Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Газове гібридне опалення - гнучке використання джерел енергії

Коли мова йде про енергію та опалення, існує безліч рішень. Рішення про вибір тієї чи іншої системи опалення є непростим. Одне можна сказати напевно: ціни на газ і нафту, а також на електроенергію схильні до сильних коливань у довгостроковій перспективі. Тому тим краще, якщо вам не доведеться покладатися на одне джерело енергії для опалення, а натомість ви зможете інвестувати в перспективне гібридне рішення.

Газовий конденсаційний котел плюс тепловий насос

Viessmann поєднує високоефективну газову конденсаційну технологію з використанням безкоштовної енергії навколишнього середовища. Цей енергетичний мікс поєднує в собі "поновлювані" та "високоефективні", надаючи користувачеві максимальну свободу у використанні найбільш доступного на даний момент джерела енергії - поновлюваного тепла з навколишнього середовища або газу.

Налаштування блоку управління можуть бути пристосовані до будь-якої ситуації на енергетичному ринку, так що при коливаннях цін на енергоносії завжди вибирається найбільш доступний і ефективний режим роботи.

Газові гібридні прилади

Газові компактні гібридні прилади дозволяють знайти оптимальну комбінацію відновлюваних і традиційних джерел енергії. Якщо мова йде про дообладнання існуючих газових конденсаційних котлів безкоштовною енергією навколишнього середовища, Viessmann також має для вас відповідну систему: тепловий насос Vitocal 250-S зі спліт-системою може комбінуватися з настінним або підлоговим газовим конденсаційним котлом.