Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Парові котли для промислового застосування

Енергоефективне та екологічно чисте постачання пари, а також висока експлуатаційна надійність і готовність установки є основними вимогами до виробничих об'єктів і промислових підприємств. Індивідуальні вимоги до індивідуальних системних рішень повинні бути враховані для концепцій котелень, що відповідають попиту. Для цього потрібні консультації експертів, комплексний спектр послуг і продуктів, що забезпечують економічно ефективне і перспективне виробництво пари.

Найвища якість

Конструкція та конфігурація парових котлів Vitomax найкращим чином відповідають цим вимогам. Завдяки багатьом особливостям парових котлів Vitomax, а також нашому великому досвіду в будівництві великих промислових/комерційних котлів, ми можемо гарантувати відмінну якість, стабільно високий рівень експлуатаційної надійності і тривалий термін служби. Експерти нашої команди промислових/комерційних котлів працюють разом із замовником і  партнерами, щоб спроектувати систему, яка буде працювати з максимальною ефективністю і в той же час буде спеціально адаптована до потреб замовника.

Ідеальна відповідність системної технології

Широкий асортимент продукції Viessmann включає парові котли низького та високого тиску продуктивністю до 31,5 т/год, а також котли-утилізатори для пари високого тиску. Асортимент також включає в себе все необхідне для створення повноцінної енергетичної системи, наприклад, ідеально підібрані системні технології для контрольно-вимірювальних приладів, систем спалювання, систем водопідготовки, баків живильної води, димохідних систем, систем рекуперації тепла та аналізу води.

Промислове/комерційне котельне обладнання Viessmann вирізняється своєю якістю, ефективністю, екологічністю та сервісним обслуговуванням!

До 100 відсотків водню

У хімічних операціях, таких як виробництво хлору та інших промислових процесах, більша частина газоподібного водню не використовується і викидається в атмосферу. Котли Vitomax, які можуть працювати на 100-відсотковому водні за допомогою відповідного пальника, пропонують економічне та ефективне рішення. При цьому вдається уникнути великої кількості шкідливого для клімату CO₂.

Інноваційний дизайн та методи виробництва забезпечують високу якість

Виробництво промислових/комерційних котлів Viessmann відбувається в Міттенвальде поблизу Берліна. Наші інженерні фахівці гарантують індивідуальну консультацію та обробку для кожної системи. Поряд з виробництвом промислових/комерційних котлів з передовими виробничими системами, підприємство має власний відділ досліджень та розробок. Наприклад, за допомогою методу скінченних елементів аналізуються напруження, оптимізуються схеми прокладки труб і зварних з'єднань. Такі дослідження підтримують та забезпечують проектування згідно з відповідними нормами.

Технологія виробництва Viessmann відповідає вимогам усіх чинних норм і правил, що діють у конкретній країні. Крім того, ми дотримуємося високих стандартів щодо використовуваних матеріалів та їхньої якості. Крім того, працівники, які займаються зварюванням, повинні мати спеціальну кваліфікацію. Ми укладаємо угоди з постачальниками, щоб гарантувати, що допуски та властивості матеріалів є навіть точнішими, ніж мінімальні рівні, передбачені стандартами.

Конструкція з низьким навантаженням для тривалого терміну служби

Малогабаритна, компактна конструкція промислових/комерційних котлів Viessmann, закладена ще на етапі проектування, закладає основу для тривалого терміну служби виробу. Спеціальні функції, такі як опціональний зносостійкий вхідний патрубок пальника, згодом сприяють економії під час експлуатації.

Суворі процеси виробництва та контролю

Автоматизовані виробничі процеси, уникнення зварювання в обмежених умовах і спеціальна підготовка зварювальних швів - це лише деякі приклади того, з якою ретельністю ми підходимо до створення ідеального продукту. Найсуворіші перевірки якості протягом усього виробничого процесу гарантують, що кожен котел відповідає нашим високим стандартам якості продукції. Відповідно до національних норм зварні шви проходять перевірку за допомогою ультразвуку та рентгенівського випромінювання, що виключає навіть найдрібніші дефекти. Високий рівень екологічної свідомості компанії Viessmann та безперервний процес оцифрування також відіграють тут важливу роль. Завдяки використанню цифрових рентгенівських знімків відпадає потреба в хімічних речовинах, які раніше застосовувалися для проявлення рентгенівської плівки. За необхідності клієнт може отримати доступ до зображень онлайн.

Вища якість завдяки обраним постачальникам

Компанія Viessmann співпрацює лише з відомими виробниками, які відповідають високим стандартам якості. Це гарантує незмінно надійну якість усіх компонентів системи.

Ефективність і довговічність

Ідеально підібраний асортимент продукції є передумовою ефективної та економічної роботи системи. Крім того, компанія Viessmann надає великого значення екологічній відповідальності та сталому розвитку.

Висока ефективність

Промислові/комерційні котли Viessmann можуть бути оснащені вбудованими або зовнішніми теплообмінниками для підвищення їх ефективності. Вони утилізують відпрацьоване тепло, яке можна використовувати, наприклад, для підігріву прісної води або повітря для горіння. Теплове обладнання, від змішувальних охолоджувачів і розширювачів TDS до охолоджувачів пари, перетворює відпрацьоване тепло в корисну для системи енергію. Це зменшує витрати на паливо та захищає навколишнє середовище.

Інтелектуальні блоки управління допомагають кожній системі працювати життєздатно та ефективно завдяки мережевому та системному управлінню. Аналіз та оцінка виміряних значень і показників споживання забезпечують максимальну гарантію оптимальної та ефективної роботи.

Екологічно чистий та сталий

Пальник з низьким вмістом NOx для особливо низького рівня викидів

Парові котли високого тиску Vitomax HS відповідають усім вимогам щодо чистоти спалювання. При роботі на газі викиди NOx становлять менше 70 мг/нм³; при роботі на мазуті - менше 150 мг/нм³. Ефективні комбінації котлів і пальників різних марок можна ще більше оптимізувати за допомогою регуляторів O₂ і швидкості.

Навіть спалювання до 100 % водню не є проблемою для наших котлів Vitomax HS - це означає, що інші парникові гази, такі як CO₂, можуть бути зменшені.

Фахова консультація та надійний сервіс

Інвестиції в промисловий/комерційний котел зазвичай є частиною великого проекту, наприклад, будівництва нової котельні або для забезпечення безперебійної роботи під час модернізації при заміні котла. Незалежно від ситуації, фахівці компанії Viessmann завжди готові надати необхідну допомогу в проектуванні та плануванні на ранній стадії.

Виявлення та задоволення потреб клієнтів

Величезний досвід наших інженерів та спеціалістів з продажу є ключем до визначення необхідних заходів та проектування системи, яка підходить саме клієнту. Професійна підтримка на кожному етапі проекту є само собою зрозумілою. Результатом цього є індивідуальні рішення, що досягаються за допомогою модульних продуктів і правильного вибору відповідних додаткових функцій та обладнання.

Задоволення потреб клієнтів - наш головний пріоритет!

Навіть після введення в експлуатацію компанія Viessmann надає цілодобову підтримку у вигляді віддаленого доступу або візиту власних сервісних інженерів. Задоволення клієнтів - наш головний пріоритет!

Для транспортування котла Vitomax потрібен значний логістичний досвід.

Парові котли

Широкий асортимент продукції та послуг Viessmann включає парові котли низького та високого тиску продуктивністю до 31,5 т/год, котли-утилізатори для пари високого тиску та потужні парові котельні установки до 70 т/год. Асортимент також включає в себе все необхідне для повної енергетичної системи, наприклад, ідеально підібрані системні технології для вимірювання та управління, системи спалювання, системи водопідготовки, баки для живильної води, димові системи, системи рекуперації тепла та аналіз води.