексний пакет підтримки з безпеки та технічного обслуговування
5 років гарантії на всю систему з підключенням
Використання Viessmann One Base та енергоменеджменту за бажанням

Широкий спектр керування

За допомогою Vitoconnect приладами Viessmann, які ще не мають вбудованого веб-інтерфейсу, можна керувати через додаток. Vitoconnect підключається безпосередньо до блоку керування Vitotronic. Однак останній дозволяє комплексно та інтуїтивно керувати малими котлами, настінними приладами, котлами середнього розміру та тепловими насосами навіть без Інтернету. У випадку з Vitotronic 200/300 це досягається за допомогою таких функцій, як

 • великий графічний дисплей з підсвічуванням і багаторядковим текстовим режимом
 • чорно-біле зображення для гарної контрастності
 • контекстно-залежна допомога за допомогою кнопки "?"
 • графічне відображення таких функцій, як крива нагріву, час перемикання
 • пульт дистанційного керування у глянцевому корпусі для керування з житлового приміщення

Програми керування для систем будь-якого розміру

Від одного котла до багатокотлових систем з центральним розподільчим пристроєм - Viessmann пропонує ідеально підібрані рішення. Система керування Vitotronic з можливістю комунікації - це електронна система керування для економічної та надійної роботи системи опалення. Вона встановлює стандарти в установці, експлуатації та технічному обслуговуванні.

Розширюйте та оптимізуйте - опції для комплексних систем

Viessmann створює оптимальні технічні умови для інтеграції в нові та існуючі комплексні рішення. Це означає, що теплогенератори та компоненти, такі як фотоелектричні, геліосистеми, накопичувачі або аксесуари, можуть бути легко додані для оптимізації системи в цілому. На додаток до високоякісної продукції Viessmann, ми також пропонуємо системні компоненти інших відомих виробників з асортиментом аксесуарів Vitoset. Асортимент включає в себе

 • Радіатори
 • Тепла підлога
 • Системи пом'якшення ГВП
 • Резервуари для рідкого палива
 • Аксесуари Vitoset Protect

Швидке та гігієнічне нагрівання ГВП

Водонагрівачі забезпечують надійне постачання ГВП або діють як проміжні накопичувачі тепла від системи опалення та геліосистеми. Це не тільки підвищує зручність для мешканців, але й покращує енергоефективність системи. Це відбувається тому, що вже вироблене тепло не просто не втрачається, а може бути використане пізніше. В асортименті водонагрівачів Vitocell компанія Viessmann пропонує правильне рішення з баком для будь-яких потреб. Для швидкого та гігієнічного нагріву ГВП у поєднанні з буферними водонагрівачами Viessmann пропонуються модулі прісної води для швидкого та гігієнічного нагріву ГВП.

Максимальне використання теплової енергії

Теплообмінники Viessmann особливо ефективно передають теплову енергію. Вони застосовуються в найрізноманітніших сферах:

 • Для підігріву води в басейнах
 • Для станцій теплових мереж, для розділення систем в опалювальних системах з теплою підлогою, для нагріву ГВП і для геліотермальних установок
 • Для отримання теплової енергії в системах парового опалення
Vitotrans 200, теплообмінник типу WTT