Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Рідкопаливні конденсаційні котли - сучасна опалювальна техніка з високим ККД

Рідкопаливні системи опалення все ще залишаються одними з найпоширеніших систем опалення. Це не дивно, адже паливо є енергетично багатим, а система вважається безпечною. Проте в Німеччині наразі налічується понад два мільйони опалювальних систем, яким більше 25 років. Вони, безумовно, все ще надійно постачають теплову енергію та гарячу воду для побутових потреб. Однак вони, як правило, працюють із застарілою технологією опалення, а отже, мають нижчу ефективність - за рахунок довкілля. Незважаючи на це, зовсім не обов'язково відмовлятися від перевіреної масляної технології опалення. Якщо домовласники вирішують придбати масляний конденсаційний котел Viessmann, вони роблять активний внесок у збереження ресурсів та економію енергії. Адже завдяки високому ККД мазут, що використовується, ефективніше перетворюється на тепло.

Крім того, рідкопаливні конденсаційні котли Viessmann підготовлені до майбутнього. Також можлива робота з поновлюваними джерелами енергії, а це означає, що користувачі масляного конденсаційного котла можуть зробити додатковий внесок у захист клімату та навколишнього середовища. У Viessmann є відповідний рідкопаливний конденсаційний котел для будь-яких потреб в опаленні. Окрім котлів для приватних та багатоквартирних будинків, асортимент продукції охоплює також комерційні та муніципальні будівлі з підвищеним попитом на тепло.

Як працює рідкопаливна система з конденсаційною технологією

При спалюванні рідкого палива, окрім тепла, утворюються гарячі димові гази, які в старих котлах виводяться через димохід у відкрите повітря. Таким чином, тепло димових газів залишається невикористаним. Рідкопаливні конденсаційні котли Viessmann використовують так звану приховану "теплоту конденсації". Вона вивільняється, коли димові гази охолоджуються, а гаряча водяна пара, що утворюється, конденсується. Таким чином, до 98 відсотків енергії, що міститься в рідкому паливі, перетворюється на тепло. Детальний опис цього процесу ви також можете знайти в розділі " Як працює технологія конденсації для рідкого палива" та у відео нижче.

 

Особливості рідкопаливних конденсаційних котлів Vitoladens

Рідкопаливні конденсаційні котли Viessmann серії Vitoladens відрізняються вражаюче досконалою технологією. Це забезпечує високу ефективність і тривалий термін служби.

Теплообмінник Inox-Radial забезпечує високу ефективність

Як вже згадувалося раніше, конденсаційна технологія також використовує приховане тепло димових газів. У цьому процесі водяна пара, що утворюється під час згоряння палива, проходить через практично незнищенний теплообмінник Inox-Radial з високолегованої нержавіючої сталі від компанії Viessmann. Це призводить до конденсації водяної пари. Вивільняється теплова енергія, яка додатково подається в систему опалення. Теплообмінник безпосередньо з'єднаний з біферральними композитними нагрівальними поверхнями, що дозволяє використовувати енергію майже без втрат.

Пальник Vitoflame 300 з блакитним полум'ям з усіма Vitoladens від Viessmann

Серцем кожної рідкопаливної опалювальної системи є пальник. У Vitoladens 300-C та 300-T використовується пальник з блакитним полум'ям Vitoflame. Особливістю пальника з блакитним полум'ям є те, що частина димових газів подається назад до кореня полум'я пальника. Фахівці називають це внутрішньою рециркуляцією - поверненням охолоджених гарячих газів. По суті, масляний туман газифікується тут перед фактичним спалюванням. В результаті горіння є особливо чистим, з дуже низькою часткою оксиду вуглецю та оксиду азоту в димових газах. Це покращує вигоряння масла і зменшує утворення сажі та додаткові викиди.

Vitoladens 300-C оснащений пальником, який не тільки працює в два етапи, але й модулюється. Це означає, що він адаптує свою потужність до попиту на основі модуляції. Це зводить до мінімуму часті вмикання та вимикання пальника (так званий циклічний режим), що призводить до зменшення зносу певних компонентів котла.

Порівняння продуктів серії Vitoladens

Vitoladens 300-C і Vitoladens 300-T можна використовувати гнучко. У наступній таблиці показані особливості цих моделей:

Критерії

Vitoladens 300-C

Vitoladens 300-T

Діапазон потужності

10,3 - 28,9 кВт (3 вихідні ступені)

35,4 - 53,7 кВт

Область застосування

Модернізація і нове будівництво для приватних і двосімейних будинків

Модернізація та нове будівництво приватних і багатоквартирних будинків, а також малих комерційних підприємств

Стандартний сезонний ККД [згідно з DIN]

До 98 % до 98 %

До 97 % до 97 %

Економія енергії до 35% та інші переваги

Швидко замінивши технічно застарілу систему опалення на високоефективну рідкопаливну конденсаційну систему опалення в поєднанні з сонячною технологією, кінцеві споживачі можуть скоротити споживання енергії на 35%. Це дорівнює десяти відсоткам загальних енергетичних потреб Німеччини, при цьому щорічні викиди CO₂ скоротяться на 54 мільйони тонн.

Окрім технології конденсації, продукти Viessmann Vitoladens мають багато інших спільних рис. Вони вирізняються високою надійністю та тривалим терміном служби. Крім того, всі продукти цієї серії можна використовувати з біопаливною сумішшю (мазут EL з низьким вмістом сірки та домішками до десяти відсотків біокомпонентів). Це означає, що масляні конденсаційні котли Vitoladens також ідеально обладнані для майбутніх стандартів.

В принципі, компанія Viessmann пропонує 10-річну гарантію на теплообмінники в рідкопаливних конденсаційних котлах. Це можливо за умови укладення договору на технічне обслуговування з торговим партнером Viessmann, що передбачає виконання регулярних робіт з технічного обслуговування, а також надання повного підтвердження виконання цих робіт.

Viessmann також пропонує безкоштовну п'ятирічну гарантію на всі котли Vitoladens 300-C, придбані з 01.04.2019. Це за умови, що підрядник з опалення або системний оператор зареєстрував новий котел онлайн протягом перших шести місяців після виставлення рахунку.

Дізнайтеся більше про гарантію Viessmann

За допомогою безкоштовного додатку ViCare вашим новим рідкопаливним конденсаційним котлом можна зручно керувати онлайн, навіть перебуваючи у відпустці або на робочому місці. Все, що потрібно для такої зручності цифрового керування, - це інтернет-інтерфейс Vitoconnect, який ваш підрядник з теплопостачання може налаштувати за запитом під час встановлення нового котла.

Більше інформації про додаток ViCare

Підключіть свій новий рідкопаливний конденсаційний котел до Інтернету через інтерфейс Vitoconnect та отримайте розширену гарантію на п'ять років. На додаток до підвищеної експлуатаційної надійності, додаток ViCare, перш за все, забезпечує просте та зручне керування рідкопаливним конденсаційним котлом - бездротово та безпечно через Інтернет.

*Вимоги для отримання розширеної гарантії

Вільна енергія з навколишнього середовища все ще недостатньо часто використовується для резервування центрального опалення та підігріву ГВП. Технологія дуже добре розвинена і стала економічно ефективною в останні роки. Сьогодні кожен новий рідкопаливний конденсаційний котел повинен бути оснащений тепловим насосом для ГВП, а також сонячними колекторами для використання безкоштовної сонячної енергії. Тепловий насос ГВП забезпечує нагрів ГВП. Це значно зменшує використання ресурсів, а електроенергію для теплового насоса може виробляти сама будівля за допомогою фотоелектричної системи. Рідкопаливні конденсаційні котли Viessmann призначені для комбінації з екологічною та сонячною енергією.

Асортимент сонячних колекторів

  • Перевірена та безпечна технологія забезпечує високу надійність постачання.
  • До 98 відсотків енергії рідкого палива перетворюється на корисне тепло.
  • Оптимальне використання палива зменшує викиди в атмосферу.
  • Можливе поєднання з екологічними системами опалення, такими як теплові насоси та геліосистеми.
  • Керування через додаток забезпечує високий рівень зручності експлуатації.
  • За певних умов гарантійне обслуговування може бути продовжено.

Баки Vitoset для вашої нової рідкопаливної конденсаційної системи опалення

Повноцінна рідкопаливна конденсаційна система опалення включає в себе також економічне, компактне та безпроблемне зберігання рідкого палива. При новому будівництві, розширенні або реконструкції мазутний бак з асортименту Vitoset - це завжди надійне рішення для вашого рідкопаливного конденсаційного котла - в приватних будинках або багатоквартирних будинках, а також в житлових комплексах, комерційних будівлях або муніципальних проектах.

До асортименту баків

Рідке паливо майбутнього

Комплексна рідкопаливна конденсаційна система опалення також включає в себе економічне, компактне та безпроблемне зберігання рідкого палива. При новому будівництві, розширенні або реконструкції бак з асортименту Vitoset завжди є надійним рішенням для вашого рідкопаливного конденсаційного котла - в приватних будинках або багатоквартирних будинках, а також в житлових комплексах, комерційних будівлях або муніципальних проектах.