Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Водонагрівачі Viessmann для промисловості

Асортимент водонагрівачів та водогрійних баків Viessmann для комерційного та промислового використання відповідає різноманітним вимогам щодо забезпечення гарячої води. Основна увага приділяється сучасній експлуатації та використанню в промислових умовах, а саме: одночасній роботі численних водорозбірних точок, широкому спектру застосувань для гарячого водопостачання, питної води та опалення, а також потребі в якомога безперервнішому постачанні.

Від типових готелів або великих багатоквартирних будинків, де в ранкові години пік споживання гарячої води для прийняття душу, до широкого спектру інших сценаріїв: представлена тут продукція Viessmann здатна забезпечити водопостачання там, де попит на воду значно перевищує потреби приватного домогосподарства.

Vitocell: Баки для гарячого водопостачання від Viessmann

Баки для ГВП, призначені для промисловості та комерції, місткістю від 300 до 900 літрів води, доступні у двох варіантах виконання:

 • Моделі, які встановлюються поруч з теплогенератором. Сюди входять: Vitocell 100-L, 100-V, 300-V.
 • Моделі, що встановлюються горизонтально або під теплогенератором: Vitocell 100-H, 300-H. Вони оснащені надзвичайно міцним корпусом, що дозволяє встановлювати теплогенератор зверху.

Монорежим або дворежимний режим роботи

Важливою характеристикою водонагрівачів Viessmann для комерційного та промислового використання, окрім розміру, об'єму баку та типу установки, є режим роботи. Розрізняють монорежим та дворежимний режим роботи:

 • Монорежим = з одним непрямим теплообмінником
 • Подвійний режим = з двома непрямими змійовиками

Дворежимний режим роботи має додаткову перевагу - можливість інтеграції геліосистеми для нагріву ГВП. Це особливо економічний і екологічний варіант, при якому один з двох змійовиків нагрівається повністю за рахунок сонячних колекторів, а інший вмикається лише за необхідності. Для особливих вимог у комерційному та промисловому секторі компанія Viessmann пропонує також інші варіанти оптимізації нагріву ГВП.

Особливість: комплект теплообмінників Vitotrans 222

Теплообмінник Vitotrans дозволяє збалансувати пікові навантаження. У готельно-ресторанному секторі це час, коли відбирається особливо велика кількість води. Використання нашої розумної, випробуваної системи завантаження баків дозволяє відбирати більше гарячої води, ніж система здатна нагріти за цей час. Таким чином, задовольняються всі вимоги щодо об'єму та температури води. Підлоговий водонагрівач Viessmann Vitocell 100-L є ідеальною моделлю для використання з Vitotrans. У поєднанні з додатковим теплообмінником він особливо підходить для систем опалення з використанням конденсаційної технології.

Ємність до 950 літрів з Vitocell 100-V

За потреби модель Vitocell 100-V можна каскадувати з іншими водонагрівачами для ГВП, утворюючи банк баків. Ідеально підходить для компаній та підприємств, які орієнтуються на сталий розвиток: Vitocell 100-V особливо добре підходить для комбінації з теплогенератором, що використовує відновлювані джерела енергії, наприклад, тепловий насос.

Буферні ємності від Viessmann

Vitocell 340-M

Якщо попит на ГВП є високим або дуже мінливим у різний час доби, важливо забезпечити достатній запас гарячої води. Буферні накопичувачі - це різновид баків непрямого нагріву води. Вони дозволяють використовувати теплову енергію, вже наявну під час роботи, для гарячого водопостачання та зберігати її для подальшого використання. Перевага: система опалення, в яку інтегрований буферний накопичувач, повинна виконувати менше роботи. Теплогенератор може залишатися вимкненим, навіть коли потрібне ГВП. В результаті зменшується споживання енергії.

Переваги використання буферних ємностей для гарячої води

Використання буферних накопичувачів Viessmann для гарячого водопостачання в промислових і комерційних умовах має багато переваг. До них відносяться велика ємність баків, численні можливості комбінування з системами на основі відновлюваних джерел енергії та спеціальні функції, такі як модуль прісної води Vitotrans 353 або функція стратифікації. Нижче наведено огляд ключових переваг.

 • Оптимальне використання теплової енергії для нагріву накопичувальної води та підігріву ГВП
 • Низькі тепловтрати завдяки високоякісній теплоізоляції по всьому периметру
 • Доступні баки об'ємом до 2000 літрів
 • Можливість використання в поєднанні з тепловими насосами
 • Не займають багато місця та легко монтуються
 • Баки для ГВП з нержавіючої сталі: 10 років гарантії від витоків через корозію

Особливість: Буферні накопичувачі Vitocell 340-M і 360-M

Для комерційного та промислового застосування має сенс використовувати буферний водонагрівач у багаторежимній системі, як, наприклад, у моделях Vitocell 340-M та 360-M. Вони можуть бути підключені до інших теплогенераторів, а також до геліосистеми. Підключення може бути здійснено без використання окремих теплообмінників. Наш бак Vitocell 360-M, який доступний об'ємом від 750 літрів, також пропонує систему стратифікації, яка розподіляє сонячну енергію за різними температурами. Завдяки цьому ГВП, нагріта сонячною енергією, стає доступною дуже швидко.

Конкретні переваги багаторежимних буферних ємностей для комерції та промисловості:

 • Поєднання буферного накопичувача води для опалення та накопичувача ГВП
 • Для систем опалення з декількома теплогенераторами. Особливо підходить для використання з геліосистемами Viessmann для підігріву ГВП та резервного опалення.
 • Не займає багато місця та простий монтаж - комбінований водонагрівач ГВП та буферний накопичувач в одному приладі
 • Гофрована труба ГВП з високолегованої нержавіючої сталі, інтегрована всередину баку для гнучкості та відсутності напружень
 • Оптимальне використання сонячної енергії завдяки цілеспрямованому охолодженню в нижній частині завдяки великій непрямій поверхні змійовика гофрованої труби ГВП
 • З'єднувальний комплект з Solar-Divicon для монтажу на Vitocell, доступний як аксесуар.
 • Клас енергоефективності для типу SVKA, 400 літрів: B
 • Модель 360-M (доступна об'ємом від 750 літрів): Система стратифікації для розшарування сонячної енергії при різних температурах, в результаті чого можна швидко отримати ГВП, нагріту сонячною енергією.

Концепції якості: Емалеве покриття Ceraprotect і нержавіюча сталь

Внутрішня непряма спіраль Vitocell 300-V

Бойлери Viessmann для ГВП та буферні ємнісні водонагрівачі не потребують покриття і завдяки своїм хімічним властивостям гарантують багаторічний захист від корозії. Вони виготовляються з емальованої або нержавіючої сталі відповідно до стандарту EN 12897. Це пов'язано з тим, що гігієнічні норми особливо важливі при зберіганні гарячої води для побутових потреб. У зв'язку з цим особливої уваги заслуговують баки для ГВП з емалевим покриттям Ceraprotect. Так само вражає нержавіюча сталь, з якої виготовлені баки Vitocell 300-H та Vitocell 300-V, що дозволяє їм відповідати найвищим очікуванням.

Як швидко підібрати потрібний бак для ГВП

(Фото: © Kinga / Shutterstock.com)

Найкращий спосіб знайти рішення для ГВП Viessmann, що відповідає вашим потребам, - звернутися за порадою до наших партнерів. Вони мають багаторічний досвід роботи з проектами для професійного застосування та знають нашу продукцію.

Додаткову інформацію про представлені тут рішення можна швидко і легко знайти в нашому каталозі продукції. Для отримання точних результатів ви можете відфільтрувати асортимент за сферою застосування та іншими ознаками.

Ви знайомі з системою пошуку продуктів Viessmann? Він допоможе вам знайти ідеальний продукт на основі аналізу ваших потреб.