Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Лінійка регуляторів для котлів середньої й великої потужності

Система керування Vitotronic

Від одного котла до багатокотлових систем з центральним розподільчим пристроєм - Viessmann пропонує ідеально підібрані рішення. Система керування Vitotronic з можливістю комунікації - це електронна система керування для економічної та надійної роботи опалювальної системи, яка є зразковою в установці, експлуатації та обслуговуванні.

Для середніх і промислових/комерційних котлів доступний широкий асортимент блоків керування. На додаток до вбудованих блоків керування, таких як, наприклад, у газовому конденсаційному котлі Vitocrossal 300 (CM3C), існують також традиційні версії, які можуть бути встановлені зверху котла:

 • Vitotronic 100 як блок постійного керування котлом
 • Vitotronic 200 як погодозалежний блок керування для одного котла
 • Vitotronic 300 як погодозалежний блок керування котлом з інтегрованою функцією каскаду

Всі версії мають вбудований комунікаційний модуль з інтерфейсом LAN/WiFi для обслуговування та дистанційного керування. Подовжувач змішувача для двох опалювальних контурів зі змішувачем є частиною стандартної поставки для Vitotronic 300 і доступний як аксесуар для Vitotronic 200.

Кольоровий сенсорний екран

Перевірений і надійний блок управління Vitotronic був повністю перероблений і приведений у відповідність до вимог сучасної системної комунікації. Кольоровий сенсорний екран на передній панелі котла одразу привертає увагу.

Зручне керування опалювальним контуром

Vitotronic 200-H - це погодозалежний блок керування для трьох опалювальних контурів зі змішувачем. Якщо опалювальних контурів більше, можна підключити до 32 блоків керування Vitotronic 200-H через мережу LON. Це означає, що можна легко керувати системами з 96 опалювальними контурами.

Багаторежимний блок керування системою Vitocontrol

Vitocontrol - це потужний блок керування системою з графічним інтерфейсом користувача. Він може відображати всі дані про потужність і споживання енергетичної системи і може бути індивідуально налаштований. Vitocontrol 200-M підходить для керування дво- та багаторежимними системами опалення з чотирма теплогенераторами та різними комбінаціями газових котлів, когенераційних установок та твердопаливних котлів.

Скористайтеся цими перевагами

 • Менше часу та зусиль, необхідних для встановлення, завдяки асистенту введення в експлуатацію
 • Просте управління системою за допомогою інтуїтивно зрозумілого блоку програмування з кольоровим сенсорним екраном
 • Перезавантаження пальника за допомогою блоку програмування
 • Інтерфейс WiFi для зв'язку з сервісною програмою Vitosoft 300 (SID1)
 • Енергетичний кокпіт для відображення вихідної потужності та споживання енергії
 • Інтегроване управління каскадом до 8 окремих котлів
 • Інтерфейс Vitogate 300 для систем управління будівлею вищого рівня

Блок керування системою Vitocontrol-M

Контроль та моніторинг багаторежимних систем та енергетичних центрів

Vitocontrol-M - це потужний модульний блок управління системою з графічним інтерфейсом користувача, який відображає всі дані про продуктивність і споживання енергетичної системи і може бути адаптований до конкретних потреб замовника. Починаючи з простого, попередньо налаштованого блоку управління для багаторежимних систем, система може бути розширена для взаємодії зі складними мережевими системами управління будівлею.

Повний огляд на одному екрані - навіть віддалено

Головний екран Vitocontrol 200-M

На головному екрані всі функціональні блоки зображені у вигляді спрощеної інтерактивної графіки. Наприклад, компоненти системи розташовані та об'єднані в мережі в групи для охолодження, низькотемпературного та високотемпературного нагріву. Для більшої наочності схему системи зведено до єдиного робочого екрану. Це дозволяє швидко перевірити стан системи в будь-який час.

Користувачі можуть в будь-який час отримати доступ до конкретної інформації про систему, де б вони не знаходилися, за допомогою інтернет-зв'язку, який доступний в стандартній комплектації. На вимогу замовника можуть бути інтегровані різні функції безпеки.

Сенсорний екран для відображення стану

Індикатор стану компонентів Vitocontrol 200-M

Стан кожного компонента - як теплогенератора, так і охолоджувального обладнання - можна визначити простим дотиком до сенсорного екрану. Відображається детальна інформація про робочі стани, температуру або вихідний струм.

Авторизовані користувачі системи можуть встановлювати всі необхідні параметри для умов запуску і зупинки різних теплогенераторів і холодильних установок на захищеному паролем рівні конфігурації.

Швидка інтеграція завдяки гнучким інтерфейсам

Завдяки великій кількості поширених інтерфейсних модулів блок керування Vitocontrol-M може бути швидко інтегрований в існуючі системи управління будівлею або енергоменеджменту або підключений до них і адаптований до конкретних системних вимог.

Багаторівневі функції

Поряд з Vitocontrol 200-M доступний також Vitocontrol 100-M, який має багаторівневий набір попередньо налаштованих функцій.

Vitocontrol 200-M

Масштабований за функціями та обсягом обслуговування

На основі оптимізованих функціональних модулів для теплогенераторів та холодильних установок Viessmann логіка може бути відповідним чином індивідуально адаптована до місцевих вимог. З компанією Viessmann ви маєте доступ до кваліфікованих інженерів, які нададуть вам допомогу на кожному етапі, починаючи з концепції проектування і закінчуючи подальшими заходами з переобладнання. Ви самі визначаєте рівень підтримки на основі індивідуальних пакетів послуг.

Високий ступінь гнучкості означає, що програмне забезпечення може бути адаптоване до будь-якого опалювального центру і, за необхідності, може бути адаптоване через Інтернет.

Vitocontrol 100-M

Vitocontrol 100-M призначений для управління системами опалення в муніципальних і комерційних приміщеннях, а також в багатоквартирних будинках.

Широкий спектр функцій

Завдяки широкому спектру функцій Vitocontrol 100-M та ідеально підібраним компонентам з широкого асортименту продукції Viessmann можна конфігурувати ефективні системи. Ключовою особливістю є багаторежимний каскадний режим для чотирьох різних теплогенераторів.

Комунікаційні системи

Інтелектуальні рішення для комунікації з середніми та промисловими/комерційними котельнями

Обмін даними через Інтернет дає змогу в будь-який час контролювати енергетичний центр і регулювати параметри для ефективної роботи.

Від великих житлових комплексів до комунальних будівель - комунікаційні системи Viessmann пропонують інтелектуальні рішення для обміну даними з системами опалення та охолодження, що ідеально відповідають різним вимогам системних операторів, підрядників та енергопостачальних компаній.

Vitodata 300 для багатокотельних систем

Інтернет-модуль передачі даних Vitocom 300 з Vitodata 300 - це професійний інструмент моніторингу для великих житлових об'єктів або господарських будівель. Він розроблений з урахуванням потреб теплопостачальних компаній, підрядників і муніципальних служб, оскільки такі клієнти цінують швидку і надійну перевірку, обслуговування та оптимізацію своїх енергетичних систем.

Серед численних функцій керування є можливість налаштування часу перемикання, робочих програм, програм вихідних днів і заданих значень (рівень/нахил), перевірки робочих станів і температур, а також коригування параметрів. Крім того, система може відображати споживання енергії і може використовуватися для виставлення рахунків. Повідомлення про несправності надсилаються відповідному сервісному інженеру за допомогою SMS, факсу або електронної пошти.

Vitocom 300 LAN

Версія Vitocom 300 для локальної мережі дозволяє передавати дані через мережі DSL/Ethernet зі швидкістю до 100 МБ/с. Використовуваний тут тип шифрування даних гарантує оптимальний рівень безпеки.

Інтерфейс Vitogate 300 для автоматизації будівель

Vitogate 300 - це рішення для підключення котлів і теплових насосів до системи управління будівлею вищого рівня за допомогою стандартизованого протоколу BACnet або Modbus. За допомогою шлюзу можна візуалізувати енергетичну систему з усіма її компонентами та робочими параметрами і керувати нею з центру управління. Це дає користувачам системи можливість бути в курсі поточного стану системи та виконувати налаштування, наприклад, програмувати задані температури в приміщеннях.

Багатокотлова система - стандартні функції для підключення та дистанційного моніторингу

 1. Vitodata 300 для онлайн-моніторингу
 2. Vitosoft 300 для виклику сервісної служби через WiFi
 3. Погодозалежний регулятор Vitotronic 200-H (тип HK1B/HK3B) для трьох контурів опалення зі змішувачем

Огляд системи - блоки керування та застосування

ФункціїVitotronic 100Vitotronic 200Vitotronic 300
Висококонтрастний кольоровий сенсорний екран для хорошої читабельності
Централізоване управління всією системою
Різні рівні управління для користувачів системи та підрядників опалення
Індивідуальні денні та семиденні програми, розділені відповідно до контурів опалення, нагріву ГВП та циркуляційного насоса ГВП
Автоматичний перехід на літній/зимовий час
Індикація сонячної потужності в поєднанні з модулем управління SM1 або Vitosolic 100/200
Придушення сонячного перегріву котла в поєднанні з модулем керування SM1 або Vitosolic 100/200
Енергетичний кокпіт для відображення даних про споживання та продуктивність
Контекстно-залежна функція допомоги
Партійні та економічні функції
Святкова програма
Функції енергозбереження
Керування до 2 контурів змішувача
Функція Plug & work для автоматичного розпізнавання та адаптації датчиків і системних аксесуарів
Індикація інтервалів обслуговування для технічного обслуговування на основі потреб
Швидкий монтаж, введення в експлуатацію та технічне обслуговування завдяки плагін-системі Rast-5 та вбудованій системі діагностики
Вибір програми для регульованого висихання стяжки
Сервісний інтерфейс WiFi для перевірки та налаштування параметрів за допомогою ноутбука
Інтерфейс LAN для підключення до Інтернету
Пряме підключення до 32 блоків керування опалювальними контурами Vitotronic 200-H, кожен з яких має до трьох опалювальних контурів ■*
Каскадна функція ■*
Інтеграція в систему управління будівлею через Vitogate 300■*■*
Дистанційний моніторинг та дистанційне керування в поєднанні з Vitocom 300 LAN3 та Vitodata 300■*■*■*
Модуль розширення EA1 для контролю температури води в котлі та потужності пальника
Насос контуру котла зі змінною швидкістю в поєднанні з насосним модулем PM1
Асистент введення в експлуатацію
* Комунікаційний модуль LON як аксесуар