Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Наші системні рішення Viessmann для житлових будинків

Viessmann пропонує індивідуальні системні рішення для всіх джерел енергії для використання в приватних будинках та багатоквартирних будинках. Наш широкий асортимент включає конденсаційні котли,   мікроТЕЦ з паливними елементами   та когенераційні установки.

Асортимент систем відновлюваної енергетики включає геліосистеми для підігріву гарячої води та забезпечення резервного центрального опалення і охолодження, а також спеціальні котли на дровах, трісці та пелетах. Існують також гібридні прилади, теплові насоси та системи зберігання льоду, які використовують енергію землі, ґрунтових вод або навколишнього повітря, а також фотоелектричні та вентиляційні системи.

Компас модернізації від Viessmann - оптимальне рішення для оновлення вашої системи опалення

Модернізація системи опалення має сенс. За допомогою нашого компасу модернізації ми покажемо вам, які технічні можливості у вас є, і як вони можуть окупитися для вас з точки зору економії витрат на опалення.

Асортимент продукції

Нижче ви знайдете огляд широкого асортименту продукції Viessmann. Натисніть на заголовок, щоб дізнатися більше.

Тепловий насос

Теплові насоси - це вибір номер один для тих, хто хоче зменшити свої рахунки за опалення та виробляти тепло більш екологічно відповідальним способом. Адже навколишнє середовище забезпечує тепловий насос необмеженим і безкоштовним постачанням необхідної йому енергії. Тепловий насос робить вас незалежними від викопного палива, а крім того, активно сприяє зменшенню викидів CO2 і захисту клімату.

Твердопаливні котли

Виходячи з сьогоднішніх цін на енергоносії та враховуючи загальні інвестиційні витрати, система опалення на дровах є життєздатною альтернативою. Завдяки сучасним технологіям Viessmann опалення на дровах стало ефективним та зручним. Незалежно від того, чи шукаєте ви допоміжний прилад або повноцінну опалювальну систему, асортимент Viessmann пропонує гнучкі рішення, що працюють на дровах або пелетах, в залежності від типу котла.

Паливні елементи та когенераційні установки

Зробіть себе більш незалежними від зовнішніх енергопостачальних компаній та зростаючих цін на електроенергію - за допомогою цього інноваційного способу виробництва електроенергії.

Сонячні колектори

Сонячні колектори Viessmann задовольняють усі вимоги до ефективного та економічно вигідного резервування центрального опалення та нагріву води для ГВП. Завдяки широкому асортименту плоских і вакуумних трубчастих колекторів Viessmann пропонує гнучкі та індивідуальні рішення для доповнення будь-якої сучасної системи опалення геліосистемою.

Фотоелектричні системи та накопичувачі енергії

Енергія сонця - будь-хто може виробляти власну електроенергію, встановивши фотоелектричну систему Viessmann. Перетворення безкоштовної сонячної енергії в електричну є фінансово вигідним у порівнянні з власним споживанням, а в поєднанні з системами зберігання енергії також забезпечує незалежність від загальної електромережі.

Гібридна система опалення

Viessmann поєднує високоефективну конденсаційну технологію з використанням безкоштовної енергії навколишнього середовища. Компактний гібридний прилад Vitocaldens 222-F дозволяє знайти оптимальну комбінацію відновлюваних і традиційних джерел енергії. Якщо мова йде про дооснащення існуючих конденсаційних котлів безкоштовною енергією навколишнього середовища, Viessmann має для вас відповідну систему: Повітряний тепловий насос Vitocal 250-S можна комбінувати з настінним або підлоговим конденсаційним котлом.

Газове опалення

Компактні настінні газові конденсаційні котли, підлогові прилади або котли середнього розміру для високих потреб у теплі. Асортимент газових котлів Viessmann задовольнить будь-які очікування щодо ефективної та економної системи газового опалення.

Рідкопаливна система опалення

Наш асортимент рідкопаливних котлів задовольнить всі ваші потреби в ефективній та економічній масляній системі опалення - як для приватного будинку, так і для невеликої багатоквартирної будівлі. Завдяки широкому діапазону різних потужностей до 80 кВт, вони також ідеально підготовлені для будь-якого застосування.

Водонагрівачі

Внутрішня поверхня водонагрівача має вирішальне значення для гігієнічного нагріву ГВП. Тому Viessmann робить ставку на два високоякісні матеріали: Емалеве покриття Ceraprotect для надійного та довготривалого захисту від корозії в серії Vitocell 100 та нержавіюча сталь в серії Vitocell 300 для забезпечення найвищих стандартів гігієни. Асортимент баків Vitocell пропонує вам правильний бак для ГВП відповідно до ваших конкретних вимог.

Механічна вентиляція

Системи механічної вентиляції Viessmann вирізняються інноваційними технологіями. Вони довговічні, надійні та працюють особливо тихо. Завдяки різним рівням оснащення їх можна гнучко використовувати в найрізноманітніших сферах застосування, незалежно від того, чи йдеться про нову будівлю, чи про модернізацію вже існуючої.

Електричні системи ГВП та опалення

Зручний нагрів ГВП та виробництво тепла за допомогою електроенергії

Аксесуари

Інноваційний асортимент аксесуарів Vitoset ідеально поєднується з усіма іншими продуктами Viessmann і переконливо демонструє системну компетентність Viessmann.

Опалення та системні рішення для нового будівництва та модернізації

Хоча запаси природного газу та нафти обмежені, глобальне споживання зростає. Водночас викиди CO₂ нагрівають атмосферу та призводять до зміни клімату. Ті, хто дивиться на перспективу, економно використовують викопне паливо, прагнуть бути більш ефективними в опаленні, охолодженні, вентиляції та виробництві електроенергії, а також все більше покладаються на відновлювані джерела енергії. На цих сторінках ви знайдете всю необхідну інформацію про опалення для нового будівництва та проектів модернізації.

Розумний дім - розумне життя з Viessmann

Одним із способів заощадити енергію є використання рішень для розумного будинку, а отже, інтелектуальної опалювальної техніки від Viessmann. Дізнайтеся, як саме це може виглядати, тут.

Квартал Розенштайн у Штутгарті

Рішення для житлової галузі

Наша мета: зробити захист клімату доступним у житловому секторі. Тут ви знайдете рішення для кліматично нейтральних житлових будинків у партнерстві з групою компаній Viessmann.

Блаухаус у Менхенгладбаху (фото: © Thorsten Arendt Fotografie)

Інформація для архітекторів

Як архітектор, ви виступаєте в ролі незалежного консультанта. Компанія Viessmann - ваш експертний партнер у цій роботі. Наша інформація для архітекторів точно відповідає вашим потребам та ідеально поєднує архітектуру з технологіями.

Посібники та сервіс

Нижче ви знайдете численні посібники та сервіси, якими ви можете скористатися, щоб дізнатися більше про існуючу систему опалення або з'ясувати, яка система підійде вам найкраще, перш ніж зробити покупку.