Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Парові котли для промислового застосування

Прошу надати консультацію

Енергоефективне та екологічно чисте постачання пари, а також висока експлуатаційна надійність і готовність установки є основними вимогами до виробничих об'єктів і промислових підприємств. Індивідуальні вимоги до індивідуальних системних рішень повинні бути враховані для концепцій котелень, що відповідають попиту. Для цього потрібні консультації експертів, комплексний спектр послуг і продуктів, що забезпечують економічно ефективне і перспективне виробництво пари.

Найвища якість

Конструкція та конфігурація парових котлів Vitomax найкращим чином відповідають цим вимогам. Завдяки багатьом особливостям парових котлів Vitomax, а також нашому великому досвіду в будівництві великих промислових/комерційних котлів, ми можемо гарантувати відмінну якість, стабільно високий рівень експлуатаційної надійності і тривалий термін служби. Експерти нашої команди промислових/комерційних котлів працюють разом із замовником і   партнерами, щоб спроектувати систему, яка буде працювати з максимальною ефективністю і в той же час буде спеціально адаптована до потреб замовника.

Ідеальна відповідність системної технології

Широкий асортимент продукції Viessmann включає парові котли низького та високого тиску продуктивністю до 31,5 т/год, а також котли-утилізатори для пари високого тиску. Асортимент також включає в себе все необхідне для створення повноцінної енергетичної системи, наприклад, ідеально підібрані системні технології для контрольно-вимірювальних приладів, систем спалювання, систем водопідготовки, баків живильної води, димохідних систем, систем рекуперації тепла та аналізу води.

Промислове/комерційне котельне обладнання Viessmann вирізняється своєю якістю, ефективністю, екологічністю та сервісним обслуговуванням!

До 100 відсотків водню

У хімічних операціях, таких як виробництво хлору та інших промислових процесах, більша частина газоподібного водню не використовується і викидається в атмосферу. Котли Vitomax, які можуть працювати на 100-відсотковому водні за допомогою відповідного пальника, пропонують економічне та ефективне рішення. При цьому вдається уникнути великої кількості шкідливого для клімату CO₂.

Інноваційний дизайн та методи виробництва забезпечують високу якість

Виробництво промислових котлів Viessmann відбувається в місті Міттенвальде поблизу Берліна. На етапі підбору обладнання наші інженери надають індивідуальні консультації, створюючи комерційні пропозиції відповідно до побажань і потреб конкретних замовників. Окрім виробництва промислових котлів, оснащеного сучасною технікою і технологіями для контролю якості, підприємство має власний відділ досліджень та розробок. Наприклад, за допомогою методу скінченних елементів аналізуються напруження матеріалу, оптимізуються схеми прокладки труб і зварних з'єднань. Такі дослідження забезпечують проєктування котлів відповідно до актуальних нормативів.  

Також враховуються нормативні вимоги, що діють у країні замовника.  Крім того, ми дотримуємося високих стандартів якості матеріалів, що застосовуються. Працівники, які здійснюють зварювання, повинні мати відповідну кваліфікацію. Ми укладаємо угоди з постачальниками, встановлюючи свої вимоги до допусків і властивостей матеріалів – ці вимоги більш суворі, ніж мінімальні рівні, передбачені державними чи європейськими стандартами.

Конструкція з низьким тепловим напруженням для тривалого терміну служби

Компактна конструкція котлів великої потужності Viessmann, закладена на етапі проєктування, створює умови для тривалого терміну служби виробу. Додаткові особливості конструкції, такі як водоохолоджуване підключення пальника, що не піддається зносу (опція), також посилюють економію при експлуатації котла.

Суворі процеси виробництва та контролю

Автоматизація виробничих процесів, дотримання правил зварювання в обмежених умовах, спеціальна підготовка зварювальних швів – це лише деякі приклади того, з якою ретельністю ми підходимо до створення ідеального продукту. Найсуворіші перевірки якості протягом усього виробничого процесу гарантують, що кожен котел відповідає нашим високим стандартам якості продукції. Відповідно до національних норм зварні шви проходять перевірку за допомогою ультразвуку та рентгенівського випромінювання, що виключає навіть найдрібніші дефекти. Високий рівень екологічної свідомості компанії Viessmann та безперервний рух до автоматизації процесів також відіграють тут важливу роль. Завдяки використанню цифрових рентгенівських знімків відпадає потреба в хімічних речовинах, які раніше застосовувалися для проявлення плівки. За необхідності клієнт може отримати доступ до зображень онлайн.

Вища якість завдяки обраним постачальникам

Компанія Viessmann співпрацює лише з відомими виробниками, які відповідають високим стандартам якості. Це гарантує незмінно надійну якість усіх компонентів системи.

Ефективність і довговічність

Ідеально підібраний асортимент продукції є передумовою ефективної та економічної роботи системи. Крім того, компанія Viessmann надає великого значення екологічній відповідальності та сталому розвитку.

Висока ефективність

Промислові/комерційні котли Viessmann можуть бути оснащені вбудованими або зовнішніми теплообмінниками для підвищення їх ефективності. Вони утилізують відпрацьоване тепло, яке можна використовувати, наприклад, для підігріву прісної води або повітря для горіння. Теплове обладнання, від змішувальних охолоджувачів і розширювачів TDS до охолоджувачів пари, перетворює відпрацьоване тепло в корисну для системи енергію. Це зменшує витрати на паливо та захищає навколишнє середовище.

Інтелектуальні блоки управління допомагають кожній системі працювати життєздатно та ефективно завдяки мережевому та системному управлінню. Аналіз та оцінка виміряних значень і показників споживання забезпечують максимальну гарантію оптимальної та ефективної роботи.

Екологічність та ощадливий підхід до ресурсів

Пальник з низьким вмістом NOx для особливо низького рівня викидів

Парові котли високого тиску Vitomax HS відповідають усім вимогам щодо чистоти спалювання. При роботі на газі викиди NOx становлять менше 70 мг/нм³; при роботі на мазуті - менше 150 мг/нм³. Ефективні комбінації котлів і пальників різних марок можна ще більше оптимізувати за допомогою регуляторів O₂ і швидкості.

Навіть спалювання до 100 % водню не є проблемою для наших котлів Vitomax HS - це означає, що інші парникові гази, такі як CO₂, можуть бути зменшені.

Фахова консультація та надійний сервіс

Інвестиції в промисловий/комерційний котел зазвичай є частиною великого проекту, наприклад, будівництва нової котельні або для забезпечення безперебійної роботи під час модернізації при заміні котла. Незалежно від ситуації, фахівці компанії Viessmann завжди готові надати необхідну допомогу в проектуванні та плануванні на ранній стадії.

Виявлення та задоволення потреб клієнтів

Величезний досвід наших інженерів та спеціалістів з продажу є ключем до визначення необхідних заходів та проектування системи, яка підходить саме клієнту. Професійна підтримка на кожному етапі проекту є само собою зрозумілою. Результатом цього є індивідуальні рішення, що досягаються за допомогою модульних продуктів і правильного вибору відповідних додаткових функцій та обладнання.

Задоволення потреб клієнтів - наш головний пріоритет!

Навіть після введення в експлуатацію компанія Viessmann надає цілодобову підтримку у вигляді віддаленого доступу або візиту власних сервісних інженерів. Задоволення клієнтів - наш головний пріоритет!

Для транспортування котла Vitomax потрібен значний логістичний досвід.

Парові котли

Широкий асортимент продукції та послуг Viessmann включає парові котли низького та високого тиску продуктивністю до 31,5 т/год, котли-утилізатори для пари високого тиску та потужні парові котельні установки до 70 т/год. Асортимент також включає в себе все необхідне для повної енергетичної системи, наприклад, ідеально підібрані системні технології для вимірювання та управління, системи спалювання, системи водопідготовки, баки для живильної води, димові системи, системи рекуперації тепла та аналіз води.