Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Промислові рішення

Промислові рішення Viessmann - економічне постачання пари, тепла, електроенергії та холоду

Ефективні енергетичні системи та установки для промислового застосування вносять важливий внесок у скорочення викидів забруднюючих речовин та експлуатаційних витрат, створюючи тим самим конкурентні переваги. Для цього Viessmann пропонує комплексні системні рішення, які гарантують економічне постачання пари до 70 тонн на годину, тепла до 44 МВт, електроенергії до 530 кВт/год і холоду до 600 кВт. Рішення створюються індивідуально на основі цілісних енергетичних концепцій, які базуються на розгляді загальної системи, що включає виробництво енергії, структуру постачання та споживання. Визначення потенціалу, а також координація всіх компонентів системи базується на глибокому аналізі всіх процесів. Комплексні послуги, від проектування та введення в експлуатацію до подальшого обслуговування, доповнюють асортимент Viessmann.

Дізнайтеся більше про успішно реалізовані проекти з промисловими рішеннями Viessmann. Скористайтеся нашою базою даних та фільтром для пошуку проектів у галузі.

Ефективне використання водню з промислових процесів

Оснащені відповідними пальниками, котли Viessmann Vitomax дозволяють працювати зі 100-відсотковим використанням водню. Це дозволяє використовувати водень, який іноді є побічним продуктом хімічних процесів, і тим самим сприяє підвищенню загальної ефективності. Водночас можна зменшити шкідливі для клімату викиди CO2.

Асортимент продукції

Ефективні рішення для промислового застосування до 44 МВт тепла та 70 т пари/год.