Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Знайдіть відповідного  партнера для монтажу, технічного обслуговування та консультацій у вашому регіоні!

Ваш місцевий партнер Viessmann може надати вам  індивідуальну консультацію. Ви шукаєте дилера Viessmann у вашому регіоні? Просто введіть свою адресу в розділі "Місцевий партнер", оберіть спеціаліста з опалення в якості  партнера та натисніть на кнопку "Почати пошук". Після цього ви отримаєте огляд партнерів Viessmann з адресою, телефоном, адресою в Інтернеті/електронною поштою та схемою проїзду до них.

Фахівці з монтажу, технічного та сервісного обслуговування наших опалювальних систем

Окрім вичерпних консультацій, підрядники з опалення також пропонують продаж та монтаж опалювальних систем Viessmann. Сервісне обслуговування клієнтів, яке виходить за рамки монтажу і включає також ремонт і регулярне технічне обслуговування, також є однією з послуг, що надаються нашими авторизованими партнерами. Сервісанти, що займаються опаленням, постійно проходять наше навчання, а тому добре обізнані з продукцією та її інноваціями. 

Широкий спектр послуг від   партнерів Viessmann

Існує багато причин шукати сервісного інженера з опалення. Можливо, ви будуєте будинок і хочете отримати ефективну систему опалення, ретельно адаптовану до будівлі та потреб у теплі? А може, ви помітили, як різко зросли витрати на опалення в останні роки? Це не обов'язково пов'язано зі зростанням цін на газ або нафту; причиною може бути також застаріла система опалення. Можливо, вам доводиться постійно продувати систему опалення, або вона видає дивні звуки? У такому випадку вам слід викликати підрядника з опалення. Він перевірить, що не так, і або зробить відповідні налаштування, або виконає ремонтні роботи.

Таким чином, спектр послуг та продуктів, які пропонують наші   партнери Viessmann, дуже різноманітний:

  • безкоштовна індивідуальна консультація, навіть на місці
  • Конкретні рекомендації щодо того, які джерела енергії найкраще підходять для вас: нафта, газ, сонячна енергія, енергія сонця, деревини, повітря та геотермальна енергія
  • Інформація про економічні комбінації різних джерел енергії
  • Перевірка димоходу вашим підрядником з опалення за погодженням з інспектором з димових газів для подальшого використання
  • Розрахунок потреб у теплі/ГВП для вашого домогосподарства/об'єкта нерухомості
  • Орієнтовний розрахунок можливої економії витрат на опалення після модернізації
  • Інформація про державні субсидії на нову систему опалення, а також підтримка в оформленні субсидій
  • Розрахунок терміну окупності нової системи опалення
  • Експертне технічне обслуговування та забезпечення запасними частинами