Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Фотоелектричні модулі - генеруйте власну сонячну енергію

Ядром фотоелектричної системи, або скорочено ФЕС, є фотоелектричні модулі. Вони складаються з великої кількості сонячних елементів. У кожному окремому елементі відбувається фотоелектричний ефект - процес, який перетворює сонячне світло в електричну енергію. Існує два різних типи модулів - монокристалічні та полікристалічні. Але чим вони відрізняються і які модулі де підходять?

Типи, конструкція та функції фотоелектричних модулів

Кремнієвий сонячний елемент та його окремі компоненти

В принципі, електроенергія генерується у фотоелектричному модулі (ФЕМ) за рахунок різних рівнів легування всередині сонячного елемента. Це означає, що незалежно від того, чи є модуль монокристалічним або полікристалічним, атоми кремнію існують у стабільній кристалічній структурі. Під час виготовлення сонячних елементів додаються сторонні атоми, що призводить до наявності вільних електронів у верхньому шарі. Фахівці називають це n-легованим шаром. На противагу цьому, в нижньому шарі елемента (p-легований шар) електронів занадто мало, тому ми схильні говорити про "позитивно заряджені дірки".

Між ними знаходиться граничний шар. Електрони рухаються зверху вниз у пошуках вільних місць - p-n переходу. Коли сонячне світло потрапляє на фотоелектричний модуль, електрони повертаються назад до ненасичених атомів у верхньому n-шарі. На верхній поверхні та на тильній стороні модулів є металеві контакти. Електрони розряджаються через ці контакти і подаються в ланцюг.

Моно- та полікристалічні модулі

Виробництво фотоелектричних модулів схоже. В основі обох типів лежить кремнієвий розплав. Однак у монокристалічному варіанті з рідкого кремнію витягуються монокристалічні стрижні. Це призводить до особливо гладкої поверхні. Для полікристалічних модулів, навпаки, відливають блоки. Під час застигання утворюються досить неоднорідні кристали. Потім їх розрізають на шматочки.

Але вони відрізняються не тільки способом виготовлення. Монокристалічні модулі Vitovolt повністю чорні і мають потужність до 325 Вт. На відміну від них, полікристалічні моделі мають темно-синій колір і досягають потужності до 285 Вт. Wp означає "Watt peak" і означає максимальну потужність в тестових умовах.

Особливості фотоелектричних модулів Viessmann Vitovolt

Обираючи моделі Viessmann Vitovolt 300, ви отримуєте наступні переваги:

  • Високі показники продуктивності
  • Безкомпромісна якість
  • Широкі гарантії на продукцію та продуктивність
  • Позитивний допуск потужності до 5 Вт у стані поставки
  • Для приватних і багатоквартирних будинків, а також для комерційних і промислових будівель
  • Оптимальний захист гарячих точок
  • Висока стійкість до низької освітленості
  • Плівки з відмінною термостійкістю та стійкістю до старіння
  • Повністю алюмінієва рама
  • Високоякісні герметики з тривалою адгезією

Пакети Vitovolt: високопродуктивні фотомодулі як частина фотоелектричної системи

Фотоелектрична система з монокристалічними сонячними елементами крупним планом

Фотоелектричні технології Viessmann пропонують вам ідеально підібрані компоненти, що складаються з фотоелектричних модулів, інверторів та інсталяційних систем, а також накопичувачів енергії та теплових насосів для збільшення власного споживання. Наші високоякісні фотоелектричні модулі забезпечують економічну ефективність і тривалий термін служби. Комплексні послуги - від інжинірингу та визначення розмірів фотоелектричної системи до доставки та обслуговування - доповнюють асортимент фотоелектричних систем, який пропонують професійні партнери Viessmann. Встановлення фотоелектричної системи не є складною справою. Завдяки повністю змонтованим фотоелектричним модулям ви також незабаром зможете насолоджуватися енергією прямо зі свого даху.

Відео - ViTalk: Інтернет речей для енергетики

Асортимент продукції: фотоелектричні модулі

Фотоелектричні модулі Viessmann складаються з монокристалічних або полікристалічних кремнієвих елементів і досягають ККД модуля до 17,5%. Вони також характеризуються високою механічною стійкістю до снігових та вітрових навантажень. Вони розраховані на десятиліття, що підкріплюється гарантією продуктивності до 25 років. Завдяки простому принципу роботи фотоелектричні системи Viessmann є абсолютно надійними. Незалежно від ситуації, вони пропонують ідеальне рішення для власного споживання та експорту в мережу.