Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Промислові парові котельні великої потужності

Скористайтесь цими перевагами

  • Європейський лідер з виробництва промислових енергосистем
  • Індивідуальні рішення для міжнародного ринку
  • Змонтовані на заводі, випробувані компоненти
  • Парові котли з продуктивністю окремого агрегата до 120 т/год

Виробництво промислових котельних установок

Парові котли потужністю до 120 т/год 

Крім стандартних парових котлів типу Vitomax HS, на підприємствах Групи Viessmann на індивідуальний запит можуть бути виготовлені нестандартні парові котли, потужністю до 120 тон на годину.

Ще більші потужності можуть досягатися через каскадування декількох котлів. На індивідуальний запит можуть бути побудовані котли, довжина, ширина й висота яких відповідатимуть доступному простору в котельні замовника.

Індивідуальні рішення для ринків різних країн

Зростання попиту з різних галузей промисловості, якість наших продуктів і близькість до клієнта призводять до остійного зростання в цьому сегменті ринку. Для замовників з промисловості Viessmann поставляє як стандартизовані одно- й двожаротрубні котли, так і установки, розроблені під потреби конкретного клієнта.

Змонтовані на заводі, випробувані компоненти

Залежно від транспортної доступності об'єкта та можливості занести обладнання в приміщення, компоненти котлів або збираються заздалегідь, або поставляються модулями за допомогою дорожнього чи морського транспорту. Таким чином можна скоротити час монтажу на об'єкті та уникнути помилок.

Основні компоненти для генерування пари

Ми можемо запропонувати різні типи котлів, що задовольнять різні запити у середньому й високому діапазоні потужностей.

Жаротрубні котли

На базі своєї конструкції й оснащення, котли великої потужності створюють найкращі передумови для задоволення запитів індивідуальних клієнтів для різних галузей. Конструктивні особливості наших котлів та наш багаторічний досвід у спорудженні котлів великої потужності забезпечують високу якість, турбуються про надійність у роботі та тривалий строк служби. Продуктивність парових котлів, залежно від конструкції, сягає близько 60 тон пари на годину.

Одножаротрубні котли Vitomax

Одножаротрубні котли типу Vitomax можуть виробляти від 0,5 до 31,5 тон пари на годину.

Для підвищення ефективності застосовується економайзер. Він використовує надлишкове тепло для нагріву живильної води або води у зворотній магістралі, й це допомагає знизити витрати на енергоносії.

Двожаротрубні котли Vitomax D

Димогарні котли з двома камерами згоряння типу Vitomax D видають від 12 до 58 тон насиченої або перегрітої пари на годину.

Для підвищення ефективності застосовується економайзер. Він використовує надлишкове тепло для нагріву живильної води, й це допомагає знизити витрати на енергоносії.

Водотрубні котли з великим об'ємом водяного простору

При сполученні водотрубного котла та котла з великим об'ємом водяного простору можна досягти паропродуктивності до 80 т/год і температури до 400 °С.

Для підвищення ефективності застосовується економайзер. Він використовує надлишкове тепло для нагріву живильної води, й це допомагає знизити витрати на енергоносії. За допомогою економайзера вдається досягти ККД системи значно вище 95 відсотків.

Водотрубні котли

Потужність такого котла сягає 120 тон насиченої або перегрітої пари на годину. Мається на увазі котел з природною циркуляцією, параметри якого: паропродуктивність, робочий тиск пари, температура – можуть налаштовуватись індивідуально, залежно від побажань замовника та наявності місця для його установки.

Котли-утилізатори

У котлах такого типу пара виробляється з надлишкового тепла газової турбіни чи газового двигуна. Потужність такого котла визначається параметрами, які задає замовник. Котли-утилізатори можуть мати жаротрубну, водотрубну конструкцію, або певну комбінацію цих типів.

Котли на біомасі

Крім котлів, що використовують газ чи рідке паливо, ми можемо запропонувати котли на твердому чи біологічному паливі.

Конструктивні рішення та послуги з одних рук

При реалізації об'єктів з промисловими котельнями ми можемо запропонувати широкий спектр інжинірингових послуг та розробити для замовника індивідуальні рішення.

До енергетичної системи великої потужності належить різноманітне оснащення, таке як пальники, насоси, арматура, вентилятори, канали повітря та димових газів, димарі, трубні системи тощо. На бажання замовника може бути розроблена індивідуальна концепція.

Наші інженери нададуть активну допомогу та візьмуть участь у розробці нових продуктів.

Надійна та швидка технічна допомога

Складні промислові котельні установки вимагають надійного і швидкого обслуговування. Техніки Viessmann доступні в будь-яку пору дня, якщо виникає несправність.

Вони мають готове рішення на випадок кожної проблеми. Неважливо, чи йде мова про реконструкцію котла чи заміну пальникового пристрою. Для старих котельних установок вони завжди нададуть консультацію щодо модернізації котельні або можливості підвищити ефективність, щоб досягти економії коштів.

Звичайно, ми виконуємо роботи з ревізії обладнання: чистка водяних труб і димоходів котла, реконструкція чи ремонт, оновлення жарових труб та регулярний сервіс.

Зазирнути на виробництво двожаротрубних котлів