Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Модулі водопідготовки для парових котлів

Система очищення води (фото: © Roeder-Moldenhauer)

На відміну від водогрійних котлів, парові котли безперервно забезпечуються хімічно і термічно обробленою живильною водою. Для того, щоб складові води, такі як кальцій, магній, кисень і вуглекислий газ, з часом не пошкодили паровий котел через точкову корозію або відкладення вапняного нальоту, в нього повинна подаватися "правильна" вода, з якої ці речовини були видалені.

Модулі водопідготовки

Viessmann пропонує різні модулі водопідготовки для своїх парових котлів, залежно від конкретних вимог, якості свіжої води та кількості конденсату в місці розташування системи. Модулі забезпечують пом'якшення води, дозування хімічних речовин і термічну деаерацію. Залежно від якості води та технологічного процесу, застосовуються або системи пом'якшення з подвійним маятником, або системи повного опріснення, або системи зворотного осмосу.

Система зворотного осмосу
Подвійна маятникова система пом'якшення

Збереження цінності парової системи

Загалом, водопідготовка зменшує корозію та відкладення в парових котлах і забезпечує їхню належну роботу. Це гарантує більшу доступність завдяки зменшенню навантаження на компоненти та допомагає зберегти вартість системи. Повністю автоматизована робота гарантує, що режим роботи котельні буде відповідати вимогам протягом будь-якого обраного вами періоду. Це покращує якість пари та подовжує термін служби котла. Як бонус, оператори помітять значне зниження експлуатаційних витрат.

Менші втрати котлової води на TDS і продувку також означають меншу потребу в доливанні очищеної та підігрітої живильної води. І останнє, але не менш важливе: можна зменшити використання хімікатів. Як наслідок, менше енергії витрачається на покриття власних потреб системи, а витрати на технічне обслуговування та ремонт є нижчими.