Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Огляд низькотемпературних котлів на рідкому паливі потужністю понад 400 кВт

Прошу надати консультацію

Великі будівлі зазвичай потребують значної кількості тепла. За допомогою низькотемпературного рідкопаливного котла від Viessmann його можна задовольнити економічно та надійно. Крім конденсаційних котлів для приватних і двоквартирних будинків, Viessmann пропонує також рідкопаливні котли з перевіреною безконденсаційною технологією в діапазоні потужностей від 700 до 2000 кВт – у звичній якості Viessmann та з високою зручністю в експлуатації.

Низькотемпературний котел Vitomax LW – "нащадок" відомої серії Vitoplex  

Протягом багатьох років компанія Viessmann виготовляла низькотемпературні котли серії Vitoplex для роботи як на газі, так і на рідкому паливі, для використання у великих будинках, комерційних приміщеннях та промислових об'єктах (потужність від 90 до 2000 кВт). Багато котлів типу Vitoplex 100,  Vitoplex 200 і Vitoplex 300 встановлені на різноманітних об'єктах по всіх регіонах України. З 2023 року замість серії Vitoplex випускається котел середньої потужності Vitomax LW, тип M60A (не плутати з іншими типами котлів  Vitomax LW, що мають потужність від 2300 до 21000 кВт і належать до категорії котлів великої потужності).

Цей сучасний триходовий котел забезпечує особливо економічну, екологічно чисту та надійну роботу. В теперішніх умовах, коли ворог знищує енергетичну інфраструктуру України, є сенс прагнути до її децентралізації. Наша компанія готова запропонувати для цього своє високоефективне обладнання, зокрема в діапазоні котлів для промисловості та житлових комплексів – котли Vitomax LW.

Котли Vitomax LW можуть працювати з газовими, рідкопаливними або комбінованими пальниками різних виробників. Для керування ними слугує сучасна система керування Vitotronic. Можемо запропонувати транспортабельні котельні на базі котлів Vitomax LW – рішення, реалізоване на багатьох об'єктах у різних регіонах України.