Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Водогрійні котли для промисловості - енергозбереження та менше викидів

Водогрійний котел високого тиску Vitomax LW на котельні в Графельфінгу

Енергоефективне та екологічно чисте теплопостачання, а також висока експлуатаційна безпека та надійність є основними вимогами для виробничих об'єктів та промислових підприємств. Індивідуальні вимоги до індивідуальних системних рішень повинні бути враховані для концепцій котелень, які відповідають попиту. Це вимагає експертних консультацій, широкого спектру послуг і продуктів, які забезпечують економічно ефективне і перспективне виробництво тепла.

Водогрійні котли Vitomax завдяки своїй конструкції та конфігурації найкраще відповідають цим вимогам. Завдяки багатьом особливостям водогрійних котлів Vitomax, а також нашому великому досвіду в будівництві великих промислових/комерційних котелень, ми можемо гарантувати відмінну якість, високий рівень експлуатаційної надійності і тривалий термін служби. Експерти нашої команди промислових/комерційних котлів працюють разом із замовником та місцевими партнерами, щоб розробити систему, яка працюватиме з максимальною ефективністю, а також буде спеціально пристосована до потреб замовника.

Навіть спалювання до 100 % водню не є проблемою для наших водогрійних котлів Vitomax, а це означає, що інші парникові гази, такі як CO₂, можуть бути скорочені.

Промислове/комерційне котельне обладнання Viessmann вирізняється своєю якістю, ефективністю, екологічністю та сервісним обслуговуванням!

До 100 відсотків водню

У хімічних операціях, таких як виробництво хлору та інших промислових процесах, більша частина газоподібного водню не використовується і викидається в атмосферу. Котли Vitomax, які можуть працювати на 100-відсотковому водні за допомогою відповідного пальника, пропонують економічне та ефективне рішення. При цьому вдається уникнути великої кількості шкідливого для клімату CO₂.

Водогрійні котли

Широкий асортимент Viessmann включає водогрійні котли низького та високого тиску потужністю до 22 МВт, котли-утилізатори для гарячого водопостачання високого тиску та потужні водогрійні котельні установки потужністю до 44 МВт. Асортимент також включає в себе все необхідне для повної енергетичної системи, наприклад, ідеально підібрані системні технології для вимірювання та управління, системи спалювання, системи підтримки тиску, насоси, фітинги, системи рекуперації тепла та димохідні системи.