Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Системи опалення для промисловості - огляд

Підібрати оптимальну систему опалення

Асортимент продукції Viessmann пропонує різноманітні опалювальні системи для промисловості та комерції. Щоб мати повне уявлення про те, що є в наявності, варто зазирнути до нашого каталогу продукції. Там ви можете використовувати фільтри, такі як область застосування та джерело енергії, для сортування та відображення потрібних вам результатів. Система пошуку продуктів також пропонує можливість пошуку за конкретними темами. У наступних розділах ви також знайдете огляд опалювальних систем для комерційного та промислового застосування. Якщо ви вже маєте чітке уявлення про те, що ви хочете, або ще не визначилися, не соромтеся звертатися до нас і запитуйте безкоштовну консультацію.

Теплові насоси для комерції та промисловості

Теплові насоси Viessmann Vitocal для комерційного та промислового застосування дозволяють використовувати безкоштовну енергію навколишнього середовища. Для комерційного та промислового використання Viessmann пропонує теплові насоси на розсолі/воді, теплові насоси на повітрі та великі теплові насоси. Існує також можливість використання систем зберігання енергії льоду. Теплові насоси на основі розсолу/води використовують землю як джерело енергії за допомогою геотермальних колекторів або зондів, тоді як теплові насоси на основі повітря використовують зовнішнє повітря, нагріте сонцем або відпрацьоване тепло як первинне джерело енергії. У крижаних накопичувачах енергії навколишнє повітря, сонячне випромінювання та ґрунт використовуються одночасно як джерела тепла.

Крім виробництва тепла, продукти з високою продуктивністю також відрізняються вражаючою ефективністю охолодження - наприклад, для охолодження складських приміщень для зберігання продуктів харчування і забезпечення кондиціонування повітря у виробничих приміщеннях. Теплові насоси потужністю до 600 кВт також підходять для встановлення у важкодоступних місцях і можуть бути сконфігуровані як дворежимні системи. Газові та масляні конденсаційні котли покривають пікові навантаження.

Геліосистеми

Геліосистеми Viessmann є ідеальним доповненням для нагріву води для ГВП та резервного виробництва тепла. Завдяки широкому асортименту колекторів Viessmann пропонує гнучкі та індивідуальні рішення для будь-якого застосування. Наші плоскі та трубчасті колектори Vitosol використовують безкоштовну сонячну енергію. Їх використання не тільки зменшує тиск на навколишнє середовище, але й знижує витрати на придбання та зберігання палива. Тому інвестиції в сонячні теплові системи є екологічними, економічними та перспективними. Колектори ідеально підходять для використання там, де технологічне виробництво тепла вимагає низького рівня температури.

Плоскі колектори підходять для монтажу над дахом, інтеграції в дах і для установки на колекторних опорах. Запатентований компанією Viessmann перемикаючий шар абсорбенту захищає високоефективні плоскі колектори від перегріву та застою. Поглиначі наших вакуумних трубчастих колекторів вражають своєю здатністю вловлювати особливо велику кількість сонячної енергії, забезпечуючи таким чином високий рівень ефективності. При цьому вакуум забезпечує особливо ефективну теплоізоляцію. Трубчасті колектори здатні перетворювати навіть низький рівень сонячного випромінювання в корисне тепло.

Viessmann пропонує комплексні системи для комерційного та промислового застосування. Асортимент включає ефективні опалювальні системи для всіх джерел енергії - котли середнього розміру та промислові/комерційні котли, що працюють на газі, рідке паливо, біомасі або теплі навколишнього середовища. Продукція Viessmann призначена для забезпечення економічного постачання тепла, пари, холоду та електроенергії. Передбачено діапазон потужностей до 44 мегават. Компанія Viessmann підтримує кожен проект, надаючи повний спектр послуг, від планування та монтажу до післяпродажного обслуговування. Крім того, з компанією Viessmann ви можете розробити та реалізувати власні інтегровані енергетичні концепції для обробної промисловості, сфери послуг та промислового застосування. Для кожного проекту узгоджені компоненти та системи розробляються індивідуально для замовника з одного джерела.

Завдяки нашому багаторічному досвіду в будівництві середніх і промислових/комерційних котлів, а також новітнім технологіям виробництва, що використовуються на наших виробничих потужностях, компанія Viessmann гарантує високу якість і є технологічним лідером в області системних рішень. Опалювальні системи Viessmann відрізняються високою експлуатаційною надійністю та тривалим терміном служби.

Твердопаливні котли

Асортимент продукції Viessmann для твердопаливних котлів включає в себе: Пелетні котли, котли на дровах та котли на трісці. Тріска - це дрібні шматочки натуральної деревини, з корою або без неї. Пелети, з іншого боку, є спресованою формою біомаси з високою теплотворною здатністю. Вони виробляються у великих кількостях як відходи деревообробної промисловості.

Деревна біомаса є практично вуглецево-нейтральним джерелом енергії, оскільки при її спалюванні виділяється лише стільки CO2, скільки раніше спожило дерево під час свого росту. Крім того, деревина як побутове паливо недорога, особливо якщо її можна отримати в регіоні, і не схильна до значних цінових коливань. Наші котли на біомасі відзначаються високою експлуатаційною надійністю та ефективністю. Вони досягають рівня ефективності понад 90 відсотків і є економними у споживанні, що, в свою чергу, забезпечує низькі витрати на опалення.

Газові котли потужністю до 2000 кВт

Газові конденсаційні та низькотемпературні газові котли Viessmann Vitodens для промислового та комерційного застосування доступні потужністю до 2000 кВт. Вони вирізняються дуже економною, чистою та надійною роботою. Вони також мають вражаюче довгий термін служби. Високоякісні компоненти опалювальних систем підібрані один до одного і безперебійно працюють разом прямо на заводі. Особливої уваги заслуговує газовий пальник MatriX - віха в опалювальній техніці Viessmann. Сітка MatriX з нержавіючої сталі забезпечує тривалий термін служби, в той час як пальник нечутливий до високих температурних навантажень.

Завдяки використанню передової технології конденсації газові конденсаційні котли Viessmann для комерційного застосування забезпечують оптимальне використання енергії та економне споживання. Низькотемпературні газові котли відрізняються перевіреною якістю Viessmann та високим стандартним сезонним коефіцієнтом корисної дії [згідно з DIN]. Універсальність асортименту продукції Vitoplex гарантує, що знайдеться рішення для будь-якого попиту та будь-якого бюджету. Моделі Vitorond є оптимальним рішенням, особливо в умовах обмеженого простору.

Рідкопаливні котли до 2000 кВт

Рідкопаливні конденсаційні та низькотемпературні котли Viessmann засновані на надійній технології, яка була випробувана протягом багатьох років. Також гарантується економічна експлуатація. Асортимент продукції пропонує широкий діапазон потужностей. Наприклад, є рідкопаливні  конденсаційні котли Viessmann з номінальною тепловою потужністю до 545 кіловат і низькотемпературні рідкопаливні котли з потужністю до 2000 кіловат. Рідкопаливні конденсаційні котли працюють особливо ефективно завдяки використанню енергії, прихованої в гарячих газах, яка в іншому випадку виходила б у димохід без використання. Можливість використання цього додаткового тепла в довгостроковій перспективі приносить користь навколишньому середовищу і знижує експлуатаційні витрати, оскільки потрібно використовувати менше викопного палива. Низькотемпературні рідкопаливні котли особливо надійні там, де існує високий попит на тепло. Їх секційна конструкція також робить їх придатними для використання в обмеженому просторі і дозволяє легко маневрувати ними в цілому.