Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Гібридне опалення на рідкому паливі- гнучке використання джерел енергії

Viessmann Vitocal 250-S

Коли мова заходить про енергію та опалення, існує безліч рішень. Рішення про вибір тієї чи іншої системи опалення є непростим. Одне можна сказати напевно: ціни на викопні види палива - нафту і газ, а також на електроенергію - схильні до сильних коливань у довгостроковій перспективі. Тому тим краще, якщо вам не доведеться покладатися на одне джерело енергії для опалення, а натомість ви зможете інвестувати в перспективне гібридне рішення.

Рідкопаливний конденсаційний котел плюс тепловий насос

Viessmann поєднує високоефективну технологію конденсації  з використанням безкоштовної енергії навколишнього середовища. Цей енергетичний мікс є одночасно відновлюваним і високоефективним, що дає користувачам максимальну свободу вибору більш вигідного джерела енергії в будь-який момент часу - відновлюваної енергії навколишнього середовища або нафти.

Налаштування блоку управління можна пристосувати до будь-якої ситуації на енергетичному ринку, щоб завжди обирати найдоступніший та найефективніший режим роботи при коливаннях цін на енергоносії.

Гібридне опалення - енергетичний мікс майбутнього

Гібридні прилади

Коли мова йде про дообладнання існуючих рідкопаливних конденсаційних котлів безкоштовною енергією навколишнього середовища, Viessmann має для вас відповідну систему: тепловий насос Vitocal 250-S зі спліт-системою подачі повітря можна комбінувати з настінним або підлоговимрідкопаливним конденсаційним котлом.