Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Оптимальна та надійна система опалення Viessmann для вашого будинку

Фото: © KB_3 / Shutterstock.com

Ефективність є важливим аспектом теплопостачання будівлі. Це пов'язано з тим, що вона може допомогти вам заощадити ресурси і водночас зменшити витрати. Оптимально підібрані компоненти системи опалення створюють основу для ефективної роботи.   Асортимент продукції включає рішення для всіх джерел енергії - відновлюваних джерел та викопних видів палива - які також можна комбінувати між собою.

Цифрові технології для інтелектуального керування системою

Усі сучасні опалювальні системи Viessmann можна використовувати в "розумних" будинках. Інтегровані інтерфейси дозволяють підключати системи через Інтернет та керувати ними за допомогою додатків. Час доби та місцезнаходження не мають значення. Це означає значне підвищення зручності. Але це також допомагає підвищити ефективність системи опалення. Цифрові сервіси та системи енергоменеджменту, які вони містять, допомагають виявити та використати потенційну економію.

Допомога у виборі оптимальної системи опалення

Оскільки існує багато факторів, які слід враховувати, вибір оптимальної системи опалення є непростим завданням. Досвідчені інсталятори найкраще допоможуть вирішити, яка система опалення буде відповідати вашим індивідуальним потребам. Перед консультацією ми рекомендуємо ознайомитися з каталогом продукції Viessmann, щоб отримати загальне уявлення про наш асортимент. Він дозволяє відфільтрувати наш широкий асортимент продукції за такими характеристиками, як сфера застосування. За допомогою пошуку  продукції Viessmann ви можете знайти ще більш детальні пропозиції щодо обладнання.

Тепловий насос

Повітряний тепловий насос Vitocal 150-A

За допомогою теплового насоса ви можете використовувати енергію, накопичену в землі, повітрі та воді, для опалення. А завдяки самостійно виробленій або "зеленій" електроенергії цей процес є особливо сприятливим для клімату. Також можлива робота з іншими теплогенераторами. Це може бути корисно, наприклад, у старих будівлях і великих житлових будинках. Однак з тепловими насосами Viessmann Vitocal домовласники можуть виробляти більше, ніж просто тепло. Природне та активне охолодження забезпечує приємну температуру в житлових приміщеннях влітку.

Сонячна теплова енергія

Вакуумний трубчастий колектор Vitosol 300-TM

Сонячна теплова технологія особливо підходить для доповнення системи опалення. Вона використовує вільно доступну енергію сонця для нагріву ГВП і для резервного живлення існуючого теплогенератора. Особливо при використанні викопного палива це допомагає зменшити викиди CO2 та витрати на опалення. Плоскі пластинчасті та трубчасті колектори Vitosol від Viessmann пропонують рішення для даху кожного будинку. Завдяки високій ефективності та низьким тепловтратам трубчасті колектори, зокрема, забезпечують хорошу продуктивність навіть на невеликих площах. Більше порад ви знайдете в нашій статті про модернізацію сонячної теплової системи.

Твердопаливні котли

Пелетний котел Vitoligno 300-C

Твердопаливні котли дозволяють опалювати будинок відновлюваним і часто доступним в регіоні паливом. Ви отримуєте вигоду від порівняно низьких і стабільних цін на паливо, а також опалюєтесь без шкоди для клімату. Це пояснюється тим, що пелети та поліна при згорянні виділяють лише стільки CO2, скільки вони поглинули під час росту як дерева. Твердопаливні котли Vitoligno підходять для задоволення високого попиту на тепло. Їх також можна комбінувати з теплогенераторами на викопному паливі. Однак у цьому випадку має бути достатньо місця для встановлення приладів і зберігання палива.

Газова система опалення

Настінний газовий конденсаційний котел Vitodens 200-W

Сучасні газові системи опалення поєднують в собі переваги перевірених технологій та інноваційного обладнання. Завдяки конденсаційній технології вони особливо ефективно використовують енергію, що зберігається у викопному паливі. Великий діапазон потужностей газових котлів Viessmann також забезпечує широкий спектр застосування: в той час як компактні настінні газові конденсаційні котли Vitodens підходять для невеликих житлових приміщень, газові конденсаційні котли Vitocrossal забезпечують достатню кількість тепла для великих багатоквартирних будинків. Крім того, обидві лінійки продуктів пропонують прилади, які можуть працювати як гібридні системи та з вмістом водню до 20 відсотків.

Масляна система опалення

Масляні конденсаційні системи опалення забезпечують високу експлуатаційну надійність та ефективне використання палива. Навіть там, де немає підключення до газу. Технологія стає перспективною завдяки використанню "зеленого" палива - рідкого палива, яке виробляється, наприклад, на основі біомаси. Viessmann пропонує масляні опалювальні системи, які спалюють традиційний мазут та екологічно чисте паливо окремо або в комбінації, а також можуть бути доповнені відновлюваними джерелами енергії. Це дозволяє економити цінні ресурси.

Гібридна система опалення

За допомогою гібридної системи опалення Viessmann домовласники можуть використовувати різні джерела енергії для опалення. Це можуть бути як відновлювані джерела енергії, так і викопні види палива. Основою для оптимальної взаємодії між окремими компонентами є енергоменеджер Hybrid Pro Control. Залежно від обраного режиму, він гарантує, що система опалення працює особливо економічно або енергоефективно. Гібридні системи опалення ідеально підходять, якщо ви хочете зробити перший крок до виробництва відновлюваної енергії. Спочатку існуюча система опалення доповнюється генератором відновлюваної енергії, наприклад, тепловим насосом.

Низькотемпературні котли

Низькотемпературні газові та нафтові котли з традиційною безконденсаційною технологією надійно покривають високий попит на тепло у великих багатоквартирних будинках. Асортимент продукції Viessmann включає триходові котли, які забезпечують порівняно чисте та економічне спалювання викопного палива. Низькотемпературні газові та рідкопаливні котли Vitoplex також можуть бути дообладнані теплообмінником димових газів/води з нержавіючої сталі. В результаті використання конденсаційної технології підвищується стандартний сезонний ККД [згідно з DIN] системи опалення.