Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Водогрійні котли для промисловості - енергозбереження та менше викидів

Водогрійний котел високого тиску Vitomax LW на котельні в Графельфінгу

Енергоефективне та екологічно чисте теплопостачання, а також висока експлуатаційна безпека та надійність є основними вимогами для виробничих об'єктів та промислових підприємств. Індивідуальні вимоги до індивідуальних системних рішень повинні бути враховані для концепцій котелень, які відповідають попиту. Це вимагає експертних консультацій, широкого спектру послуг і продуктів, які забезпечують економічно ефективне і перспективне виробництво тепла.

Водогрійні котли Vitomax завдяки своїй конструкції та конфігурації найкраще відповідають цим вимогам. Завдяки багатьом особливостям водогрійних котлів Vitomax, а також нашому великому досвіду в будівництві великих промислових/комерційних котелень, ми можемо гарантувати відмінну якість, високий рівень експлуатаційної надійності і тривалий термін служби. Експерти нашої команди промислових/комерційних котлів працюють разом із замовником та місцевими партнерами, щоб розробити систему, яка працюватиме з максимальною ефективністю, а також буде спеціально пристосована до потреб замовника.

Навіть спалювання до 100 % водню не є проблемою для наших водогрійних котлів Vitomax, а це означає, що інші парникові гази, такі як CO₂, можуть бути скорочені.

Промислове/комерційне котельне обладнання Viessmann вирізняється своєю якістю, ефективністю, екологічністю та сервісним обслуговуванням!

До 100 відсотків водню

У хімічних операціях, таких як виробництво хлору та інших промислових процесах, більша частина газоподібного водню не використовується і викидається в атмосферу. Котли Vitomax, які можуть працювати на 100-відсотковому водні за допомогою відповідного пальника, пропонують економічне та ефективне рішення. При цьому вдається уникнути великої кількості шкідливого для клімату CO₂.

Водогрійні котли

Широкий асортимент Viessmann включає водогрійні котли низького та високого тиску потужністю до 22 МВт, котли-утилізатори для гарячого водопостачання високого тиску та потужні водогрійні котельні установки потужністю до 44 МВт. Асортимент також включає в себе все необхідне для повної енергетичної системи, наприклад, ідеально підібрані системні технології для вимірювання та управління, системи спалювання, системи підтримки тиску, насоси, фітинги, системи рекуперації тепла та димохідні системи.

Також під маркою Vitomax LW випускаються котли менших потужностей, від 700 до 1950 кВт. До 2023 року ці котли носили маркування Vitoplex 200 SX2A.