Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Огляд низькотемпературних котлів на рідкому паливі потужністю понад 400 кВт

Великі будівлі зазвичай мають порівняно високий попит на тепло. За допомогою низькотемпературного рідкопаливного котла від Viessmann його можна задовольнити економічно та надійно. Крім конденсаційних котлів для приватних і двоквартирних будинків, Viessmann пропонує також рідкопаливні котли з перевіреною безконденсаційною технологією в діапазоні потужностей від 400 до 2000 кВт - у звичній якості Viessmann з високою зручністю в експлуатації. Будь то великий житловий, комерційний або промисловий об'єкт, новобудова або проект модернізації: в асортименті Viessmann є відповідний низькотемпературний рідкопаливний котел для будь-якого застосування.

Vitorond 200: гнучка конструкція завдяки секційному дизайну

Ще один низькотемпературний масляний котел для використання в будівлях з великими тепловими потребами - це Vitorond 200. Він має секційну конструкцію і використовується, коли наявний простір ускладнює або навіть унеможливлює встановлення накопичувального комбінованого котла. Завдяки своїй конструкції він може бути розібраний на окремі частини (литі секції) і легко зібраний на місці за допомогою компресійного інструменту. Vitorond 200 особливо підходить для використання в старих будівлях, де часто бракує місця. Незважаючи на секційну конструкцію, цей низькотемпературний масляний котел охоплює діапазони потужності від 440 до 1080 кВт, а також поставляється в заводській комплектації з блоком управління Vitotronic.

Vitoplex 300: Низькотемпературний рідкопаливний котел з багатошаровими конвекційними поверхнями нагріву

Завдяки багатошаровим конвекційним поверхням нагріву, виготовленим зі спеціально складених тришарових труб, триходовий котел Vitoplex 300 забезпечує особливо економічну, чисту та надійну роботу. Завдяки своїй конструкції теплопровідні сталеві труби, вставлені одна в іншу, мають поверхню нагріву в 2,5 рази більшу, ніж у гладких труб. Вони також сконструйовані таким чином, що під час передачі тепла температура поверхні залишається вищою за точку роси. Це запобігає утворенню конденсату та корозії.

Простота монтажу та обслуговування

Vitoplex 300 також має вбудовану систему запуску Therm-Control. Вона замінює насос або систему безперервного підвищення температури зворотної лінії, що економить час і витрати на встановлення. Низькотемпературні рідкопаливні котли з номінальною тепловою потужністю понад 620 кВт оснащені висувною кришкою котла для полегшення монтажу та обслуговування. Управління Vitoplex 300 здійснюється за допомогою простого у використанні блоку управління Vitotronic з кольоровим сенсорним екраном.

Vitoplex 200:  котли для різних потреб

Vitoplex 200 можна використовувати як альтернативу Vitoplex 300. Цей компактний низькотемпературний котел зі сталі має номінальну теплову потужність від 440 до 1950 кВт і може використовуватися з широким спектром пальників. У версіях до 560 кВт Vitoplex 200 також має систему запуску Therm-Control. Для котлів потужністю 700 кВт і вище передбачена висувна кришка котла. При використанні мазуту Vitoplex 200 досягає стандартного сезонного ККД [за DIN] до 89%. Він легко управляється за допомогою цифрової системи управління Vitotronic з комунікаційними можливостями і забезпечує повну інтеграцію в системи управління будівлею.